• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

chystáte se vstoupit na tento svět? Líbí se vám jeho nastavení, či vám zcela nevyhovuje, ale přesto vkročíte na jeho půdu kvůli Hrdinům?

Je toho tolik, o čem tu můžete povídat... :)

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser10620

Guest
Mě by prozatím zajímalo kdy bude svět spuštěn :) Všude jen vidim, že dnes, ale pořád se nemůžu připojit :D
 

DeletedUser9905

Guest
Kruelko, to ti nikdo nepoví, je to vždycky velké tajemství :) Ale většinou to bývá odpoledne mezi 14:00 - 16:00 :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Zuřivě mačkej F5 na přehledu otevřených světů, kde nejsi dosud registrován... od nás se konkrétní čas nedozvíš. Nikdo nám nedá vědět, kdy to spustí. ;)
 

DeletedUser10612

Guest
tak jsem koukala na rychlost a docela hezký čísla :)
 

DeletedUser9948

Guest
poradí mi někdo nemůžu si zvolit boha plete se mi tam věštkině dále nemůžu vyzvednout odměnu za ukoli mam tam bílou plochu když na ni kliknu je modrá ?
 

DeletedUser10109

Guest
Aliance Heroes Invasion ze světa Sigma Vás zdraví i tady ;)
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem na nový svět dlouho a nakonec se mi toho hodně nelíbí.. Rychlost i počet členů v ali je fajn ale nelíbí se mi systém dobývání.. Uvítal bych spíš svět bez vzpoury. Nevím jestli se Hrdinové stanou ted nedílnou součástí všech světů ale tato věc se mi nelíbila už od počátku... Svět který bych bral by mohl vypadat asi takhle :)
Název světa : XYZ
Rychlost : 2
Rychlost jednotek : 3
Maximální počet členů aliance : 100
Noční bonus : 23/24 : 00 - 6/7 : 00
Začáteční doba ochrany : 3/4 dny od registrace
Morálka : Aktivní
Dobývací systém : Dobývání
Svět neobsahuje Hrdiny
Pokud by bylo možné něco takového udělat nebo se tomu aspoň přiblížit byl bych nadšený ;)
S pozdravem
TheR34Dy
 

DeletedUser10513

Guest
Tak to zde rozjedeme. Kdyby jste chtěl někdo k nám, napište. ;)
Ale pozor jen aktivní hráče, né neaktivní srá*** ;)

Toto :grepolis, né farmville na klikání domekčů. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Zdravím všechny ve spolek, za tu dobu co hraji grepolis, stále více přicházím na jednu věc a moc se mi to nelíbí.Někteří z Vás vědí, že grepolis hrají moderátoři fora a i občas supporti.Tyto jejich nálepky či tituly a říkejme tomu jak kdo chceme ve hře neplatí, jak vleze někdo takový na herní svět stává se normálním hráčem bez jakýchkoliv výhod. Supporti a moderátoři fora jsou stejní lidé jako jsou normální hráči a pokud by jste je potkali někde venku, tak rozhodně nikde není napsáno, že to jsou zrovna oni.Pokud jsou někomu udělena nějaká práva v alianci, tak to není z důvodů zvýhodnování někoho kvůli jeho funkci co má na grepolis foru, ale kvůli tomu jaký je hráč.To už by se za chvíli mohlo psát, to je ženská a jak to že má práva či naopak.Nějak jsem nepochopila proč by lidé co jsou na support teamu nemohli hrát grepolis. Grepolis je hra kam si lidé chodí odpočnout a pobavit se a ne se stresovat.
 
Zdravím všechny ve spolek, za tu dobu co hraji grepolis, stále více přicházím na jednu věc a moc se mi to nelíbí.Někteří z Vás vědí, že grepolis hrají moderátoři fora a i občas supporti.Tyto jejich nálepky či tituly a říkejme tomu jak kdo chceme ve hře neplatí, jak vleze někdo takový na herní svět stává se normálním hráčem bez jakýchkoliv výhod. Supporti a moderátoři fora jsou stejní lidé jako jsou normální hráči a pokud by jste je potkali někde venku, tak rozhodně nikde není napsáno, že to jsou zrovna oni.Pokud jsou někomu udělena nějaká práva v alianci, tak to není z důvodů zvýhodnování někoho kvůli jeho funkci co má na grepolis foru, ale kvůli tomu jaký je hráč.To už by se za chvíli mohlo psát, to je ženská a jak to že má práva či naopak.Nějak jsem nepochopila proč by lidé co jsou na support teamu nemohli hrát grepolis. Grepolis je hra kam si lidé chodí odpočnout a pobavit se a ne se stresovat.

Teda ty máš krátkou paměť... :) A to není zase tak dlouho, co jsi brojila Proti Thasossovi a Phýtonovi (Alone in the Dark). To si vážně myslíš, že jsme tady všichni takový hlupáci, že ti tu budeme baštit tvé "výlevy", které měníš ještě častěji než aprílové počasí? Těch ticketů, co jsi stihla vypotit jen abys upozornila na to, že support by hrát neměl atd. atd. Ty jsi neuvěřitelný pokrytec a nejen to..
 

DeletedUser

Guest
Hehe, to by mě zajímalo, proč má někdo najednou z ničeho nic (bez jakékoli návaznosti na diskuzi v tomto tématu) potřebu obhajovat hraní moderátorů a supportu? Že by to bylo tím, že je na Tau s panem Zástupcem hlavního moderátora v jedné ali? :D
 
Nahoru