• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10620

Guest
Prej semtam :D Skoro každou druhou budovu 2x napůlil :D Pač s klasickým premkem by to takhle rychle nedal :D
 

DeletedUser

Guest
Hele, deckaaa, vsak to bylo par drobnejch, co tu resiteee?
Proti jinejm gamesam co sem paril je to fakt skorem zadara, zatim me to staco co aj vym neco kolem 8k zlatejch, bo tet uz sem v klidu a uz skorem nezlatim, ale nebejt tech smudlu na ostrove co me zasobovali bodama a surkama tak jsou mi zlaty skoro na prd.
Nooo a pak teki to ze sem tu fuuuurt a dojim zemedelky co to deee
 

DeletedUser10620

Guest
Já nic neřešim :) Jen mě to zajímalo na kolik to vyšlo ten náskok :) typoval jsem tak kolem 4k ve výsledku a ono ještě víc koukám :D, jo jo dojička je fajn :) A moulové co začínaj, to je krásná farma bodů :D :D
 

DeletedUser

Guest
lidi já utratila taky nějaké zlaté a pořád zaostávám, holt u to ho nejsem tak často, nemám tolik zemědělek :(
 

DeletedUser10620

Guest
Já neutratil nic, jsem tu prakticky nonstop a jsem pořád kolem 120 místa :D A to mi stačí (Zatim :D )
 

DeletedUser

Guest
nonstop ? a kdy tu nejsi ? jo ještě můžeš prozradit zda jdi def , nebo kill hráč, ať nejsem jediná ukecaná :)
 

DeletedUser10513

Guest
Dotaz na sluně. Máš i jiný nick? Nebo je tohle tvůj jediný?
Zajímalo by mě, jestli nejsi někdo známý.
 

DeletedUser

Guest
Cece piskotku, ja mam nicku ze uz se v nich ani ja vevisnam, toz chcu sa lognout a je to na pul hodky nez trefim ten spravnej
 

DeletedUser

Guest
Tak mi zde připadá, že Angela se to snaží hrát na všechny strany.

Nejdříve brojí proti supportu, a pak se ho zastává. Normální lidé to nejsou protože se zde chovají jako mocipáni.
Však už odešla stížnost do Neměcka na chování českého supportu.

A co se týče pana Thasosse, jsem zvědavý kam uteče příště, protože po něm půjde fůra lidí.
A proč? Protože vyhrál svět pomocí supportu? Né protože je to srab který útekl k Elementu když mu šlo o krk a na foru se choval jako borec. Uvidíme jak se mu povede zde, i když sem si taky přitáhl ochranku z Elementu.

A vůbec tuto diskuzi zde nebude otvírat, protože sem nepatří Angelo. Takže pokud chceš řešit toto téma, jdi to řešit do kavárny na Pí, sem to nepatří.

Zde je nový svět, a my si chceme pořádně zahrát, né řešit věci světa Pí.
A poznámka k supportu. Až se vy k nám hráčům začnete chovat slušně, bez povýšení, urážek, dočkáte se od hráčů toho samého.

Pokud se prominutím budete chovat jako namistrované ho**da, tak od nás úctu nečekejte.
Díky za pozornost

Co já vím, tak Angela netrpí jen tímto, všichni si střežte mobilní kontakty, emaily a vůbec soukromí - je nejdřív milá a pak začne přidávat plyn a nakonec volá třeba ve tři ráno a pořád chce fotky atd. Na omíku prolítla celej svět :eek:)))
za druhé její přelétavost od ali k ali a v neposlední řadě pomlouvání suportu + moderátorů, jen jak je jim na blítku jako třeba tet Thasonssovi, jsou to báječní klucí. Co víc dodat?

Mistři moderátoři by se mněli vzdát frončaftu se supportem a vyměnit místa s radovejma lidma z grepu - byli by ste pohé otloukané loutky.
Jestli si myslíte že vám někdo zbaští vaší čistou a ničím neposkvrněnou hru, tak to asi žijete na Marsu. Být váma tak určitě neplácám další a další nesmysly, páč lidi vás budou víc a víc nenávidět za privilégia atd. Začarovanej kruh, který neprorazíte arogantnim chovánim.
Samozřejmně se naskýtá otázka , zda vůbec stojíte oto aby si vás někdo vážil jako zástupce Grepolis na hře. zatím co sem četl, tak děláte vše právě aby nikdo nevěřil týmu grepolis.

Toho Slůně by mněli operovat, vrostlá klávesnice do břicha mu nedovolí seznámit se s normální holčinou, potom se léčí na ostatních - smutnej případ, ale jak vidno zde na foru, uspokojení našel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
CKAPN: Víš kolik mu je? Kde pracuje? Jestli má manželku či holku? :D Víš o něm méně jak nic a přeci děláš závěry...
Ke zbytku se netřeba vyjadřovat, neb je to to samé dokolečka... kdo věřit nechce, neuvěří... nemá cenu se s tím pořád tahat. ;) Je to marný boj, který nám Němci nedovolují vyhrát.
 

DeletedUser

Guest
CKAPN: Víš kolik mu je? Kde pracuje? Jestli má manželku či holku? :D Víš o něm méně jak nic a přeci děláš závěry...
Ke zbytku se netřeba vyjadřovat, neb je to to samé dokolečka... kdo věřit nechce, neuvěří... nemá cenu se s tím pořád tahat. ;) Je to marný boj, který nám Němci nedovolují vyhrát.

Nebo je to tak, že vás němci vždycky podrží a proto se děje to ce se tohle děje pořád do kola?
 

DeletedUser

Guest
Toho Slůně by mněli operovat, vrostlá klávesnice do břicha mu nedovolí seznámit se s normální holčinou, potom se léčí na ostatních - smutnej případ, ale jak vidno zde na foru, uspokojení našel


Buuuu, si me odhalil, to neni feeeer. Dyt si my sliboval ze to nerekneees
 

Thasoss

Grepolis tým
Podrží... hm. Zajímavá úvaha. Teď vyvstává další otázka - jestli jim na nás vůbec záleží. Tím nemyslím CZ Grep tým, tím myslím - volunteers - dobrovolníky (jak jsou administrátoři, supportéři a moderátoři oficiálně nazýváni) celkově. ;) Popravdě bych si přál rozsáhlejší provázanost s Innem (momentálně je na nule :( ).
 

DeletedUser

Guest
To je tvoje verze pravdy, promin - pro mně nemá cenu ani zlámané grešle.
Právě proto jak se někteří chováte, jak dáváte najevo svou "božskou" moc a ještě se tím někteří chlubí.
Nemá cenu se zde přít o nějakém Innem spolku, jsme cze a tady se dějou věci že to mnody rozum nepobírá. Je to otom jakej přístup ste si zvolili vuči lidem - tet sklízíte oprávněné "simpatie" a "oblíbenost"
Na stejnou věc máte tři metry atd.
ještě bych se chtěl zeptat, proč tolik smajlíků? sem směšnej jako převážná část korenspondentů ?
To je ten správnej přístup jak lidem ukázet jak ti jsou volní jak jsou směšný.
 

Thasoss

Grepolis tým
Co ti připadá špatného na ;) :(? Co z toho je úsměv? Mrkáč? Momentálně jsi předvedl názornou ukázku účelného překroucení obsahu textu ve svůj prospěch... a nejsi sám. Co se týče chování Grepo týmu -troufl si někdo z těch, co šíří, jak jsme zlí, publikovat také to, jak se choval sám před tím? Pokud někdo soustavně ryje, vyhrožuje kde čím, když nebude po jeho, není divu, že se dočká v závěru odceknutí.

A ano, opravdu se lidmi tvého typu nezabývám více, než musím, tudíž jen po té funkcionální stránce. Duševní zdraví mám jen jedno... chtěl bych vidět tebe, jak by ses pořád s někým dohadoval a vlastně zbytečně, když on už svou pravdu má.
 

DeletedUser

Guest
co ti připadá špatného na ;) :(? Co z toho je úsměv? Mrkáč? Momentálně jsi předvedl názornou ukázku účelného překroucení obsahu textu ve svůj prospěch... A nejsi sám. Co se týče chování grepo týmu -troufl si někdo z těch, co šíří, jak jsme zlí, publikovat také to, jak se choval sám před tím? Pokud někdo soustavně ryje, vyhrožuje kde čím, když nebude po jeho, není divu, že se dočká v závěru odceknutí.
kdo ti vyhrožuje? Ukaž ho
kdo překrucuje obecné podvědomí? Ukaž ho
čím sem se provinil že se opovažuješ mně sesebou srovnávat? Ukaž mi to
TÍM ŽE TU UKÁŽEŠ DVA ROZDÍLNÉ SMAJLÍKY NEPOKRYJEŠ ŠÍŘI JEJICH UŽÍVÁNÍ A SMYSL V ODPOVĚDÍCH TÉTO DISKUZE - TUHLE ODPOVĚD SI NECH PRO DĚTI.
Smím vědět kolik ti je let?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Myslíš si, že naběhnu jako ty a budu ukazovat a křičet "jé, tenhle udělal tamto a tamten zase tamto, to jsou takový křivdící svině?" Ty běžně publikuješ, kdo ti co píše? Navíc hráči mně do PM a Supportu do ticketů píšou s vědomím, že se to nebude popouštět dále. ;) Bylo by to nemorální.
Mimochodem, opravdu mi zcela uniká pasáž, kde bych se s tebou měl srovnávat.
 
Nahoru