• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Hele, deckaaa, vsak to bylo par drobnejch, co tu resiteee?
Proti jinejm gamesam co sem paril je to fakt skorem zadara, zatim me to staco co aj vym neco kolem 8k zlatejch, bo tet uz sem v klidu a uz skorem nezlatim, ale nebejt tech smudlu na ostrove co me zasobovali bodama a surkama tak jsou mi zlaty skoro na prd.
Nooo a pak teki to ze sem tu fuuuurt a dojim zemedelky co to deee
Abych se vyhnul obranným feed-backům od MODů a spol, budu hodnotit pouze to, co tu zaznělo:
1. Vychloubat se tím, že jsi za prvních 4-5 dní zlatil za 8k, ještě se na část toho skládala aliance a díky tomu získal to, co jsi získal, mi přijde poněkud ubohé ... Ale i to se prý jmenuje hra.
2. Veřejně urážet nebo zesměšňovat soupeře, ať je jakkoliv schopný či neschopný, taktéž.
Ale takových hráčů si namaluju za 5 minut celý kbelík ...
Je jedno jak to na tom ostrově skončí, ale i když to tam třeba prohrajeme, svoji kůži nedáme lacino. Howgh
 

DeletedUser

Guest
Myslíš si, že naběhnu jako ty a budu ukazovat a křičet "jé, tenhle udělal tamto a tamten zase tamto, to jsou takový křivdící svině?" Ty běžně publikuješ, kdo ti co píše? Navíc hráči mně do PM a Supportu do ticketů píšou s vědomím, že se to nebude popouštět dále. ;) Bylo by to nemorální.
Mimochodem, opravdu mi zcela uniká pasáž, kde bych se s tebou měl srovnávat.
Pernamentně neodpovídáš na danné téma a rozšiřuješ to o další bláboly.
To je podstata umění zástupcu jako jsi ty.
Chtěl bych tě poprosit aby ses krotil s těma výrazama - nejsme v osobce nebo na aliančním foru. Z tytulu své funkce by ti tomnělo být určitě přirozenější jak mně.
Mnějse štastně v tom tvé vzduchoprázdnu.
Pa
PS: sme tu za hrácě světa Tau, tak sem se tě ptal na:
kdo ti vyhrožuje? Ukaž ho
kdo překrucuje obecné podvědomí? Ukaž ho
Nemusíš si pořád hrát na moderátora i na světě kde hraješ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Tak schválně...trefím se? ezetries? šašci? mejstra?pandas?rain1? bitzer?darkboy? Nikdo jiný mě snad už nenapadá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Odpověděl jsem ti na všechny tři dotazy, stačí si to jen přečíst jako celek a ne každé slovo zvlášť.

Nemusíš si pořád hrát na moderátora i na světě kde hraješ
Chceš po mně odpovědi na něco, na co je nedostaneš, neb pro mě je roznášet soukromé zprávy, které mi hráči píšou jako módovi, jako publikace ticketu. Morálně se přes toto nedostanu... jo, nelogicky ochraňuji i ty, co jsou proti mně. Chceš také po mně odpovědi na něco, co souvisí s členstvím u Grepo týmu, nikoli s Thasossem jako s hráčem. Svůj nick jsem doposavaď nezměnil jen proto, že hráči jsou zvyklí se mě tázat i ve hře... a na tohle si zvykli jakou dobu před nástupem na pozici móda.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
To nemá cenu ...
čteš jen co se ti hodí - napsal sem jasně,: jako hráč tohohle světa ne jako moderátor a asi 20 dalších atd
Každopádně abych nekřivdil všem, tak např. Lioke - tvá kolegině, to je člověk kde bych si musel nafackovat kdybych jí postavil do stejné lajny s těma kterých se týkal můj komentář.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, nemá. Dokud nezačneš psát naprosto zřetelně, ničemu se nemáme šanci dobrat. Snad zcela jasně jsem psal, že rozděluji korespondenci na "služební" a "herní". A tohle, co po mně žádáš, spadá do té první kolonky. Jsou věci, ke kterým bych se jinak jako mód nedostal a právě tyto věci já mám přímo zakázáno šířit, ok?

Možná to zkusíme jinak... hele, ty ode mě něco chceš slyšet... nezajímá tě mé vyjádření, zajímá tě tvá pravda z mých úst. Zkraťme to tedy: co že si ode mě chceš přečíst? Zdá se mi to zdaleka nejlepší.
 

DeletedUser10620

Guest
Abych se vyhnul obranným feed-backům od MODů a spol, budu hodnotit pouze to, co tu zaznělo:
1. Vychloubat se tím, že jsi za prvních 4-5 dní zlatil za 8k, ještě se na část toho skládala aliance a díky tomu získal to, co jsi získal, mi přijde poněkud ubohé ... Ale i to se prý jmenuje hra.
2. Veřejně urážet nebo zesměšňovat soupeře, ať je jakkoliv schopný či neschopný, taktéž.
Ale takových hráčů si namaluju za 5 minut celý kbelík ...
Je jedno jak to na tom ostrově skončí, ale i když to tam třeba prohrajeme, svoji kůži nedáme lacino. Howgh

Až budeš chtít zase něco hodnotit, tak netrhej věci z kontextu, nikdo se tady nevytahuje, jak je na prvním místě. Z mě strany padla pouze otázka kolik zazlatil a on pouze odpověděl, nic víc, nic míň, takže tvoje narážka na vychloubání je nemístná, nic proti tobě. Kdyby s tim přišel jako první, tak neřeknu ani půl slova, ale on pouze odpověděl na můj dotaz...To je jako bych přišel za kamárádem a zeptal se ho jak dopadl jeho závod a on by mi odpověděl, že doběhl první, tak to bych ho měl jako hned sjet a vynadat mu zato, že se vychloubá ? ?Brain Freeze?

A k druhému bodu, on nikoho neuráží, jen poukázal nato, že jsou to nováčcí, kteří mu akorát tak přidali body, nikomu se nesmál ani nic podobného. Takže nechápu tvoje navážení do něj. To že někoho nazvu nováčkem, neboli šmudlou, moulou a já nevim co ještě, tak to nemusí být nic hanlivého. Když o někom řeknu, že je nováček, tak ho hned urazim ? To kdyby napsal blbeček, hňup, tydýt nebo já nevim co tak to chápu, ale tohle ??? Přijde mi že trochu vaříš tam kde neni potřeba, ale tak budiž :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak schválně...trefím se? ezetries? šašci? mejstra?pandas?rain1? bitzer?darkboy? Nikdo jiný mě snad už nenapadá...
Počkej si na Angelu. Ta jistě přijde s nějakou teorií. Nejspíš už to ví a pokud ne, tak to brzy zjistí, okoření nějakou nadpřirozenou kravinou, přidá nějaké to motto, pošle mu pás svých pikantních fotek a na závěr mu bude vykukovat z jeho pozadí. A pokud jí tam nevpustí, tak z něj udělá podvodníka, mulťáka, supportéra, křiváka a kdo ví, co ještě. Stále se opakující scénář.
 

DeletedUser

Guest
Až budeš chtít zase něco hodnotit, tak netrhej věci z kontextu, nikdo se tady nevytahuje, jak je na prvním místě. Z mě strany padla pouze otázka kolik zazlatil a on pouze odpověděl, nic víc, nic míň, takže tvoje narážka na vychloubání je nemístná, nic proti tobě. Kdyby s tim přišel jako první, tak neřeknu ani půl slova, ale on pouze odpověděl na můj dotaz...To je jako bych přišel za kamárádem a zeptal se ho jak dopadl jeho závod a on by mi odpověděl, že doběhl první, tak to bych ho měl jako hned sjet a vynadat mu zato, že se vychloubá ? ?Brain Freeze?

A k druhému bodu, on nikoho neuráží, jen poukázal nato, že jsou to nováčcí, kteří mu akorát tak přidali body, nikomu se nesmál ani nic podobného. Takže nechápu tvoje navážení do něj. To že někoho nazvu nováčkem, neboli šmudlou, moulou a já nevim co ještě, tak to nemusí být nic hanlivého. Když o někom řeknu, že je nováček, tak ho hned urazim ? To kdyby napsal blbeček, hňup, tydýt nebo já nevim co tak to chápu, ale tohle ??? Přijde mi že trochu vaříš tam kde neni potřeba, ale tak budiž :)
Kde jsi přišel na to, že vytrhávám z kontextu? Že bychom oba četli rozdílné texty ... ?
Poukázal jsem na to, že tu popisuje situaci, kterou podpořil 8k zlatek a jeho ali to stálo spoustu surek. Což je sice povolené, ale rozhodně to nepovažuju za věc k chlubení. Co v tom textu Ti přijde vytržené?
Srovnáváš to s kamarádovým vyhraným závodem. Když Ti kamarád k informaci o vyhraném běžeckém závodě přidá ještě info o tom, že si pomohl nějakou formou dopingu a ještě se při tom kousek svezl? Taky ho pochválíš a budeš obdivovat? Opravdu?
Ještě k druhému bodu:
Možná se pletu a situace a způsoby se od Delty změnily, ale když mně někdo nazve lamou (klidně i s nějakým dalším přívlastkem) protože hraju blbě nebo málo, nebo jsem nováček, tak to můžu přijmout jako hodnocení mé hry, protože tak to je obecně bráno. Pokud mně někdo nazve "šmudlou", tak to podle mně znamená všechno ostatní, jen ne hodnocení hry. Tam už se to překlápí spíše do nevyřčené osobní roviny. A teď se právě obracím ke kontextu toho inkriminovaného příspěvku, který byl právě v tomto duchu napsán.
Ale na tom se asi neshodneme, jsme evidentně na názorově opačných stranách barikády ...
 

DeletedUser10620

Guest
Kde jsi přišel na to, že vytrhávám z kontextu? Že bychom oba četli rozdílné texty ... ?
Poukázal jsem na to, že tu popisuje situaci, kterou podpořil 8k zlatek a jeho ali to stálo spoustu surek. Což je sice povolené, ale rozhodně to nepovažuju za věc k chlubení. Co v tom textu Ti přijde vytržené?
Srovnáváš to s kamarádovým vyhraným závodem. Když Ti kamarád k informaci o vyhraném běžeckém závodě přidá ještě info o tom, že si pomohl nějakou formou dopingu a ještě se při tom kousek svezl? Taky ho pochválíš a budeš obdivovat? Opravdu?
Ještě k druhému bodu:
Možná se pletu a situace a způsoby se od Delty změnily, ale když mně někdo nazve lamou (klidně i s nějakým dalším přívlastkem) protože hraju blbě nebo málo, nebo jsem nováček, tak to můžu přijmout jako hodnocení mé hry, protože tak to je obecně bráno. Pokud mně někdo nazve "šmudlou", tak to podle mně znamená všechno ostatní, jen ne hodnocení hry. Tam už se to překlápí spíše do nevyřčené osobní roviny. A teď se právě obracím ke kontextu toho inkriminovaného příspěvku, který byl právě v tomto duchu napsán.
Ale na tom se asi neshodneme, jsme evidentně na názorově opačných stranách barikády ...

Absolutně nechápu proč tady furt něco řešíš s vychloubáním. On jenom odpověděl na otázku boha, co je natom za vychloubání ???
A: By mě zajímalo kolik zazlatil?
B: Přišlo mě to asi na 8k zlatech.

Můžeš mi objasnit co je na tomhle za vychloubání ??? Je to normální odpověď na otázku, kde furt vidíš to vychloubání ? A kde bereš surky co mu poslala Ali, proč by mu někdo v této fázi posílal surky ??? Však on píše že pouze získal ty surky drancováním. No a co ? Nikde tam neni jediná zmínka o jeho alianci nebo o tom, že mu někdo něco poslal. Všechny surky má ze zemědělek a s drancování okolí.Však taky kde by je jako jinde měl sehnat...Jestli v tom pořád vidíš vychloubání, tak máš asi jinou definici tohoto slova jinak nevim
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Absolutně nechápu proč tady furt něco řešíš s vychloubáním. On jenom odpověděl na otázku boha, co je natom za vychloubání ???
A: By mě zajímalo kolik zazlatil?
B: Přišlo mě to asi na 8k zlatech.

Můžeš mi objasnit co je na tomhle za vychloubání ??? Je to normální odpověď na otázku, kde furt vidíš to vychloubání ? A kde bereš surky co mu poslala Ali, proč by mu někdo v této fázi posílal surky ??? Však on píše že pouze získal ty surky drancováním. No a co ? Nikde tam neni jediná zmínka o jeho alianci nebo o tom, že mu někdo něco poslal. Všechny surky má ze zemědělek a s drancování okolí.Však taky kde by je jako jinde měl sehnat...Jestli v tom pořád vidíš vychloubání, tak máš asi jinou definici tohoto slova jinak nevim

Na beton, mu ali helpla
v osobce tě mohu (pokud hezky poprosíš) přesvěčit :eek:))
Není to nic podstatného, ale když se tu dohadujete o kravinkách, tak sem si tedy dovolil taky jednu přihodit :D

Kulucí, vy máte ale starosti, i koza by ztého stratila mlíko ! :eek:)))
 

DeletedUser

Guest
Jasně tu píšu o kontextu příspěvku, který je podle mně přesně v tom duchu jak jsem popsal. Nepřijde mi smysluplné řešit detaily ...
O vychloubání:
To je právě to. Vím o tom o dost víc, než Ty. A proto jsem to v své argumentaci použil.
Pokud jsem Tě tím, při Tvé argumentaci, uvedl v omyl, omlouvám se. Ale tak zní prostá pravda. Nic víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
slůně naopak občas pošle surky nám na ostrově, ale taky ne moc, ze zemědělek živý několik měst a opravdu, pokud mi věříte mu nikdo s aliance neposlal ani surky ani kouzlo, holt se rozjel, zlatil což sám řekl, útočil všude a furt klikal zemědělky.
Nezáviď me, přejme a nehledejme všude pod fuk, ne fér hru a kdo ví co
 

DeletedUser10620

Guest
To jak ty vnímáš text, je jen čistě Tvoje osobní věc. Kdyby jsi o tom tolik věděl, jak tu píšeš, tak nepíšeš to co píšeš. Až někdy narážíš na vychloubání, tak poznáš o čem to je. Nezlob se na mě, ale odpověd na otázku neni vychloubání. To s jakým duchem to vnímáš je jen Tvoje osobní věc a nemůžeš jí pokládat za stejnou jako byla ta autorova. A dál se o tom nehodlám bavit. Jak jsem řikal, vaříš tam kde neni potřeba :) Přeji stejně příjemnou hru, takovou jako mam já (Snad jsem se teď nevychloubal :D) Mizim, nemam čas řešit nesmyli, jak už zde bylo řečeno :) (Musim dojit zemědělky)
 

DeletedUser

Guest
slůně naopak občas pošle surky nám na ostrově, ale taky ne moc, ze zemědělek živý několik měst a opravdu, pokud mi věříte mu nikdo s aliance neposlal ani surky ani kouzlo, holt se rozjel, zlatil což sám řekl, útočil všude a furt klikal zemědělky.
Nezáviď me, přejme a nehledejme všude pod fuk, ne fér hru a kdo ví co

Tak takhle je mi to ještě milejší ...
Zajímavé, tuhle Tvoji informaci si asi zkopírujeme a použijeme oficiálně. Jsem zvědavý, jaký z toho bude potom "cvrkot" na Olympu :)

To jak ty vnímáš text, je jen čistě Tvoje osobní věc. Kdyby jsi o tom tolik věděl, jak tu píšeš, tak nepíšeš to co píšeš. Až někdy narážíš na vychloubání, tak poznáš o čem to je. Nezlob se na mě, ale odpověd na otázku neni vychloubání. To s jakým duchem to vnímáš je jen Tvoje osobní věc a nemůžeš jí pokládat za stejnou jako byla ta autorova. A dál se o tom nehodlám bavit. Jak jsem řikal, vaříš tam kde neni potřeba :) Přeji stejně příjemnou hru, takovou jako mam já (Snad jsem se teď nevychloubal :D) Mizim, nemam čas řešit nesmyli, jak už zde bylo řečeno :) (Musim dojit zemědělky)

Odpovědí na otázku může být prostá informace, další otázka, hodnocení, nebo i třeba vychloubání. A tohle, právě v kontextu příspěvku, vychloubání bylo. Mysli si, co chceš ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Co kdyby jsme se věnovali pořádně hře a méňe u toho mluvili, pomlouvali jeden druhého a hádali se? Je to přeci jenom hra.
Každý ať je jaký chce....
 

DeletedUser10620

Guest
Když do toho ještě přidáš kapku Tvého ducha, tak konverzace s Tebou musí být asi jedna velká spiritualistická hádanka, jelikož co věta to jinej duch, v tom aby se čert vyznal, kdy a kde je ten a ten duch. Myslím, že by Grepo tým měl začít zaměstnávat duchovní, aby tu korigovali a sdělovali všem okolo kdo s jakým duchem co píše :D

Já rád komunikuji, zkracuje mi to čekání mezi požadavky v zemědělkách :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když do toho ještě přidáš kapku Tvého ducha, tak konverzace s Tebou musí být asi jedna velká spiritualistická hádanka, jelikož co věta to jinej duch, v tom aby se čert vyznal, kdy a kde je ten a ten duch. Myslím, že by Grepo tým měl začít zaměstnávat duchovní, aby tu korigovali kdo s jakým duchem co píše :D

Já rád komunikuji, zkracuje mi to čekání mezi požadavky v zemědělkách :)

Posmívat se .... Co ještě umíš?
 

DeletedUser10620

Guest
Ještě umim zpívat, tancovat, rybařit, jezdit na kole...fakt Ti tu mam vyjmenovat co všechno umim ? Nerad bych se totiž vychloubal. Pouze poukazuji nato, že neni možno zabarvovat text svými osobními pocity či duchem. Jelikož pak z vět děláš něco co nevyjadřujou. Ještě by Tě něco zajímalo ? :)
 
Nahoru