• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Kruele, ono nejde jen o to, jestli to byla odpověď na otázku. Jde taky o tón, jakým dotyčný tu odpověď napíše.
IMHO právě na vychloubačný tón bodlacek naráží.
 

DeletedUser10620

Guest
Tadáááá
0AwPO2r.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ještě umim zpívat, tancovat, rybařit, jezdit na kole...fakt Ti tu mam vyjmenovat co všechno umim ? Nerad bych se totiž vychloubal. Pouze poukazuji nato, že neni možno zabarvovat text svými osobními pocity či duchem. Jelikož pak z vět děláš něco co nevyjadřujou. Ještě by Tě něco zajímalo ? :)

To vypadá, jako když nemám právo na vlastní názor nebo pocity. Nebo, že by to byl zase jen pocit ....?
Osobní invektivy mně nebaví, i když v konverzaci zde k nim začínám sklouzávat, škoda.
Jsem rád, že se kvůli téhle debatě možná začalo na Olympu něco hýbat, když i Thasoss se byl osobně podívat na můj profil na fóru. I když tam nic není ...
Začínám mít pocit, že jsem svou argumentací někomu šlápl na kuří oko. Nebo je to možná jen pocit.
Ale to ne, na to se zde pohlíží svrchu ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Sakra, co je špatného na bezvýznamném lození po cizích profilech? Taky mi na něj koukni, jestli ti to udělá radost. Profily na to přeci slouží.
 

DeletedUser10620

Guest
:D Nepřestávám se bavit, nevěděl jsem, že si to vezmeš tak strašně moc osobně...btw víš kolika lidem jsem se dnes já kouknul na profil ? Prostě jenom jen tak, že jsem kliknul na jejich jméno a pak na jméno toho co tam měli? No bylo jich dost
 

Thasoss

Grepolis tým
bodlacek: Ne, jen mně to svým způsobem i cuklo koutkem. Jelikož jsem nečekal, že by z návštěvy profilu někdo vyvozoval takový závěr.

Kruel: Tak tak.
 

DeletedUser

Guest
To Thasoss:
Tobě to cuklo koutkem teď, mě zase předtím. No nic, je to 1:1
Podívej se zpátky po vlákně, co se tu za večer nakydalo a kolik z toho bylo rádoby závěrů ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Nemusíš se dívat, já Ti to řeknu, objevili se tady tak cca 2-3 otázky, pak odpovědi a pak naběhli revolucionáři a začli tu vyvolávat nepokoje.
 

DeletedUser

Guest
To Kruel:
No, původně jsem tou poznámkou myslel hlavně Tebe. Ale proč mám pocit, že to nepochopíš ...?
 

DeletedUser10620

Guest
To Kruel:
No, původně jsem tou poznámkou myslel hlavně Tebe. Ale proč mám pocit, že to nepochopíš ...?

A na koho si asi tak jako myslíš, že jsem já narážel ? ding ding ding Anoooo, na tebe, Jinak Kydat jsi začal ty, takže asi tak :)

Thasossi - odpovíš mi? Ten příspěvek jsi smazal ty nebo sám autor?

Smazal ho sám autor, pokud jsi stihl přečíst co tam napsal, tak pochopíš proč ho smazal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Stihl jsem ho přečíst, ale nestihl zdokumentovat.
Ale zajímalo by mě vyjádření hlavního moderátora proč se tady mažou příspěvky.
 

Thasoss

Grepolis tým
Autor ho chtěl smazat, ale neumí to. Nechtělo se mi vysvětlovat, že to musí přes upravení příspěvku.
 

DeletedUser

Guest
Do osobních invektiv už raději zabíhat nebudu, fakt mně to nebaví.
Dnešek zde shrnu asi takto:
Přednesl jsem tu svůj pohled na věc, přidal několik faktů a jediné, čeho jsem se dočkal, je ubohé, místy až směšné napadání.
4 roky jsem to bez psaní do tohohle fóra vydržel, vždycky pouze četl.
A budu v tom pokračovat, na tuhle úroveň neslezu ... Howgh
 

DeletedUser

Guest
Autor ho chtěl smazat, ale neumí to. Nechtělo se mi vysvětlovat, že to musí přes upravení příspěvku.
To je docela chabá výmluva, pochybuju, že zrovna dotyčný autor (vhledem k tomu, o koho se jedná) by to nevěděl. Ale přesto děkuju za odpověď. Byl jsem zvědav, jak se to pokusíš okecat ;)

Tak ještě jedna nápověda, pokud víš kdo ho napsal a co tam napsal, tak už by jsi teď měl vědět proč ho chtěl smazat

Kruele, mě je naprosto jasné, proč ho chtěl smazat, jen mě zajímalo, jestli se to Thasoss bude pokoušet nějak ututlat :D
 

DeletedUser10620

Guest
Do osobních invektiv už raději zabíhat nebudu, fakt mně to nebaví.
Dnešek zde shrnu asi takto:
Přednesl jsem tu svůj pohled na věc, přidal několik faktů a jediné, čeho jsem se dočkal, je ubohé, místy až směšné napadání.
4 roky jsem to bez psaní do tohohle fóra vydržel, vždycky pouze četl.
A budu v tom pokračovat, na tuhle úroveň neslezu ... Howgh

To bude to nejlepší co můžeš udělat, jelikož jsi rozpoutal nesmyslnou (pro mě i zábavnou) debatu a podkládal jsi jí něčím co bylo absolutně nemístné. Fakty jsi možná přidal, ale né k věci o které jsme se bavili a určitě nebyli relevatní vzhledem k tomu co jste řešili, tak zdar a sílu indiáne :) Příjemnou hru
 
Nahoru