• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Člověk má být pokládán za nevinného dokud mu není prokázán opak. A důvod proč nechtěl, aby se vědělo kdo pod tím nickem hraje je celkem jasný. Protože ho pak hned všichni začnou obviňovat, že podvádí. Má tu snad někdo nějaký důkaz o tom, že podváděl nebo zneužil své pravomoce ? Pokud ne tak tu není co řešit.

Ovšem pokud se dostaneš do takového střetu zájmů, že existuje byť jen podezření, že bys mohl podvádět, je běžné, že v takovém případě se dotyčný sám toho střetu zájmů vyvaruje tím, že se zkrátka vyloučí. Říká se tomu podjatost. Ty bys chtěl, aby tě soudil soudce, o kterém víš, že se přátelí s poškozeným?

Já ho prostě chápu v tom smyslu, že nechce hrát veřejně aby nebyl pernamentně obvinovanej za jekejkoliv úspech kterej by dosáhl že si ho namarkoval na "ústředně Grepolis"
Je vecí vedení inn... že jim to tolerují a ještě je odmění do začátku hry zlatkama. To mi zde nezmeníme a ti co hrají dýl se stímto faktem už mohli smířit. Oni nehrajou vždy jen že si svévolně řeknou : já si jdu zamastit ten a ten svět - tohle snad už taky víš

S tím se smířit nelze. Aspoň já nemůžu. Je to nemorální a budu na to poukazovat, dokud se to nezmění. Ale jestli to jejich svědomí unese, tak je to jejich věc. Já bych s takovým pocitem hrát nemohl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tenhle boj jsem už dávno vzdal,draku:-(((Jak zpívá Nohavica ,,pravdy se nikdy nedobereš,,:-((((((
 

DeletedUser

Guest
Vzdávat boje předčasně, je největší chyba, jakou by člověk mohl udělat ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale taky se do toho dá zapojit to, že musíš poznat správnou chvíli, kdy přestat. Ale to jen takový okrajový mimokontextový doplněk.
 

DeletedUser

Guest
Ty radši připomeň Cháronovi, že už víc než 2 týdny čekám na odpověď na svůj ticket.
 

DeletedUser

Guest
my jsme moderátoři, Cháron je administrátor, prosím nepleťte si pořád funkce :)
 

DeletedUser

Guest
,ale Cháron není support je administrátor, tak věta support pracuje nemá s Cháronem nic společného.
 

DeletedUser

Guest
Pokud administrátor řeší přes ticket system požadavek na support, tak je v širším slova smyslu taky support.
 

DeletedUser9008

Guest
Tak jsem dočetl až sem a velmi mne mrzí, že musím opravit svůj názor na support.

Doteď jsem zastával názor, že stížnosti hráčů jsou jen takové výkřiky ukřivdění když se jim něco nedaří. Nicméně start tohoto světa mě přesvědčil o opaku po té co jsem se dozvěděl o tom, že Albinus (hlavní cheathuner) = smutneslucko. Já sám jsem utratil při startu cca 4000 zlatych a jediné co mě trápilo byl nedostatek surovin a to jsem drancoval cely ostrov. Albinus nejenže dokázal neuvěřitelné (3 kolky v jednom dni - myslím), ale i zároveň je posadit.
On by to nebyl problém kdyby....
a) nepoužil zlaté , které dostává od Inna za to, že má dohlížet,jak ostatní hráči hrají
b) Nepoškodil tímto krokem jiné hráče - vzhledem k tomu, že hra je na tomto principu založena, tak se ani nelze divit - obsadil jejich města, do kterých oni mohli vložit svoje peníze

Chápu, že support si chce také zahrát, ale pokud člověk hraje tak , že naprosto vyčnívá nad zbytkem komunity nedočká si ničeho jiného než těchto textů tady a dokonale pošpiněného jména, které doteď řada hráčů měla za čisté.

Pro Inno - (i když to asi nikdo nepřečte) - pokud nezařídíte jiný přístup cheathunterů ke světům klesnou pravděpodobně tržby - na co se hráči budou předhánět a utrácet zlatky , když tam pak přilétne jak velká voda cheathunter a uletí jak cyklista celému pelotónu.

Velmi mě tato situace mrzí, a to především protože se jedná o Albinuse - asi jsem měl jiné představy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8766

Guest
Peníze vkládám, to nepopírám, ale jen na správce, kupce, v pozdější části hry i velitele, rozhodně nemám na to, abych urychloval výkumy, stavby a výrobu, to už jsem zkoušel jednou a málem to skončilo rozvodem.. Já to beru sportovně, ještě nikdy jsem se na žádném světě nevyskytl hned vedle takového slůněte, mám konečně titul Oběť a jsem první člověk světa Tau, co přišel o město.. Hezky mě to nakoplo do další hry:) C omě vadí na hře rozhodně víc jsou lidi, co dokážou přeskočit k nepříteli bez mrknutí oka a špehové, je to už za ty roky tak všechno provázané, že pomalu každý někdy hrál s každým, takže už se nedá věřit nikomu a ničemu.. Na fóra se nedá psát nic o chystaných akcích, všechno se řeší jen přes OZ a ta hra tím ztrácí své kouzlo... Ale s tím nikdo nic nenadělá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já nevím co řešíte, mám zlao, budovy jsem krátila, prémium mám, výsledek dnes konečně mám cenu 2 000 bodů super, ... rostu i tak pomalu, fakt to není o počtu zlatých na kontě, zemědělek mám pět .
 

Thasoss

Grepolis tým
Návod - jak ze dvou udělat jednoho???

Množily se mi dotazy na to, proč hysterčím jak baba, když jsem se neproflákl já, ale Albinus... :)))
[SPOIL]
104l3kp.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
i1jj9k.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
ok5si.jpg
[/SPOIL]
Musel jsem se po včerejšku trochu uklidnit, po ostatních vyžaduji takřka nulový počet chyb... nemusím říkat, jaké komplexy mám z vlastního omylu (cca týden se z toho budu dostávat :( jako obvykle). :hmm Za těch pár let se člověk trochu stihl poznat.

Být v lepším psychickém rozpoložení, než momentálně, tak se nad důvodem tohoto, co tu vzniklo, musím zasmát... člověk smrskne tři příspěvky dvou lidí do jednoho a hned tohle. :)

Nebudu to už tolik žrát, nemá to cenu, je to fakt o nervy.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
hele není málo poctivý a moc poctivý, to je jako málo panna a moc panna :)
já se přiznám tolik grepolis neumím, některé věci co i znám nepoužívám, tak doufám, že to nezneužijete nepoužívám špehy jeskyně a tak útočím a nevím co tam, logicky jednou projdu, po druhé ne a hned naráz stavím, rekrutuji a zaostávám :)
 

DeletedUser11176

Guest
tolik grepolis neumím
A děláš moderátora?No prima prima.Čím dál tím líp
 
Nahoru