• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10620

Guest
Tu se neřeší to že se něco prozradilo, ale to že se tu za každou cenu snaží kamuflovat něco co se profláklo a vidělo to dost lidí, místo toho aby se přiznala barva tak se bude furt něco maskovat, tim se to akorát graduje
 

DeletedUser8766

Guest
Už toho nechte, nemá to cenu, každý hájí svojí stranu, no tak Albinus hraje, jako admin musí vyjadřovat slušně, jako Slůně se vyjadřuje tak jak jinak nemůže, šmudlou a nováčkem nazval mě a já to přežiju
 

Thasoss

Grepolis tým
Nepíšu tu tvrdohlavě, že nemáte pravdu, nemělo by to vůbec žádnou cenu. Vše hraje pro vás a byl bych hodně tvrdohlavý blb vám rozmlouvat něco, co jste sami na vlastní oči viděli, ač k tomu došlo úplně jinak. ;) Je to náš problém - tím náš myslím Grepo tým a alianci, resp. Smutneslune, jak se popere s tímhle označením. Albinus byl obviňován už dřív, ale tím nechci snižovat svůj řádný přehmat. Myslet si každý může, co chce o čem chce, nikdo mu v tom nebrání.

Necháme to tak.
 

DeletedUser9008

Guest
Nicméně pravdou je fakt, že ač mu nikdo nezakazuje , aby hrál, je to lehce amorální vzhledem ke svému postavení.
 

DeletedUser10620

Guest
Však ať hraje já proti tomu nic nemam, jen mě štve, že když už něco provalili, tak místo aby se přiznali, tak se snažej o zahrání do outu, to mi vadí
 

DeletedUser10612

Guest
No na druhou stranu si s nám můžeme zahrát a otestovat jeho um v boji. ;)
 

DeletedUser

Guest
Thasossi, už toho nech, je to trapné. Vůbec nejde o to, jestli tam byl nebyl nebyl napsaný důvod editace. Jde o to, že to nebyl spojovaný příspěvěk, ale jednolitý blábol, kterej Albinus vyplodil na první dobrou. Bohužel pod nechtěným nickem.

Ono ani tak nejde o to, že Albinus jako hlavní cheathunter hraje a přitom zlatí zlatkama, které dostáváte od Inno (i když ani s tím nesouhlasím), jde o to, že tady členové grepotýmu nepokrytě lžou. A jestli lžou dnes o tomto, jak víme, že nelhali v minulosti o čemkoli jiném?? Pokud jste u některých hráčů požívali důvěru, tak po včerejšku byla přinejmenším otřesena.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak jsem psal, nechám vás přitom, je to jako rozmlouvat někomu, že vlastně neexistuje. Dával jsem to tu čistě informačně jen proto, že se několik jedinců doptávalo, proč jančím, když ani trochu nejde o mě (přitom šlo). Nikde jsem nepsal, že po vás chci, abyste tomu bezmezně věřili, když nemáte jediný důvod.
Btw, pokud tu někdo podle vás "lhal", tak akurátně já... ;) Tedy jací členové? Řeším to tu s vámi jen já a okrajově salupos.

které dostáváte od Inno (i když ani s tím nesouhlasím)
Co bych s těmi zlatými měl dělat? Skladovat je? :) Ty svou výplatu za práci také ukládáš úplně celou na konto?
 

DeletedUser

Guest
Odpověděl sis sám.

A ten nesouhlas se vztahoval k tomu, že hraje hlavní cheathunter, ne k tomu, že dostáváte zlatky. I když i ty se dají utratit rozumně.
PS: A výplatu žádnou nedostávám :D
 

DeletedUser10612

Guest
Tak já zlatky taky dostávám na testovací verzi beta a moc se mi to líbí :)
 

DeletedUser9349

Guest
rozumim tomu dobre, ze ja si koupim 4000 zlatek za 500,- , vystavim si za ne mesto a pak prijede nekdo z vrchnosti kdo ma vselijake moznosti ktere ja nemam a mesto mne sebere???????????????????????
takze ja si zase za 500,- koupim znovu zlatky, zacnu od nuly a pak zase prijede nekdo z vedeni a mesto mne zase sebere?
 

DeletedUser8766

Guest
Jo přesně tu myslím :D já jsem tam u těch rumunů v ali :D víš jaká je tam sranda když něco potřebují tak se snaží překládat do češtiny:)


To je šílenost, to není hra:)) I když to možná bylo tím, kdy jsem tam došel, hodně pozdě po zahájení a vydržel jsem to 14 dní a stejně jsem se nikam nedohrabal, tak jsem to zabalil
 

DeletedUser10620

Guest
rozumim tomu dobre, ze ja si koupim 4000 zlatek za 500,- , vystavim si za ne mesto a pak prijede nekdo z vrchnosti kdo ma vselijake moznosti ktere ja nemam a mesto mne sebere???????????????????????
takze ja si zase za 500,- koupim znovu zlatky, zacnu od nuly a pak zase prijede nekdo z vedeni a mesto mne zase sebere?

Nemá možnosti které ty nemáš, má jen prémium a půlení stavby, nic jiného tam neni, to může mít každý, nicméně za 4k by jsi měl postavit město tak, že by rozhodně v této fázi jen málo kdo ho mohl sebrat a pokud tomu tak neni, tak by jsi stavěl něco špatně :D
 

DeletedUser

Guest
rozumim tomu dobre, ze ja si koupim 4000 zlatek za 500,- , vystavim si za ne mesto a pak prijede nekdo z vrchnosti kdo ma vselijake moznosti ktere ja nemam a mesto mne sebere???????????????????????
takze ja si zase za 500,- koupim znovu zlatky, zacnu od nuly a pak zase prijede nekdo z vedeni a mesto mne zase sebere?

Ano rozumíš tomu naprosto správně. Je to moc fikaný obchodní model. :p
 

DeletedUser9349

Guest
Nemá možnosti které ty nemáš, má jen prémium a půlení stavby, nic jiného tam neni, to může mít každý, nicméně za 4k by jsi měl postavit město tak, že by rozhodně v této fázi jen málo kdo ho mohl sebrat a pokud tomu tak neni, tak by jsi stavěl něco špatně :D
no jestli ma nekdo mnohem vic zlatek zadara, tak kdybych pouzil zlatky jen na stavbu mesta ne na vyrobu army a on na oboji, tak o mesto prijdu i kdybych stavel sebelip
 

DeletedUser10612

Guest
To je šílenost, to není hra:)) I když to možná bylo tím, kdy jsem tam došel, hodně pozdě po zahájení a vydržel jsem to 14 dní a stejně jsem se nikam nedohrabal, tak jsem to zabalil

Já tam mám 21 měst a žádný soupeř okolo :D ale tebe mám někde na sigmě mám za to;)
 

DeletedUser

Guest
Nemá možnosti které ty nemáš, má jen prémium a půlení stavby, nic jiného tam neni, to může mít každý, nicméně za 4k by jsi měl postavit město tak, že by rozhodně v této fázi jen málo kdo ho mohl sebrat a pokud tomu tak neni, tak by jsi stavěl něco špatně :D

Pokud do toho dotyčný nevrazí 8000 (které má zadarmo) a není v té fázi o polovinu rychleji :D
 
Nahoru