• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
tolik grepolis neumím
A děláš moderátora?No prima prima.Čím dál tím líp
Stále ho ale umí natolik, aby zvládala zodpovídat případné herní dotazy, což je jeden z bodů náplně práce moderátora fóra. A na záludnosti, ať jsou pokládány komukoli z Grepo týmu, jsem obvykle stejně přivoláván já. ;)
 

DeletedUser

Guest
Hele, Thasi, já jsem dneska asi nějakej pomalejší, to bude tím horkem.
Můžeš mi nějak polopatě vysvětlit, co jsi vlastně chtěl říct, tím svým posledním příspěvkem? Já to pořád nějak nepobírám.
Díky.
 

DeletedUser

Guest
hraji pod nickem lioke-
jinak každý má svůj styl hry, někdo je def, jiný kill, někdo útoky časuje , já třeba nečasuji, neříkám nevím nic o grepolisu, jen nevyužívám vše co jde ... mě baví právě házet útoky, jak mě napadne, nešpehovat a pak to vzrůšo, jak dopadnu , zkušený dobrý hráč špehuje, má přehled kdy tu nepřítel je a kdy ne, plánuje, časuje, to já nedělám :)
 

Thasoss

Grepolis tým
To Damianus: Myslíš ten s těmi screeny? Obdržel jsem asi 7 dotazů v osobní korespondenci na fóru i ve hře na to, co jsem tak řádně zkazil, když se mě to vlastně vůbec netýkalo a jen Albinus "se práskl"... je pro mě jednodušší to dát semhle, než to jednotlivě kopírovat všem do soukromek. A právě v těch screenech je krok po kroku (jen s jinými příspěvky) ukázáno, čeho jsem se dopustil. Toť vše, čistě má pohodlnost (a také proč ne, když to bude mít naprosto stejný efekt).
 

DeletedUser11176

Guest
Proč nejsem ani trošíčku překvapen,že jste ve stejné alianci ????
 

DeletedUser

Guest
Salupos: jj, už jsem si to odvodil sám z toho, co tu včera bylo napsáno :)
jo, každej ať si hraje, jak chce nebo umí :)

Thasoss: Stejně pořád nechápu, kam tím míříš. Pokud si dobře vzpomínám, ten příspěvek, o který šlo, nebyl žádný doublepost, ani nebyl upravován. Jen tam chvíli byl a pak byl pryč. Asi jsem byl jeden z mála, který ho četl.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ten příspěvek ne, ale nad ním byl double, který jsem hodlal pospojovat. ;) Albinus se původně chtěl do včerejší debaty přidat, ale rozmyslel si to a požádal mě tedy asi o minutu později, abych to odstranil, aby z toho neměl někdo pocit, že se chová arogantně.
 

DeletedUser10612

Guest
:D a už je to tu zase. Věřím, že i kdyby Albinus byl na světě Tau, tak v tom případě nebude mít na starost ten daný svět. Ted jinam, jak Vám to tam jde?
 

DeletedUser10620

Guest
To: Damianus, nebyl jsi jediný kdo to včera viděl, bylo nás tu asi 5 co to postřehli :D
 

DeletedUser

Guest
Ten příspěvek ne, ale nad ním byl double, který jsem hodlal pospojovat. ;) Albinus se původně chtěl do včerejší debaty přidat, ale rozmyslel si to a požádal mě tedy asi o minutu později, abych to odstranil, aby z toho neměl někdo pocit, že se chová arogantně.

Prosím vyjádři se jasně, opravdu z toho tvého naznačování nechápu, co chceš říct.

To: Damianus, nebyl jsi jediný kdo to včera viděl, bylo nás tu asi 5 co to postřehli :D
Tak to mi snad dáš za pravdu, že ten Albinův post nebyl před svým zmazáním upravený. Ani neobsahoval spojený doublepost.
 

DeletedUser10612

Guest
Ten příspěvek ne, ale nad ním byl double, který jsem hodlal pospojovat. ;) Albinus se původně chtěl do včerejší debaty přidat, ale rozmyslel si to a požádal mě tedy asi o minutu později, abych to odstranil, aby z toho neměl někdo pocit, že se chová arogantně.
Tak slovo arogantní se dá vykládat různými způsoby. Pokud někdo nekomunikuje, tak to neznamená, že by měl být arogantní;)
 

DeletedUser10612

Guest
A nebo momentálně nedostupný :) Třeba Crony na slovenským grepolis foru neodpoví na zprávy vůbec, to by rychleji padali trakaře :D
 

DeletedUser

Guest
Thasoss: Takže co chceš teda říct? Už mě to chození kolem horké kaše nebaví.
Že jsi při spojování doublepostu Smutného slůněte tímto spojeným double postem přepsal původní Albinův příspěvek?
Nebo něco jiného? Fakt ti do hlavy nevidím.
 

DeletedUser

Guest
Tak to ti opravdu nevěřím, výmluva sice sofistikovaná, ale nepravdivá.
V tom Albinově příspěvku nebyl žádný spojený double post. Byl to jednolitý text.
 

DeletedUser10620

Guest
Tak to ti opravdu nevěřím, výmluva sice sofistikovaná, ale nepravdivá.
V tom Albinově příspěvku nebyl žádný spojený double post. Byl to jednolitý text.

Má pravdu ten chlapec, v tom příspěvku nebylo nic spojeneho, byl to čistý příspěvek od Albinuse, který omylem napsal ze svého supp účtu místo aby napsal ze slůněte, netřeba nám tu mazat med kolem huby, klobásu na čele taky nemáme
 

Thasoss

Grepolis tým
Myslíš Důvod:? Opravdu nejsem natolik dobrej, abych ho tam nezapomínal, leckdy (nejsem schopen určit míru intenzity - někdy se mi to nestane třeba dva měsíce, někdy zase 5x po sobě...) ho tam doplňuji až potom přes klasický edit příspěvku (bez úpravy obsahu, jen s dopsáním důvodu) a leckdy jsem až upozorněn osobkou, proč bylo evidentně do příspěvku zasaženo, jelikož se nenachází podle autora v jiném stavu, než v jakém ho vložil. Za ten rok je to pro člověka stereotyp, takže už jede hrr, bez toho, aniž by si to po sobě nějak kontroloval. S kartováním je to to samé - při prvních kartách jsem si to po sobě několikrát zkontroloval, teď v tom mám takovou jistotu, že už prostě jedu.

Opravdu sám nevím, jestli jsem tam ten důvod psal, nebo ne... jestli jsem to stihl tak říkajíc "v limitu", dokud není edit veřejně viditelný. Fakt nemám tucha.
 

DeletedUser10612

Guest
No co tak se možná něco prozradilo, ale v čem to všem uškodilo či ublížilo, nebo snad se tím porušili nějaká pravidla?
 
Nahoru