• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10620

Guest
Kruele, mě je naprosto jasné, proč ho chtěl smazat, jen mě zajímalo, jestli se to Thasoss bude pokoušet nějak ututlat :D

To je tak když se omylem něco nepovede a někdo to bohužel viděl :D A teď je to hrozně tajný a nikdo o ničem neví, ale tak myslim, že neni potřeba to řešit :) Stejnak se tim nic nezmění a navíc je mi v celku jedno kdo pod jakým nickem hraje :)
 

DeletedUser10513

Guest
Takže Albinus hlavní kápo supportu hraje pod nickem smutneslune?
Opravdu by se toto mělo zakázat. Pokud někdo dokáže ovlivnovat systém, a zároven hraje, přijde mi to trošku nekorektní.
 

DeletedUser

Guest
Takže Albinus hlavní kápo supportu hraje pod nickem smutneslune?
Opravdu by se toto mělo zakázat. Pokud někdo dokáže ovlivnovat systém, a zároven hraje, přijde mi to trošku nekorektní.

Piškote, ty jsi naivní. Na to ti samozřejmě odpoví, že Albinus nemá svět Tau na starosti a tickety z tohoho světa budou řešit jiný supporťáci.
A to, že se všichni znají a jsou to kamarádi? No a co? Oni přeci rozhodují čestně bez ohledu na jekékoli osobní vztahy. A jestli o tom byť jen pochybuješ, tak je všechny smrtelně urážíš!!! :D
 

DeletedUser10620

Guest
Tak do této debaty se už nepotřebuji pouštět :D Stejně to nikam nepovede, pojďme se bavit o tom jak bylo dneska venku hezky a pokud ne tak to tu balim, tak zase zítra a slunce v duši :) :D
 

DeletedUser

Guest
Albynus nemá svět Tau na starost ... ? :eek:))
Na druhou stranu, je z těch slušnejch, ikdyž mně včera pořádně tahal za nohu (nos)

Tímto zdravím Albynuse, tu včerejší odpověd sem nezbaštil, jen sem se tím nechtěl dál zaobírat :eek:)))
 

Thasoss

Grepolis tým
Na to se dá konstatovat jen "No do..."... takhle zvrtat příspěvky. Nebýt admin CPčka, ani nevím, co to tu řešíte. :( No, s ohledem na předešlejší zkušenost, že vy jste nevěřili mně a já vám, to v tomhle parnu ani nebudu vysvětlovat... snad jen pokud chcete vědět, co jsem tak krásně zkazil, postněte dva různí autoři každý po jednom test příspěvku.

Ty výrazy mi promiňte, včetně domršené reputace Grepo týmu, jsem připraven plně nést zodpovědnost. Albinus, vy, Charon mě teď můžete zcela oprávněně sežrat.
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Co nechápeš? Že jsem právě totálně zhvízdal pověst Albinusovi? Rok tu jsem a zašlapu tříletou práci tvrdě pracujícímu člověku.
 

DeletedUser

Guest
K Albinově pověsti se vyjadřovat nebudu, na toto téma už toho napsal dost. Jen musím znova zopakovat, že je naprosto nefér, aby šéf supportérů aktivně hrál. Bez ohledu na to, jestli tento svět bude nebo nebude mít na starost.

A jestli jste to chtěli ututlat tím, že bude v klídečku hrát pod neznámým nickem, tak tím hůř. Tím jen dokazujete, že vám nelze věřit absolutně v ničem. Můžete se zapřísahat čím chcete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
K Albinově pověsti se vyjadřovat nebudu, na toto téma už toho napsal dost. Jen musím znova zopakovat, že je naprosto nefér, aby šéf supportérů aktivně hrál. Bez ohledu na to, jestli tento svět bude nebo nebude mít na starost.

A jestli jste to chtěli ututlat tím, že bude v klídečku hrát pod neznámým nickem, tak tím hůř. Tím jen dokazujete, že vám nelze věřit absolutně v ničem. Můžete se zapřísahat čím chcete.

Zkus se zamyslet,
kdyby si tady byl denně kolik let, a přišel svět kterej má konečně pořádnou rychlost
Taky by si možná podlehl a hlavně netvrd že ty by si nemohl.
A že by zneužil svoje postavení ku prospěchu ve hře mu přišít nemůžeš, protože víš prd a maluješ na zed pavouky.
 

DeletedUser

Guest
Nemohl. Mě přijde v principu špatně už to, na jaké bázi support pracuje. Dlouhodobě tady tvrdím, že support nemají dělat hráči, ale profesionální zaměstnanci provozovatele.

A přišívat mu nic nemusím. Už jen to, že se to pokusili ututlat svědčí o tom, že nemají počestné úmysly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Člověk má být pokládán za nevinného dokud mu není prokázán opak. A důvod proč nechtěl, aby se vědělo kdo pod tím nickem hraje je celkem jasný. Protože ho pak hned všichni začnou obviňovat, že podvádí. Má tu snad někdo nějaký důkaz o tom, že podváděl nebo zneužil své pravomoce ? Pokud ne tak tu není co řešit.
 

DeletedUser9349

Guest
K Albinově pověsti se vyjadřovat nebudu, na toto téma už toho napsal dost. Jen musím znova zopakovat, že je naprosto nefér, aby šéf supportérů aktivně hrál. Bez ohledu na to, jestli tento svět bude nebo nebude mít na starost.

A jestli jste to chtěli ututlat tím, že bude v klídečku hrát pod neznámým nickem, tak tím hůř. Tím jen dokazujete, že vám nelze věřit absolutně v ničem. Můžete se zapřísahat čím chcete.

nejak mne mluvis z duse
 

DeletedUser

Guest
Nemohl. Mě přijde v principu špatně už to, na jaké bázi support pracuje. Dlouhodobě tady tvrdím, že support nemají dělat hráči, ale profesionální zaměstnanci provozovatele.

A přišívat mu nic nemusím. Už jen to, že se to pokusili to ututlat svědčí o tom, že nemají početné úmysly.

Já ho prostě chápu v tom smyslu, že nechce hrát veřejně aby nebyl pernamentně obvinovanej za jekejkoliv úspech kterej by dosáhl že si ho namarkoval na "ústředně Grepolis"
Je vecí vedení inn... že jim to tolerují a ještě je odmění do začátku hry zlatkama. To mi zde nezmeníme a ti co hrají dýl se stímto faktem už mohli smířit. Oni nehrajou vždy jen že si svévolně řeknou : já si jdu zamastit ten a ten svět - tohle snad už taky víš
 

DeletedUser10779

Guest
Tak když jsem se tím prokousal až sem,tak jsem vlastně zjistil,že tuto hru nám znepříjemnuje někdo,kdo by nám tady měl vlastně pomáhat.:) To je dobrá politika,jak z nás Grep má dostat více zlatejch.:) Takže vlastně bojujeme proti supportu,což mi přijde určitým způsobem zvrácený,když do nich člověk ještě rve peníze.:) A oni za to dostáváj výhody,které zase používají proti nám.:) To je ale blbej kolotoč.:)
 

DeletedUser9349

Guest
Já ho prostě chápu v tom smyslu, že nechce hrát veřejně aby nebyl pernamentně obvinovanej za jekejkoliv úspech kterej by dosáhl že si ho namarkoval na "ústředně Grepolis"
Je vecí vedení inn... že jim to tolerují a ještě je odmění do začátku hry zlatkama. To mi zde nezmeníme a ti co hrají dýl se stímto faktem už mohli smířit. Oni nehrajou vždy jen že si svévolně řeknou : já si jdu zamastit ten a ten svět - tohle snad už taky víš

CKAPNN ty jsi jeho ombudsman?
 

DeletedUser8766

Guest
Čau, tady je jeden šmudla, to víte, hraju to asi týden, stejně jako Kaja.pet, jsme tu úplně nový, ani nevíme, že se to dá hrát za peníze, to jsou věci :-o Já si říkal, ať to slůně není smutné, že bych ho chtěl nějak potěšit, tak jsem mu dal město a má radost:) To jsem rád, teď už se může přejmenovat na Veselé slůně, ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru