• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser11238

Guest
Nemôžem tvrdiť, ako to je presne v Grepolise. Ale zo skúsenosti z hry od konkurenčnej spoločnosti viem, že administrátori a spol. sú maximálne zvýhodnení tým, že dostanú mesačne napr. 500 zlatiek ako odmenu za to čo vykonávajú. Ak majú náhodou prístup do databázy, tak v momente zneužitia sú doživotne zablokovaní a môže im hroziť trestné oznámenie od prevádzkovateľa.

Takže akékoľvek tvrdenia a obvinenia na stranu vedenie fóra a hry sú irelevantné. Ak si myslíte opak, ohláste to komunitnému manažérovi z Innogames pre Českú republiku a on problém prešetrí.
 

DeletedUser

Guest
Nemôžem tvrdiť, ako to je presne v Grepolise. Ale zo skúsenosti z hry od konkurenčnej spoločnosti viem, že administrátori a spol. sú maximálne zvýhodnení tým, že dostanú mesačne napr. 500 zlatiek ako odmenu za to čo vykonávajú. Ak majú náhodou prístup do databázy, tak v momente zneužitia sú doživotne zablokovaní a môže im hroziť trestné oznámenie od prevádzkovateľa.

Takže akékoľvek tvrdenia a obvinenia na stranu vedenie fóra a hry sú irelevantné. Ak si myslíte opak, ohláste to komunitnému manažérovi z Innogames pre Českú republiku a on problém prešetrí.
Můžeš mi poslat kontakt ?
 

DeletedUser11238

Guest
Kontakt si treba vyžiadať o Grepolis tímu, alebo si ho nájsť tu na fóre.

Štandardne, ale ak máš podozrenie, tak určite platí postup, že hlavný moderátor, prešetruje moderátorov, a hlavného moderátora prešetruje hlavný administrátor. A na pozíciu hlavného administrátora sa dostane naozaj len osoba, ktorá riadne a čestne vykonáva svoju funkciu, nakoľko sa zodpovedá materskej spoločnosti. Čiže najprv využi tento štandardizovaný postup. Až v prípade neúspechu to rieš s komunitným manažérom. On má totiž zvyčajne lepšie veci na práci, než riešiť neopodstatnené sťažnosti od detí.
 

DeletedUser10513

Guest
Lidi ve když dostáhnu max orbů což bude asi tak za chvilku, tak se chci zeptat zda kromě hrdiny dostanu i o kulturu navíc...
Díky za odpověd.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ta Kovárna je fakt něco... x úkonů a orb jen jeden. :D Takže se mohu (jestli dovolíte) pochlubit úspěchem jiného rázu, než v sběru orbů. :)
[SPOIL]
ru5qmp.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser10513

Guest
Já jsem zatím na 49 orbech.
Jen škoda že se za max. nasbíraných nedává ta kultura. K čemu mi je další hrdnina který tak jako tak mohu povolat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak jako kdo má vícero hrdinů než měst... navíc si přitáhne svůj vlastní slot, takže nezaclání, což je dobré. A zvýšený limit kořisti není zrovna k zahození.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale bohužel (možná naštěstí kvůli mincím?) jich moc není... hrdinové moudrosti jsou zpočátku k ničemu a než je povytaháš, tak jejich bonus ani nepocítíš... a z těch hrdinů války je dobrý snad jen Leonidas, Jáson a Atalanta. Zuretha možná až později, k full flotile ohnivek, u které se počítá s tím, že zaútočí jen jednou... a potom bude muset člověk celou flotilu obnovovat. Jelikož jakou má Zuretha šanci na přežití, když je to v útoku jediná pozemní jednotka, tudíž zcela určitě pomře? :D Trocha nedomyšlený... a dávat jí k námořnímu pozemnímu útoku mi nepřipadá zrovna efektivní.
 

DeletedUser75

Guest
Byl nám nahlášen problém s fungováním hrdinů ve Vašem světě, mohli by jste k tomu napsat nějaké postřehy? Prosím pravdivé, díky moc za Vaši snahu.

Za podobným účelem byla na světě Tau vytvořena i testovací město supportu, s mým nickem Kerberos. V dohledné době budou kontaktování vůdci aliancí, a poprosím je o pomoc s řešením problémů na tomto světě. Po skončení bude město zničeno.
 

DeletedUser10612

Guest
Dobrý den, mě zatím fungují oba hrdinové dobře a i když se přidají k boji.Takže s tím žádný problém zatím nemám
 

Thasoss

Grepolis tým
S (ne)funkčností bonusů u hrdinů problém snad ani nemám... ale dělá mi potíže pořadí oken (nejnověji otevřené okno je mnohdy vespod).
[SPOIL]
fzau07.jpg

rjqk37.jpg
[/SPOIL]
Hlavně pak když simulujete bitvu s hrdiny a dostane se vám lišta s výběrem hrdiny do pozadí a simulátor zůstává v popředí, tak je to problém.

Chybí také kus portrétu:
[SPOIL]
14m9g91.jpg
[/SPOIL]

U Hérakla je ufiknutá horní část popisu (v náborovém okně):
[SPOIL]
6z0i05.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9008

Guest
U mne vše OK.

ps. co se týče hrdinů naprostý souhlas ... byl to velký povyk a do hry zasahují minimálně. Takové ostrovní mise mají daleko větší účinek a nějak nepamatuji, že by byl kolem nich takový povyk než přišli na světlo bóží :)
 
Nahoru