• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
Myslel jsem to tak, že jsem musel šetřit několik měsíců výplaty ve formě zlatých, abych sem na Tau vlezl se 6 tisíci zlatých. De facto jsem se na spuštění nějakého světa v létě připravoval už od startu Sigmy.
 

DeletedUser

Guest
Rozumím, ale z toho co píšeš mi přijde, že máte třeba 2000zlatek za vaši práci za měsíc? To mě přijde docela málo, když vezmu kolik je potencionální výdělek z jednoho serveru... Ale předpokládám, že je asi rozdíl ve výplatě moderátora a admina...
 

Thasoss

Grepolis tým
Rozdíly ve výplatách nejsou. Funguje to na principu, že všichni makají, jak mohou (v rámci vlastních možností a pravomocí), tudíž mají nárok na stejnou výplatu. Z toho několik lidí z Týmu si nenárokuje vůbec žádný plat, protože už aktivně nehrají, tudíž Inno vlastně ještě ušetří.
 

DeletedUser8766

Guest
Tady je jediný problém a to, že Albinus se k tomu nedokáže postavit čelem - má normálně napsat pod svým nickem - hraju na Tau, ale nejsem tam zodpovědný za bany a podobně... Ty ho tu hájíš, ale proč se k tomu nepostaví jako chlap sám, to nechápu
 

Thasoss

Grepolis tým
To je složitější, kdybych to vzal jo z povrchu, tak byl od toho odrazen. Je to marný boj... pokud si hráč chce zahrát, tak si zahraje a přítomnost kohokoli z Týmu nepozná. Ty parametry tak musí být nastavené, nesmí být možné, aby jeden hráč z Týmu ovlivnil svými možnostmi celý herní svět.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9349

Guest
Tady je jediný problém a to, že Albinus se k tomu nedokáže postavit čelem - má normálně napsat pod svým nickem - hraju na Tau, ale nejsem tam zodpovědný za bany a podobně... Ty ho tu hájíš, ale proč se k tomu nepostaví jako chlap sám, to nechápu
protoze je to žena

To je složitější, kdybych to vzal jo z povrchu, tak byl od toho odrazen. Je to marný boj... pokud si hráč chce zahrát, tak si zahraje a přítomnost kohokoli z Týmu nepozná. Ty parametry tak musí být nastavené, nesmí být možné, aby jeden hráč z Týmu ovlivnil svými možnostmi celý herní svět.
a Země je placatá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11176

Guest
Už jsem sem nechtěl přispívat ale když se to takhle rozjelo.Ze své zkušenosti s adminama vám všem můžu říct,že vidí dle mého do každé aliance a do každého jejich fora.Dostal jsem ban prý na základě ticketu ale byl spíš proto,že jsem je nazval v interním foru pravým jménem a za 2 minuty jsem byl odstaven.Nechci se k tomu vracet ale nevěřte už ani interním forúm ve svých aliancích
 

DeletedUser

Guest
dobrý, že se tu přispívá tak moc, více příspěvku častější INGAME, navíc naši nepřátelé se zde za kecávají a my můžeme v klidu hrát - nerušeně :)
 

Thasoss

Grepolis tým
že jsem je nazval v interním foru pravým jménem a za 2 minuty jsem byl odstaven
I ty kecko. :)))
[SPOIL]
dfat0i.jpg

6gaiqq.jpg

29qnucw.jpg

fxdncx.jpg
[/SPOIL]

Aspoň žes napsal "dle mého." Fakt nevím, co to je za módu prát špinavé prádlo. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11176

Guest
OK,když pominu 99% diskuze,proč sem něco nenapsal ten,koho se to celé(z velké většiny) dotýká osobně.Co se týče udělování banů je rychlejší,než Chuck Norris ale že by sem něco napsal,to ne.I kdybychom se zde nezakecávali,tak průběh tohoto světa a jeho vítěz je předem jasně daný.A to je bohužel každému jasné.Taky by mě zajímali statistiky zlacení.Věřím tomu,že INNO na tomhle světě už moc nevydělá díky našemu čestnému suportu
 

DeletedUser11176

Guest
I ty kecko. :)))
[SPOIL]
dfat0i.jpg

6gaiqq.jpg

29qnucw.jpg

fxdncx.jpg
[/SPOIL]

Aspoň žes napsal "dle mého."
Přímo ve vaší alianci byl hráž a jméno města měl Kund. a nestalo se mu vůbec nic.Takže mi tu nepiš,že ban do konce světa jsem dostal za názvy měst.Potažmo je dobře,žes je vytáhl.Všichni vidí,že to byly názvy,které byly naprosto nezávadné-přejaté z českého slovníku a wikipedie
 

Thasoss

Grepolis tým
Když si dokolečka budete opakovat, že podvádíme, tudíž ani nemá cenu nás jakkoli řešit, bojovat proti nám, jednou vám to zlomí morálku a opravdu prohrajete. Ještě jste to ani nezkusili a už děláte závěry. Ve hře jsme opravdu jen hráči... i pravidla s námi jednají jako s pouhými hráči. Tzn. pokud by mi někdo napsal něco s urážlivým prvkem mé osoby do PM ve hře, bude to posuzováno stejně, jako u jiného hráče, kdežto teprve až co mi to napíšete tu na fóru, bude to bráno jako urážka členka Grepo týmu. To například. Nedělejte z nás pořád neporazitelné bohy.

Přímo ve vaší alianci byl hráž a jméno města měl Kund.
Ten hráč se jmenoval Karči Tarambula a to město se jmenovalo zarástena fuňa, jen pro pořádek.
 

DeletedUser11176

Guest
Ale vy nejste žádní bozi.Jen si na ně stále hrajete a přitom jste jen tlupa podvodníků
 

DeletedUser11176

Guest
Když si dokolečka budete opakovat, že podvádíme, tudíž ani nemá cenu nás jakkoli řešit, bojovat proti nám, jednou vám to zlomí morálku a opravdu prohrajete. Ještě jste to ani nezkusili a už děláte závěry. Ve hře jsme opravdu jen hráči... i pravidla s námi jednají jako s pouhými hráči. Tzn. pokud by mi někdo napsal něco s urážlivým prvkem mé osoby do PM ve hře, bude to posuzováno stejně, jako u jiného hráče, kdežto teprve až co mi to napíšete tu na fóru, bude to bráno jako urážka členka Grepo týmu. To například. Nedělejte z nás pořád neporazitelné bohy.


Ten hráč se jmenoval Karči Tarambula a to město se jmenovalo zarástena fuňa, jen pro pořádek.

Takže když tu o někom napíšu,že je třeba osel,tak je to v pořádku.Kdežto když to napíšu tady o Tobě,tak jsem se provinil.No prima prima.Sám vidíš,jak si odporuješ.Stavíš se do pozice normálního hráče ale jako s takovým,se s Tebou nikdy nedá jednat.Vždy nad každým,kdo vás tu bude kritizovat visí Damoklův meč v podobě banu.Záleží jen a jen na tom,jak kdo zlatí.Teď mi řekni,co je urážlivější název města-zarástěná fuňa nebo menstruace?
 

DeletedUser10932

Guest
Takže když tu o někom napíšu,že je třeba osel,tak je to v pořádku.Kdežto když to napíšu tady o Tobě,tak jsem se provinil.No prima prima.Sám vidíš,jak si odporuješ.Stavíš se do pozice normálního hráče ale jako s takovým,se s Tebou nikdy nedá jednat.Vždy nad každým,kdo vás tu bude kritizovat visí Damoklův meč v podobě banu.Záleží jen a jen na tom,jak kdo zlatí.Teď mi řekni,co je urážlivější název města-zarástěná fuňa nebo menstruace?


Na rozdiel od teba ty trapko si názvy zmenil a neskúmal prečo sú nevhodné, jednoducho akceptoval fakt, že ak chce hrať musí rešpektovať isté koridory. A už vôbec nehľadal toho kto ho nahlásil, bolo mu tu z hola jedno. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Nehrajeme... kdo pořád mluví o naší údajné nedotknutelnosti? My to určitě nejsme... ;)

Ne vy nemluvíte, vy jí dáváte najevo svým chováním, svýma činy, jako ty to co předvádíš zde na foru - nebyl jsi ani jednou jedinkrát schopen odpovědět na přímou otázku jako řadoví hráč světa Tau - pořád tu machruješ z pozice moda kterej kváká bludy otom jak hraje jako běžnej hráč česně, tak moc se snažíš že už to zní trapně a je nad slunce jasný že LŽEŠ.

Albinuse kryješ,
on jen hraje a je vlasně vevšem nevinnej, nikde se na tomhle světě z pozice kápa ničeho nezůčastnuje jen mi lehce odpověděl v tiketu jako jedna osoba z odpovědných světa Tau - přesto se tu i v tomto případě vehementě snažíš z nás dělat ovce, že ten člověk je na tomhle světě jen jako řadovej hráč a nemůže tudíž dělat to co se mu tu snaží někteří přišít -
to je ale drzost kluci. tytyty , jak je můžete tyhle poctivé lidi očernovat.
Vždyt soutěže a hry, se nesmí zůčastnovat jen rodiny, nikde přeci nepíšou že by nesměli provozovatelé - oni jsou totiž čestní a hrajou transparentně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je složitější, kdybych to vzal jo z povrchu, tak byl od toho odrazen. Je to marný boj... pokud si hráč chce zahrát, tak si zahraje a přítomnost kohokoli z Týmu nepozná. Ty parametry tak musí být nastavené, nesmí být možné, aby jeden hráč z Týmu ovlivnil svými možnostmi celý herní svět.
Velice děkuji, že ses nám vyzvracel na foru. Tvého názoru si převelice vážím a ihned, jakmile si jej vytisknu, použiji jej k bohulibým účelům.

Vyřiď, prosím, mé upřímné gratulace rodičům a zase nám něco hezkého napiš!


S upřímnou soustrastí Cápek


Kdyby jsi mněl problém s obsahem, tak než mi dáte ban, si zpětně přečtete laskavě své výroky a pak mudrujte[/I]
 
už toho nechte kluci... je to furt dokola... je to stejně blbý, jako to, že se plánovitě nasazují špehové do aliancí a poctiví hráči se proti nim nemají jak bránit... prostě bud chceš hrát, tak využíváš jiné možnosti komunikace, jako skype, sms a pod... anebo se necháš otrávit a jdeš někam jinam...
 
Nahoru