• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Smutný na tom všem je, že se teď najednou snažíte vše zlehčit a říkat, že členové supportu mohou normálně hrát a proč by to jako mělo být špatně. Dobrá. Tak mi ale vysvětlete, proč nejdřív z nás hráčů děláte blbce, Albinus tu používá podivné nářečí aby to jako nebyl on, ale nějakej strejc z Moravy a na ticket od našeho hráče klidně ten samý Albinus odpoví, že z logu Slůněte vidí , že kolo to a to postavil tehdy, další tehdy a další tehdy. To, že někdo není počítačově zběhlej tak, aby hned poznal, že to co bylo v ticketu je hovadina, tak z něj budu dělat vědomě troubu?? Co si sakra o sobě myslíte?! Když mi tu odpověď přeposlal u nás v alianci, tak jsem hned věděl, že lže a že slůně je Albinus. Lež má krátké nohy. Ono totiž i mezi hráči jsou lidi, co pracují ve stejné branži a uráží je to, když si pak takový ticket přečtou. Klidně vám to tu naši lidi potvrdí. Pak to za pár hodin stejně prasklo tady na fóru a vy se nakonec tváříte, jako že to snad měla být sranda?! Tak nebyla, nikdo se nesmál. Možná jen vy se supportu a moderátoři. Protože proč byste to jinak dělali a nešli s kůží na trh rovnou? Protože nemáte čisté svědomí a vědomě oblbujete lidi.
A to že to máme dát do návrhu, aby support hrál pod svým nickem snad nemůžete myslet vážně? Kdybyste nebyli tak tupě zahledění sami do sebe, tak to uděláte sami a bez průpovídek a nebudete se schovávat a budete hrát sami za sebe jako to dělá Thassos. Je mi z vás na blití.
 

DeletedUser10612

Guest
Tady se stále obvinuje support ohledně toho co dělá špatně, ale myslíš že nemůže být na zvracení supportům z těch načerno předaných účtů a multiúčtů?
 
Tady se stále obvinuje support ohledně toho co dělá špatně, ale myslíš že nemůže být na zvracení supportům z těch načerno předaných účtů a multiúčtů?
Ty jsi nějaký takový předala, než tě drapli za mulťáky? Protože pak jim z toho asi mohlo být špatně. A proč měníš téma diskuse nechápu.

A přeci jen ještě tento příspěvek doplním. Proč se supportu teď tak vehementně zastáváš? Že bys jim lezla do pozadí a chtěla slíznout smetánku? Copak už jsi zapomněla, jak jsi psala až do Německa, že Alone in the Dark je supportét Phýton a že kazí hru a že je to nefér atd. ? Ještě bych ten tvůj elaborát našel. Takže raději zalez a nekomentuj tu nic, protože jsi nejen prolhaná, ale i vypočítavá.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9349

Guest
pro me je to dany a je to skoda

dohraju svety co hraju a celej grepolis muze jit tam co koncej zada
hodime info do Nemec jak se to tu vede, kdyz nam to porad slune doporucuje, a firme INNO se obloukem vyhneme, protoze to bude u vsech her predpokladam stejne vedeny - stejne poctive

medved
 

DeletedUser

Guest
jo me to taky asi blbne 2× posobe byt zabanovanej ze se me nekdo boji???
 

DeletedUser

Guest
jo me to taky asi blbne 2× posobe byt zabanovanej ze se me nekdo boji???

Mně taky dali ban za to že sem citoval tisk slovencké hráčce
nebo že sem mněl pojmenovaná města v Hantecu a té samé skupině ze slovencka se to népáčilo tak další ban
ale bylo to vše od mázla + jeho kontakt na vedení

pro me je to dany a je to skoda

dohraju svety co hraju a celej grepolis muze jit tam co koncej zada
hodime info do Nemec jak se to tu vede, kdyz nam to porad slune doporucuje, a firme INNO se obloukem vyhneme, protoze to bude u vsech her predpokladam stejne vedeny - stejne poctive

medved


Začínám chápat tu jejich taktiku, možná se k tobě přidám, jen se ještě nevyznám vevšech náležitostech jak co formulovat a kam to přesně zaslat aby to nevyšumělo

Začínám chápat tu jejich taktiku, možná se k tobě přidám, jen se ještě nevyznám vevšech náležitostech jak co formulovat a kam to přesně zaslat aby to nevyšumělo

Tet mně napadlo:
Co takhle reset celé ali na protest a zaslat to jako společnej protest i stím co víme .
To by Němce mohlo rozhejbat :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
urcite to musis napsat nemecky nebo anglicky a odkaz najdes na netu

Dneska se bez Aj nedomluvíš nikde :eek:)

Zajímavej odkaz pro ty co maj nějakej námět pro Německého suppa

innogamesReply 05.02.14 @ 3:59 pm
Hey Franco, thank you for your feedback. If you have questions or problems concerning the game or your account, please use our support tool (http://support.innogames.de) as we are not able to check your account here. In the tool, you can choose the person you want to talk to, for example a Community Manager instead of a supporter.
(Frankovi odpovídaj, že má jít na odkaz a tam si zvolit suppa který to sním probere - to znamená že musí být víc lidí a skusit víc suppů = věčí šance na úspěch )

Tady píšou něco o transparentnosti, to co sem psal Thasossovi a von mně s tím poslal do zadku.
http://blog.innogames.com/what-community-management-cannot-exist-without-2

Hamburg míjím tohle léto 2x :) pouhých 60km

Budu potřebovat poradit

Dneska se bez Aj nedomluvíš nikde :eek:)

Zajímavej odkaz pro ty co maj nějakej námět pro Německého suppa

innogamesReply 05.02.14 @ 3:59 pm
Hey Franco, thank you for your feedback. If you have questions or problems concerning the game or your account, please use our support tool (http://support.innogames.de) as we are not able to check your account here. In the tool, you can choose the person you want to talk to, for example a Community Manager instead of a supporter.
(Frankovi odpovídaj, že má jít na odkaz a tam si zvolit suppa který to sním probere - to znamená že musí být víc lidí a skusit víc suppů = věčí šance na úspěch )

Tady píšou něco o transparentnosti, to co sem psal Thasossovi a von mně s tím poslal do zadku.
http://blog.innogames.com/what-community-management-cannot-exist-without-2

Hamburg míjím tohle léto 2x :) pouhých 60km

Budu potřebovat poradit


To nefunguje, tak se musí na centrálu, protože ten odkaz vrácí do čech ! :eek:)))
tohle asi fachá http://corporate.innogames.com/en/contact.html, jen nevím jestli je to lepší a pak https://www.facebook.com/InnoGames.
tam se třeba něco člověk dozví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Ty jsi nějaký takový předala, než tě drapli za mulťáky? Protože pak jim z toho asi mohlo být špatně. A proč měníš téma diskuse nechápu.

A přeci jen ještě tento příspěvek doplním. Proč se supportu teď tak vehementně zastáváš? Že bys jim lezla do pozadí a chtěla slíznout smetánku? Copak už jsi zapomněla, jak jsi psala až do Německa, že Alone in the Dark je supportét Phýton a že kazí hru a že je to nefér atd. ? Ještě bych ten tvůj elaborát našel. Takže raději zalez a nekomentuj tu nic, protože jsi nejen prolhaná, ale i vypočítavá.

V tom případě tedy pták von popel nehrál nikdy na účtu panapompa na omikronu a nechlubil se jistému hráči, že vyhrál svět už jednou a tam byl pod přezdívkou czech fénix ?
 
motáš to pěkně. czech fenix je původní nick hráče ptak von popel, pod kterým hrál na kappě ve spojenecké alianci. Nový czech fenix, který po něm převzal účet, s námi dohrál v Beruškách a proto vyhrál. Tento nový czech fenix chvíli hrál i na Omikronu, ale přišel pozdě. V té době končil panponpo. Po domluvě se supportem byl účet czech fenix zrušen a panpompo předám jemu. Vše šlo přes support oficiálně.

Jsi rejpavá a víš kulový. Tak se do toho nemotej. Šíříš akorát drby a překrucuješ fakta. Jsi tím profláklá a tvé konstrukce jsou spíš už tak na Chocholouška. Takže opět, zdrž se trapných komentářů a šíření bludů, protože víš ho.. co je v pr.. měkkýho.
 

DeletedUser

Guest
V tom případě tedy pták von popel nehrál nikdy na účtu panapompa na omikronu a nechlubil se jistému hráči, že vyhrál svět už jednou a tam byl pod přezdívkou czech fénix ?

To si moooc dobře pamatuju, celej Omík si stím otravovala a všem si volala smskovala přecházela z ali do ali, za hysterických komedii atd - ten záběr stížností byl na nicky z vedení Grepu širší.
Že tys na to zapoměla ? :eek:)
přitom je to pár měsíců
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Cápku tak v tom případě když jdeš proti suppům, tak by jsi si měl uvědomit, že tady ti supporti jsou velice mírní v trestech které rozdávají.

To Dancan: já jen odpovídám stejnou formou co píšeš ty, jen tebe to vytáčí :D
 
Vážně? Tvůj poslední příspěvek byla odpověď? Tvůj poslední příspěvek byla jen hloupá lež formulovaná do otázky.
 

DeletedUser

Guest
Dobrej, potřebovala bych poradit.stáhla jsem si hru do tabletu, dva dny mi šla dobře, ale potom mě to nepustilo do města. Všehno jde ale když kliknu na město tak to chce pořád přihlašování. Je to stále dokola a nic se neděje. Pomoc!!!!!!
 
To sotva, vše co jsem tu psal ohledně předávání účtů je doložitelné a v souladu s pravidly. Akorát ty si pořád vytváříš nějaké konstrukce a šíříš bludy. Ono to nebude trvat dlouho a zase přijdeš s nějakou hovadinou. Tobě stačí málo. Někde něco zaslechneš, přidáš si k tomu svou zaručenou pravdu, přihodíš pár zaklínadel a "historka ala Angela" je na světě. Při tvé smůle, tě už drtivá většina slušných hráčů zná, takže se tomu tak akorát zasměje a pošle tě do háje. Založ si nějakej voodoo kroužek pro slabomyslné a tam budeš excelovat. Tady jsi jen figurka k smíchu.
 

DeletedUser

Guest
Cápku tak v tom případě když jdeš proti suppům, tak by jsi si měl uvědomit, že tady ti supporti jsou velice mírní v trestech které rozdávají.

To Dancan: já jen odpovídám stejnou formou co píšeš ty, jen tebe to vytáčí :D

Tobě někdo vyhrožoval takhle veřejně jako ty tet mně, když si před pár měsíci brojila na několika světech právě proti supům, ?
Nebo jsi se nechala uplatit, potom jsi prošla očistcem - tet za ně kopeš a oroduješ?

Pokud se lépe podíváš na tuto svojí správu, nemůže mně nenapadnout že výhružky skrze tebe vzkazuje někdo koho tady tak vehementně hájíš

Můžu si v té odpovědi najít i jiné odpovědi, stačí se naladit na tvojí frekvenci a čekám že ti supové už NEbudou "velice mírní v trestech které rozdávají" protože jim někdo nezobe z ruky a nekejve jako osel


To samý můžu říct i já o tom co píšeš ty;) jdu zbrojit

Kdyby si neměla vedení grepolis které "hraje" za zadkem a sedí unás na ostrově, tak bys už byla dávno vykýblovaná - tak se nenaparuj.
Cinty typu já vše sama ... povídej na jiném světě - na světě kde budeš hrát jen s tím co máš a nebudeš mít kolem sebe jiné aby si mněla čas na stavění města jako jiní co se musí bránit by si byla ZERO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
:D ty jsi mě rozesmál, jako čím ti vyhrožuji?Že jsem napsala, že supporti jsou tady mírní v trestech? Ty ať se koukám okolo sebe, tak za mým pozadím mi nikdo nestojí, nebyl jsi náhodou dlouho na sluníčku? Jinak tě nechám ať si tu vytváříš svoje konspirační teorie o tom že mě někdo stojí za pozadím a nebo prostřednictvím mě někdo něco vzkazuje. Věřím, že pokud ti chce někdo něco napsat tak vždy je to skrze jeho vlastní přezdívku.
 
Nahoru