• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
:D ty jsi mě rozesmál, jako čím ti vyhrožuji?Že jsem napsala, že supporti jsou tady mírní v trestech? Ty ať se koukám okolo sebe, tak za mým pozadím mi nikdo nestojí, nebyl jsi náhodou dlouho na sluníčku? Jinak tě nechám ať si tu vytváříš svoje konspirační teorie o tom že mě někdo stojí za pozadím a nebo prostřednictvím mě někdo něco vzkazuje. Věřím, že pokud ti chce někdo něco napsat tak vždy je to skrze jeho vlastní přezdívku.

Kdo ti radil odpověd? :eek:)

Každopádně si doposud neodpověděla na otázku ohledně, co jsi před pár měsíci šířila o vedení Grepolis (to jsou i ti co se jich tu týká 70% příspěvků) - co ti dávají za to že ses najednou tak proměnila a tet zaně dýcháš ? :eek:)
Snad ti to Thansoss nebude dlouho žrát a těma ustavičnejma žádostma - škemráním o tel.č., skype kontakt (jak ty dovedeš ) snad nepodlehne. Mam sice pro ti němu výhrady, ale oproti tobě je rovnej a v páteři pevnej jako stoletá dubová fošna - nechápu kde bereš to sebevědomí a stím co si na spousty světech nadělala - máš ještě tu drzost vylejzat na světlo světa :D
 

DeletedUser10612

Guest
No kdo mi radil, ty já tě ani nevím, že by svatý Petr? Jinak že bych byla support team byl mými siamskými dvojčety a měli jsme propojený plíce, abych za ně mohla dýchat? Zkus se jich zeptat, třeba ti na to odpoví.;)Jinak nejsem krtek abych nevylejzala na světlo :D
 
Cápku nech jí, ona má prostě krátkou paměť a nemá žádnou páteř. Už si nevzpomíná a nebo nechce. Shodila by se i před hráči, kteří to možná ještě neví a tady si to její mazání kolem huby čtou :) Support tým i módi moc dobře vědí, co je zač. Takže i když se jim teď snaží zalíbit a leze jim nepokrytě do pozadí, není jí to nic platný. Z těch ticketů, co jim stihla naposílat ještě na Omikronu za éry Alona (pýthona), si můžou vytapetovat domečky a ještě jim hromada zbybe. :)
 

DeletedUser

Guest
Cápku nech jí, ona má prostě krátkou paměť a nemá žádnou páteř. Už si nevzpomíná a nebo nechce. Shodila by se i před hráči, kteří to možná ještě neví a tady si to její mazání kolem huby čtou :) Support tým i módi moc dobře vědí, co je zač. Takže i když se jim teď snaží zalíbit a leze jim nepokrytě do pozadí, není jí to nic platný. Z těch ticketů, co jim stihla naposílat ještě na Omikronu za éry Alona (pýthona), si můžou vytapetovat domečky a ještě jim hromada zbybe. :)

Vždyt vím, Omík a Rho banbilion správ co kterej sup, mod atd :eek:)))
Taky sem jí dal číslo v domění že hlídá v noci, ... třeba ve dve telefon at pošlu fotku :DDD
Za tohle by se mnělo ubližovat tělesně :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

jsem nováček, hraji na Sigmě a tahle hra mě začala fakt bavit, takže když začal Tau koupil jsem si i zlatky(tu nejnižší taxu), abych hru podpořil, ale když jsem si teď přečetl tuhle diskuzi, tak mi je fakt smutno :-( klidně ať supporti hrají, ale ať se to někam napíše. Kdybych to věděl od začátku, hrál bych normálně pohodičku bez zlatých a čekal až mě dobudou a rozhodně bych si nekupoval zlatky. Přijde mi to nefér. Ale co her je dost :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Když vezmeš počet hrajících lidí v Týmu a dalších lidí, tak když tě někdo sejme, bude to s nejvyšší pravděpodobností někdo z normálních hráčů. ;)
 

DeletedUser

Guest
Jo, tak to mě je jasný, já to spíš myslel tak, že i když bych si platil zlatky a snažil se bejt plácnu v top40, tak stejně bych nemohl zvítězit, pokud bych nebyl v "support ali" :) Ale je dobré, že se to napsalo apoň tady. Můžu hrát v klidu a peníze utratit jinde ;-)
 

DeletedUser

Guest
No přišlo mi to logické :) Nevím, říkám, že jsem nováček... a opět zdůrazňuji, že mi to je jedno kdo hraje a kdo ne. Jen si tak myslím, že prostě hráči ať už z řad adminů nebo supportů s tisíci zlatek (samozřejmě vydělanými za nezávidění hodnou práci v Grepolis teamu, za kterou jsem jim vděčný) asi nebudou hrát 2. housle :)

Každopádně udělám vše proto, aby to měli co nejtěžší :) Konec konců, kde se to mám naučit pořádně hrát, než proti nejlepším ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8766

Guest
Jiná ali nezvítězí, protože hned na začátku světa znechuceně skončí stovky lidí.. Hrát jako na Sigmě, kde jedete jako ostatní a člověk o vás ani neví, to se dá pochopit.. A vůbec, co je na tomhle světě za novinku oproti Sigmě, že to musíte "vyzkoušet" taky a tímhle stylem? Je to jedno, jak píše Otomarmax, tohle je jen hra a není rozhodně jediná ani nejlepší, starému zlatému ******* kde má support zákaz hrát se to nehrabe ani po kotníky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
A kde bereš tu jistotu, že ten zákaz není jen oficiální pro uklidnění hráčů? Interní skutečnost může být jiná. ;)
 

DeletedUser8766

Guest
"Název konkurenční hry" :D Jistota není nikdy, jediná jistota je, že svět Tau si můžete sloni zarámovat, tolik dobrých a starých hráčů znechutit hned na začátku, to se jen tak nevidí:grepolis
 

Thasoss

Grepolis tým
A proč jsou tak znechuceni? Protože někde slyšeli, že si ilegálně vypomáháme, co? :) A tudíž máme výhru jistou... jenže si neuvědomují, že tu výhru nemáme jistou údajnými vypomáhavkami, ale právě tímhle přístupem hráčů. Většina jich to prostě raději vzdá a pak jde křičet. :( My hrajeme normálně a když bude i soupeř hrát normálně bez věčného podlamování vlastní morálky konspiračními teoriemi, bude všechno v naprosté pohodě, tím jsem si jist.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8766

Guest
Prosím, nerozebírej to, vy máte v aliance jasnovidce, kteří tuší, na kterou farmu pojede náš hráč se šnekem a tak tam pošlou birky.. Proto jste tak dobří, nic proti pravidlům nedprovádíte
 

Thasoss

Grepolis tým
Myslíš ANGINSANA? :) A to vás tam nikoho nenapadlo, že když to město nedávno dobyl, tak si ho těma brčkama držel? Živte se představami, že Support má čas bezdůvodně projíždět příkazy u stovek měst, jestli na ně náhodou někdo od nepřátel nejede. ;) Reseťákům sebedestrukcí vlastního odhodlání do hry a morálky jen pomůžete.
 

DeletedUser

Guest
Já nikde nic nekřičel a budu hrát dál, je mi jedno jestli si to koupíte, nebo to dostanete od Inna - není rozdíl, jestli jsem 6 hodin v práci a pak peníze utratím za zlatky, nebo jestli jsem 6 hodin support na Gr a pak dostanu zlatky. A pokud jde o ilegálnosti, tak stím počtem použitých zlatek stejně ani nějaký ilegálnosti asi nepotřebujete ne? Jinak primární účel této hry je vydělat a když vy to máte takhle, tak alespoň donutíte hráče, kteří Vás chtějí porazit a tou hrou žijou, aby koupili další zlatky = skvělá práce (otázka je jestli počet namotivovaných hráčů a jejich útrata je větší než počet odrazených hráčů a jejich potencionální útraty...já po tomto zjištění už nepošlu do GR ani halíř). Moje otázke jen je, jestli Vás to baví, hrát to takhle. To je celý...
 

DeletedUser8766

Guest
Tak hned víme, o čem se bavíme... Však jsem nepsal, že na tom bylo něco proti pravidlům, ne? Jisté je to, že na Sigmě budu klidně do hry občas cpát, protože hraju proti dobrým a skvělým hráčům, ale jsou to jen hráči, tady do toho taky investovat nebudu už ani zlatku
 

Thasoss

Grepolis tým
Když máme za práci zlaté zadarmo, tak proč bychom rovnou i nezlatili? Samozřejmě bychom nemuseli zlatit, ale to by zase postrádala smysl motivace od Inna do práce. Btw, na nějaké masivní zlacení to fakt není. Na tento svět jsem šetřil několik měsíců, abych na něj ve výsledku vlezl se 6 tisíci zlatých.
 

DeletedUser

Guest
Na tento svět jsem šetřil několik měsíců, abych na něj ve výsledku vlezl se 6 tisíci zlatých.

Tak vy tuhle hru musíte opravdu milovat a nebo kecáš :D protože šetřit několik měsíců na 6 tisíc zlatek, který se daj koupit za cca 625 Kč ? Nebo jsem možná asi nepochopil jak jsi to myslel. A pokud musíš z "platu" od Inna šetřit několik měsíců aby jsi měl 6000 zlatek, tak to je opravdu smutný...
 
Nahoru