• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser9349

Guest
grizz-lee: Zní to, jako kdyby těch našich 4000 zlatek připsaných údajně zadarmo (k tomu se ještě dostanu), mělo být podle tebe něco méně než 4000 zlatých koupených tebou za 500 Kč. Přemýšlel si někdy nad tím, že si ten svůj plat musíme oddřít na úkor svého vlastního času v reálném životě (což samozřejmě ne vždy stačí) + musíme obětovat i kouska času, který bychom mohli věnovat hře? U mě je to cca 220 hodin měsíčně, kdy jsem připraven být hráčům k dispozici pro jakýkoli herní či fórumový problém + dělám x věcí dalších, které bych ani dělat nemusel. Mimochodem, i počet zlatých/měsíc má svůj strop, Němci nechtějí moc chudnout, ale to víme.

Možná můj špatný dojem a ty si to takto nemyslel, ale pro tuto dobu to tak vidím.
no ja bych to nedelal ani za zlaty ani zadara, vim kolik je to prace
ale bylo by fer, kdyby hraci vedeli, ze na tom a tom svete bude hrat nekdo z vedeni a hral by pod svym nikem
kde mam jistotu, ze se vrchnost nekoukne na moje mesta ve hre a podle toho se rozhodne co dal pri dobyvani?
kde mam jistotu, ze nedostanu treba BAN jen tak? kdyz budu moc vzdorovat.
 

DeletedUser

Guest
BAN jen tak se nedává nikde .
,aby support hrál pod svým jménem, publikuj to v návrzích dle vzoru.
 

DeletedUser10612

Guest
Koukne ti do města s pomocí špeha.Podle mě nejde aby support lezl někomu do účtu.
 

DeletedUser

Guest
špehuje se jen přes jeskyni , nikomu nikdo na účet nechodí, neboj, v alianci máme plno reportů o špehování a vesele to ho využíváme :)


support, který na daným světě hraje, ho nespravuje, tak ani na účty nechodí .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já ne, zaostávám, mám zlato a je mi na nic, chybí suroviny, hráči kolem se farmit nedají, mrštky se zadefovali, tak holt rostu pomalu, ale nebojte doženu vás .
jinak, jako moderátor mám přístup k přihlašovacím emailům zde na fóru a taky to nezneužívám a nepíšu vám :)
tím, že vezmeme funkci, se zavazujeme k tomu, že ji nezneužijeme .
Tak pořád neblbněte, že někdo něco zneužívá .
 

DeletedUser

Guest
já ne, zaostávám, mám zlato a je mi na nic, chybí suroviny, hráči kolem se farmit nedají, mrštky se zadefovali, tak holt rostu pomalu, ale nebojte doženu vás .
jinak, jako moderátor mám přístup k přihlašovacím emailům zde na fóru a taky to nezneužívám a nepíšu vám :)
tím, že vezmeme funkci, se zavazujeme k tomu, že ji nezneužijeme .
Tak pořád neblbněte, že někdo něco zneužívá .


Stačí pročíst fórum a člověku je tady blivno, chethunter s přístupem na účty hráčů si vesele "hraje" a administrátor fora ho ještě kryje. Když už se to dostane na povrch tak ještě děláte s hráčů pitomce. Kolik pak dalších hráčů od RESETU má nějakou tu funkci v administraci hry?
Jedno je jisté kazíte hru ostatním.
 
Stačí pročíst fórum a člověku je tady blivno, chethunter s přístupem na účty hráčů si vesele "hraje" a administrátor fora ho ještě kryje. Když už se to dostane na povrch tak ještě děláte s hráčů pitomce. Kolik pak dalších hráčů od RESETU má nějakou tu funkci v administraci hry?
Jedno je jisté kazíte hru ostatním.
Mě hru nekazí. No mají tam několik hráčů s funkcí a co ? Mě nevadí, že i členové suportu si chtějí zahrát. V jiných hrách je v pohodě, že hraje Admin tým a nikomu to nevadí. Tady s tím má najednou každý problém :? . Proč by měli zneužívat své funkce nebo známosti na ty co daný svět spravují. Mě by nebavilo, kdybych při hře takhle podváděl a upřímně si myslím, že ani suporťáky by to nebavilo. Já jsem rád, že proti nim mohu bojovat, alespoň poznám jak dobří jsou nebo nejsou. Děláte jako kdyby byli členové suportu nějací strašní podrazáci co nemají nic jiného na práci než chodit lidem na účty a banuje své soupeře ve hře. Tak to opravdu není. Suport se stará o tickety hlídá dodržování pravidel a tak dále. Mají stejné právo hrát jako kdokoliv jiný.
 

DeletedUser

Guest
Mě hru nekazí. No mají tam několik hráčů s funkcí a co ? Mě nevadí, že i členové suportu si chtějí zahrát. V jiných hrách je v pohodě, že hraje Admin tým a nikomu to nevadí. Tady s tím má najednou každý problém :? . Proč by měli zneužívat své funkce nebo známosti na ty co daný svět spravují. Mě by nebavilo, kdybych při hře takhle podváděl a upřímně si myslím, že ani suporťáky by to nebavilo. Já jsem rád, že proti nim mohu bojovat, alespoň poznám jak dobří jsou nebo nejsou. Děláte jako kdyby byli členové suportu nějací strašní podrazáci co nemají nic jiného na práci než chodit lidem na účty a banuje své soupeře ve hře. Tak to opravdu není. Suport se stará o tickety hlídá dodržování pravidel a tak dále. Mají stejné právo hrát jako kdokoliv jiný.

A vidíš, mně to vadí, člověk co má dohlížet na čistotu hry náhle jako "normální hráč" ničí vše okolo a během pár hodin náhle ovládne 2 města a to o dva dny dříve než si druhý nejlepší hráč zabere své první. Navíc dle fora se dozvidám, že v té výkoné alianci "RESEŤÁCI" je těch suporťáku víc.
Navíc, když už se ten "dotyčný" prokecne zde na foru tak ho admin fora ještě kryje . A tohle je jako normální???
 

DeletedUser

Guest
Mě hru nekazí. No mají tam několik hráčů s funkcí a co ? Mě nevadí, že i členové suportu si chtějí zahrát. V jiných hrách je v pohodě, že hraje Admin tým a nikomu to nevadí. Tady s tím má najednou každý problém :? . Proč by měli zneužívat své funkce nebo známosti na ty co daný svět spravují. Mě by nebavilo, kdybych při hře takhle podváděl a upřímně si myslím, že ani suporťáky by to nebavilo. Já jsem rád, že proti nim mohu bojovat, alespoň poznám jak dobří jsou nebo nejsou. Děláte jako kdyby byli členové suportu nějací strašní podrazáci co nemají nic jiného na práci než chodit lidem na účty a banuje své soupeře ve hře. Tak to opravdu není. Suport se stará o tickety hlídá dodržování pravidel a tak dále. Mají stejné právo hrát jako kdokoliv jiný.

Jistě ale když hraju tak i neuřaduju - to je střet zájmů bambulko
 

DeletedUser9349

Guest
Mě hru nekazí. No mají tam několik hráčů s funkcí a co ? Mě nevadí, že i členové suportu si chtějí zahrát. V jiných hrách je v pohodě, že hraje Admin tým a nikomu to nevadí. Tady s tím má najednou každý problém :? . Proč by měli zneužívat své funkce nebo známosti na ty co daný svět spravují. Mě by nebavilo, kdybych při hře takhle podváděl a upřímně si myslím, že ani suporťáky by to nebavilo. Já jsem rád, že proti nim mohu bojovat, alespoň poznám jak dobří jsou nebo nejsou. Děláte jako kdyby byli členové suportu nějací strašní podrazáci co nemají nic jiného na práci než chodit lidem na účty a banuje své soupeře ve hře. Tak to opravdu není. Suport se stará o tickety hlídá dodržování pravidel a tak dále. Mají stejné právo hrát jako kdokoliv jiný.

pane kolego, tebe je tu skoda, ty by si se hodil do politiky
 

DeletedUser9008

Guest
Ono když si to pročtete zpět a odmyslíte si ty různé osobní útoky a výkřiky, tak z toho máte vpodstatě shrnuto pouze následující:

Většina hráčů neříká, že support získal něco nepoctivě. Pouze se lidé pozastavují nad věcí jak to, že člověk, který má na starosti chody všech světů a má k nim přístup, také na jednom z nich hraje. Je jedno jestli bude říkat či jiní se ho zastávat, že toho nezneužívá. Problém je ten, že se jedná o střet zájmů a jako takový se to musí brát. Když hraje moderátor fóra budiž .. ale hlavní cheathunter??
Chápu, že je těžké starat se o hru a nehrát ji ... ale to je problém INNOa aby si nastavili politiku tak, aby nevadila hráčům , kteří je platí.
 

DeletedUser9349

Guest
Ono když si to pročtete zpět a odmyslíte si ty různé osobní útoky a výkřiky, tak z toho máte vpodstatě shrnuto pouze následující:

Většina hráčů neříká, že support získal něco nepoctivě. Pouze se lidé pozastavují nad věcí jak to, že člověk, který má na starosti chody všech světů a má k nim přístup, také na jednom z nich hraje. Je jedno jestli bude říkat či jiní se ho zastávat, že toho nezneužívá. Problém je ten, že se jedná o střet zájmů a jako takový se to musí brát. Když hraje moderátor fóra budiž .. ale hlavní cheathunter??
Chápu, že je těžké starat se o hru a nehrát ji ... ale to je problém INNOa aby si nastavili politiku tak, aby nevadila hráčům , kteří je platí.
palec nahoru, lip bych to nenapsal
 

DeletedUser

Guest
špehuje se jen přes jeskyni , nikomu nikdo na účet nechodí, neboj, v alianci máme plno reportů o špehování a vesele to ho využíváme :)



support, který na daným světě hraje, ho nespravuje, tak ani na účty nechodí .

a ani trochu nezná toho kdo ten svět zpravuje :D
 
Nahoru