• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

ČAS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10077

Guest
Zdravím, jsem tu jen chvilku a chtěl bych napsat můj postřeh. Začal jsem hrát ve světě Xi a po otevření Omicron i tam. Hra je naprosto rozdílná. Zatím co v Omicron mě to baví a je to opravdu soutěž, kdo je lepší, tak v Xi je to boj o přežití mezi staršími hráči. Právě to dělá hru ve světě Xi nespravedlivou. Prostě, ti hráči, kteří zde začali hrát mnohem dříve, mají nyní nováčky na hraní. Můžou je kdykoliv zničit. Takže mám šanci buď se přidat k nějaké alianci nebo se modlit. Prostě to není o tom, kdo je lepší, ale kdo je tu déle. Nováček může být sebelepší, ale čas nedohoní. Vím, že je tam ochranná lhůta, ta je však jen proto aby šlo město vůbec založit. Neřeší dál vývoj. Myslím si, že časový rozdíl mezi hráči, by měl být vyjádřen v procentech síly útočících vojsk. Na světě ve skutečnosti civilizace vznikaly ve stejném čase a buď byly lepší nebo horší a podle toho je porazila jiná vojska. Myslím si, že i toto odrazuje spoustu nových hráčů hrát. Vím o jednom nováčkovi, kterého jen tak vysává starý hráč. Nováček začíná po několikáté a myslím si, že stejně nemá šanci. Proč? Protože nechce do žádné staré aliance, chce si vybudovat říši sám. Ve skutečnosti svět také nebyl svět pouze aliancí.
 

DeletedUser

Guest
a tvůj návrh je, jaký ? a zkus ho napsat dle konceptu koncept návrhů,.
Jinak je tolik světu, kde jde hrát, navíc nový hráči se objevují více u kraje map a starší u pro střed, neměl by mít u sebe tolik velkých dříve hrajících hráčů
 

DeletedUser

Guest
V pozdějších fázích světa už jsou i u kraje velcí hráči, co ty menší jen farmí .... když jdeš na svět pozdě, musíš se hold pro ochranu začlenit.
V minulosti, kdyby jsi se narodil např. uprostřed Perské říše a najednou si vyhlásil své království, také by jsi od Perské říše dostal po papuli a nenechali by tě být :) ....
Pokud tě tohle tak omezuje, jdi na svět, kde je morálka, která to trochu omezí .... jinak musíš hrát světy od začátku a ne všude vlézt v půlce.
 

DeletedUser

Guest
Jak píše modrásek,jako nováčka tě to pošle na kraj mapy a máš čas se postavit na vlastní nohy,teda aspoń na berličky,pak už je to jen na tobě a tvém umu při výběru aliance a přátel v okolí,aby jsi získal dost času na růst a sílu,jde to a dost dobře,tohle jsem osobně zažil na Betě,kde jsem skončil a pak znovu začal na tu dobu už s ,,malým,, účtem,ale aliance mě podržela a podpořila a nakonec jsem byl v top deset celého světa:)
 

DeletedUser10077

Guest
Asi máte pravdu, je to zkušenostech. Pro nováčka platí hlavně jedno pravidlo, které jsem tu někde četl. Mít neustále prázdné sklady, neboť pokud máš ..nic.., ani pes po tobě neštěkne. K tomu času je potřeba ještě říci, že v reálném světě je známo, že čím starší je civilizace, tím větší úpadek. Naši rasu to postihuje také, jen jsme se poučili z historie a oproti jiným rasám chceme pořád víc a víc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru