• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Airsoft

DeletedUser

Guest
Jo tahle hra na vojáčky se mě líbí stejně jako paintball, pěkný videa na netu!Hlavně ty dokonalý kopie zbraní (což u paintball nejsou).

Já painball nemusim, právě kvůli těm zbraním, protože vypadají hrozně, ale airsoft, to je jiný to ty zbraně jsou super, u některých bys ani nerozeznal jestli je to originál nebo soft zbraň. Jo a já airsoft hraju, je to super sport. Mám AEG AK-47S, to je Ak-47 (Kalašníkov) se sklopnou pažbou, elekrika, pro ty co nachápou to označení. Nebydlí tady někdo u český třebový? mohli by jsme zahrát
 

DeletedUser4360

Guest
Ještě jsem to nehrála ale jedu na airsoftovej tábor, tak uvídím :)
 

DeletedUser

Guest
Já painball nemusim, právě kvůli těm zbraním, protože vypadají hrozně, ale airsoft, to je jiný to ty zbraně jsou super, u některých bys ani nerozeznal jestli je to originál nebo soft zbraň. Jo a já airsoft hraju, je to super sport. Mám AEG AK-47S, to je Ak-47 (Kalašníkov) se sklopnou pažbou, elekrika, pro ty co nachápou to označení. Nebydlí tady někdo u český třebový? mohli by jsme zahrát

já si taky jako někdy zahraju,ale když se chceš pořádně pobavit zahraj si paint
 

DeletedUser

Guest
to by mně asi nebyvilo, už kvůli těm zbraním. Já se zajímám o armádu čeké republiky, vojenství, 2. světovou válku, doma mám i originální samopal, kulomet (znehodnocený). Prostě bych nesnes ty zbraně, jak vypadají. A airsoft mě baví, takže asi budu hrát jen soft.
 

DeletedUser

Guest
jak už jsem psal koukni na videa a uvidíš paintballovky jako opravdový zbraně
 

DeletedUser

Guest
Paintballu kde kvéry mají reálné ražení se říká RAM pokavaď vim, ale já mam stejně radši airsoft.
Před dvouma rokama jsem se připletl na Big combat 3 a tam mě to natolik uchvátilo že se tomu věnuji dodnes. Výstroj a výzbroj mám AČR, primární mam SR-25 a českej vzor 58.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já jsem jako malej(asi tak do 12 hrál s vietnamskejma kuličkovkama), momentálně šetřím na full metal AK.
Mí dva kámoši ho hrají na hodně vysoké úrovni, taky do toho hodně vrážejí protože hrají styl militarysoft,.......možná ten tým znáte 601. skss Tišnov.
Kámoš si teď do softu kupuje(možná už ji i má) bazuku:p

PS pro uTas: hele, kdyžtak mi pls napiš do SZ kde jsi koupil airsoftovej vzor 58.
 

DeletedUser

Guest
Kvérů sem měl ani nevim kolik a tahle hra/sport je opravdu super na odreagování a tak, pokud to nehrajete s lidmi co jim Fair-play nic neříká... Každopádně pak došly peníze a kvér šel do peněženky... :) Život...
 

DeletedUser

Guest
M14 předělaná na M21 ele. (150m/s) - můj milášek :D jmenuje se Jeniffer
V záloze CZ-75D Compact od ASG
 
Nahoru