• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

akému športu sa venujete?

DeletedUser

Guest
Nejlepsi sport, co se tyce me osoby je gaucink a lezink :) Jinak zadne jine sporty neprovozuju.
 

DeletedUser

Guest
Basketbal a floorball no v škole "musím" hrať volejbal ktorý neznášam :grr a inak bicycling a ešte som majstrom v EÚ [SPOIL]V písaní na počítači :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
lyže snowboard florball plavání spam a trochu tenis a stolní tenis
 

DeletedUser

Guest
Je to fajn... Již nám funguje výtah, hehe.... myslím, že tam proběhla nějaká reklamace, neboť to nejezdilo tak jak mělo, hehe :) Spíš se to nechtělo hejbat z místa vůbec, hihi...
Tak jsem si naivně myslela, že po tom měsíci budou mé bicepsy na nohách (nebo co to tam je vůbec za svaly) vypadat jako u kulturisty uprostřed sezony..... Ty čéče... a ono nic - jen mně brutálně začali bolet kolena, kosti a tak vlastně celej pohybovej aparát, takže jsem byla nucena zakoupit drahou mast, která zaručeně pomáhá při bolestech kloubů :)
Si v mejch skoro dvaceti letech připadám jak důchodce, hehehe :D

Jako kompenzaci si teď v tom novém krásňoučkém a hezoučkém, mluvícím výtahu sedám na sedátko a nechci už ani pomyslet, že bych to byť jen jednou měla absolvovat pěšky. Brrrr.
 

DeletedUser

Guest
já hraju fotbam,florbal,hokej,občas i pokr,ataky sem se dřív věnoval basketu a golfu:D
 

DeletedUser

Guest
Milá SN - vy máte ve výtahu sedátko? Nepopsatelně brutálně ZÁVIDÍM :D My máme také nové výtahy a také mluvící, nicméně také nespolehlivé a jediné plus je zrcadlová stěna :D
 

DeletedUser

Guest
Lenoši. Není lepšího cvičení, než si vyběhnout schody do devátého patra aspoň třikrát denně.
 

DeletedUser

Guest
Když to děláš v rámci sportu tak je to fajn ale když bydlíš ve čtvrtém patře bez výtahu tak to už taková zábava není:)
 

DeletedUser

Guest
Johnedere: to říkáš ty !? Vždyť ani nevíš, jak takový panelák vypadá, hehe... To tam u vás na návsi určitě nestojí ! :D
 

DeletedUser

Guest
Pche :D

Představ si, že v jednom takovém mám oficiální bydliště a to dokonce ve třetím patře (lhostejno, že jsem tam byl naposled na vánoce)
 

DeletedUser

Guest
Bože to jsou dohady :D tak taky sem hodím příspěvek...

Hrál jsem 6 let závodně fotbal. Teď hraji závodně Florbal a hraji na kytaru. O prázdninách se začnu zaučovat za bicími :) Chodím na sportovní školu a na té dělám závodně atletiku. Miluju všechny míčové hry a taky "pukové" :D ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja chodim na bojova umneni, dokonce na 3- Jiju jit su, karate, Judo.
 

DeletedUser

Guest
4 roky hraju zavodne hokej a pred tim sem chodil na judo ale hokej je nej ;)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dřívějš závodně plavala a veslovala, v poslední době jsem na nic neměla čas ale tedkon jsem začla lézt na umělé stěně (bouldering) a je to super, akorát k tomu člověk potřebuje hafo síli která mi zatím schází tak spíš než lezu se jen válím dole pod zdí páč se neudržím:D
 

DeletedUser

Guest
Já hraju 5 let závodně florbal + fotbal si také rád zahraju ,ale pouze jen tak :)
 
Nahoru