• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

akému športu sa venujete?

DeletedUser

Guest
otázka je jasná.....ja sa venujem futbalu....tak aktívne,dedinsky :D co vy?
 

DeletedUser

Guest
pinčes a volejbal (ve škole)...dříve pool, bowling a poker (texas)
 

DeletedUser

Guest
plavanie je moje a možno aj futbal vodne polo alebo hokej .......

:) to som to ale zamotal 2letné 2 zimne ;)
 

DeletedUser

Guest
Jediný sport který provozuji je opalování u monitoru. Občas je to odreagování, občas nervy... Ale dobře se u toho hubne, hehe.
 

DeletedUser81

Guest
Tsa to jste teda sportovci :-D Můj sport je spam, kalení, spam, spaní, kalení a zase spam :-D

Jinak občas hraju fotbal, hokej a jezdim na prkně :-D (to ale jednou do roka, protože bych nestíhal spam) :-D
 

DeletedUser

Guest
jezdit na prkně jsem taky zkoušel, ale zadíral se mi do sněhu takovej ten držák na žehličku. Mimoto se mi na každým šutru roztrhlo to plátno, takže nedoporučuju....:-O
 

DeletedUser81

Guest
Ty seš moderátor? :D no tak to je paráda aspoň nebudu banovanej :D To se musíš učit aspoň dva dny pak už se ošoupe a jezdí to nádherně, ale nesmíš si sebou vzít žehličku to pak když spadneš tak to bolí :)
 

DeletedUser

Guest
Tak ja treb delam šerm,sebeobranu a ono tak nějak všeobecně bojový sporty :)
 

DeletedUser

Guest
Ty seš moderátor? :D no tak to je paráda aspoň nebudu banovanej :D To se musíš učit aspoň dva dny pak už se ošoupe a jezdí to nádherně, ale nesmíš si sebou vzít žehličku to pak když spadneš tak to bolí :)

zkoušel jsem i takový to prkno na vodu - po třech hodinách jsem měl tak fialový k......., že jsem chodil jako ruskej bodyguard a protože jsem chtěl mít ještě někde děti, tak už na to v životě nevlezu


Tak ja treb delam šerm,sebeobranu a ono tak nějak všeobecně bojový sporty :)

za nejlepší bojovej sport jsem vždy považoval střelbu :)
 

DeletedUser

Guest
milujem volejbal a hlavne beach voleajbal, snowboarding,

a mám rada atletiku, futbal, plávanie, cardio veci v posilkem proste ja môžem uplne všetky športy.. a zvykla som si aj na basket ktory mi predtym dosť prekážal :D
 

DeletedUser

Guest
Takže basket, sjezdovky, běžky a florbal... Bohužel vše mi ohrozila zlá mononukleoza, takže nejsem moc v kondici :-/
 

DeletedUser

Guest
Věnoval jsem se Basketbalu... od noveho skolniho roku budu chodit do florbalu :)
 
Nahoru