• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

akému športu sa venujete?

DeletedUser

Guest
Box, Karate a Hanggliding
Nekdo s podobnymi zajmy? :)

A pro SINE METU - hezky napsano... ale tak zle to s tebou snad nebude, ne? Mimochodem - pri tom poschodovani treba poznas zajimave lidi, hihi.
 

DeletedUser

Guest
No už to začalo... Nikdy jsem si nemyslela, že to fakt vylezu :D
Ale ve čtyrce mám fakt dost... Doufám že mě někde v mezipatře nechytne infart, až se budu kolem pulnoci vracet z práce - to bych tam ležela až do rána, než na mne někdo narazí... fakt blbá představa, hihi...
Jinak já se pochopitelně jako kardiak musím adrenalinu vyhýbat velkým obloukem - takže se nesmím ani rozčilovat, natož běhat někde po schodech :D :D :D

Ale nejvíce schodů co jsem vyšlapala najednou, tak to bylo na Eiffelovku - napočítala jsem jich 703 ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak to uz je pekna darda... pres 700... fjuuu... to bych i ja, jako sportovec, vyplival plice!! :eek:))
 

DeletedUser

Guest
Aspoň si trošku vyspravíš tělesnou kondici, já ti to navrhoval už dřív, teď to musíš chtě - nechtě. A rum budeš nechávat pěkně dole.

Já chodím do posilovny a jinak se věnuju fotbalu se třídou (teda fotbal je velice vznostné označení pro tu hru) a pak takovým klasickým sportovním výkonům, jako je vybírání brambor, kopení sena a navíc provozuji moderní pěti boj -
1.Sprint do hospody
2.Rumunská házená (dáte si před sebe rumy a házíte je do sebe)
3.Hod tyčkou
4.Orientační běh domů
5.Zápas s opicí

A pak pravozujeme další sportovní výkony o kterých si můžete nechat leda zdát :D
 

DeletedUser

Guest
Aspoň si trošku vyspravíš tělesnou kondici, já ti to navrhoval už dřív, teď to musíš chtě - nechtě. A rum budeš nechávat pěkně dole.

Já chodím do posilovny a jinak se věnuju fotbalu se třídou (teda fotbal je velice vznostné označení pro tu hru) a pak takovým klasickým sportovním výkonům, jako je vybírání brambor, kopení sena a navíc provozuji moderní pěti boj -
1.Sprint do hospody
2.Rumunská házená (dáte si před sebe rumy a házíte je do sebe)
3.Hod tyčkou
4.Orientační běh domů
5.Zápas s opicí

A pak pravozujeme další sportovní výkony o kterých si můžete nechat leda zdát :D

z tímto by si mohl jít na olympiádu, šebrle by se tě bál a Clay by se rovnou vzdal :grr
 

DeletedUser

Guest
Johndere - asi jsem uplne blbej, ale co myslis tim "hod tyckou"?? :eek:))
 

DeletedUser

Guest
Oblíbený sport ?

No, já mám jediného koníčka, jsem u sboru dobrovolných hasičů Havířov takže trénujeme běh, běh s hadicema a s vodou. Atd....
No a jako vedlejšák jsem instruktor dětí (Hasičských) no a to je velký sport no ne :cool:???????
 
Nahoru