• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Aktivita

Aktivita

  • Souhlasím, potřeboval bych to v ali

    Hlasy: 4 40,0%
  • Nevím

    Hlasy: 0 0,0%
  • Je to k ničemu, nepotřebuju to

    Hlasy: 6 60,0%

  • Celkový počet hlasujících
    10
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hraju Grepolis ani né měsíc a objevil jsem zde jeden nedostatek.

Koncept: Mám na mysl aktivitu hráču v aliancích. Kolikrát ani nevím kdy je někdo on-line a kdy off-line. Napadlo mně, aby se vytvořil mezi pořadím a bodami hrače kolečko které by mělo barvu buď zelenou (aktivní), modrou (aktivní poslední den) oranžovou (aktivní poslední dva dny), červenou (neaktivní víc jak dva dny).

Důvod: Můj návrh by pomohl nejspíš velitelům aliancí aby mohli mít přehled o aktvitě. Takhle se to nedá myslím jinak zjistit. Hru by to nijak neomezilo a naopak by poskytlo informace o aktivitě hráču. Tím by velitelé ali mohli vyloučit neaktivní hráče.

Detail: Barva by byla vždy v kolečku mezi pořadím a bodami hráče. Aktivitu by mohli vidět všichni v ali.

Rovnováha: Hra by se podle mně nezměnila. Pouze by přidala jen součást do aliance. Nemělo by to nikomu škodit.

Podvádění: Pokud to vývojáři dobře nastaví tak je podle mně nemožné aktivitu nějak podvést. Aspoň mně nic nenapadá.

Závěr: Co si myslíte o návrhu??? Je prospěšný a pomůže vám???
 

DeletedUser9818

Guest
neco podobneho ve hre zavedeno je, ale vidi to jen spravce a zakladatel aliance
 

DeletedUser

Guest
nevím co navrhuješ vidí vedení aliance, navíc nevím zda by hráči stáli, aby každý věděl zda tu jsou
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak bylo řečeno lordem lysanderem - něco takového už tu je, akorát to je viditelné pouze pro členy s právy Správce či Zakladatel. A navíc byl nedávno odeslán do Německa návrh na status online/offline.
 

DeletedUser

Guest
Tak teď jsem zmaten. Já jsem správce naší ali a nevidím nic.
 

DeletedUser3396

Guest
Já rozhodně nechci aby kdokoli věděl že jsem právě ON - to by nahrávalo akorát špiclům do karet. Stačí mi ukazatel v Alianci
 

DeletedUser

Guest
přesně, maximálně možnost, aby tebou potvrzení přátelé viděli zda tu jsi a nemusel si být ve vedení
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud narážíš na to, co jsem psal já, tak neboj, jako podmínka by bylo právo na to, aby to člen vůbec mohl vidět. ;) A v tomto návrhu se též mluví o viditelnosti pro vyšší sféry aliance.
 

DeletedUser3396

Guest
Pokud reaguješ na mě, tak jsem vedoucí Alfa a Omega a nechci toto vědět ani o ostatních. Nikdo by toto právo mít neměl. Zcela by to mohlo změnit hru.
 

DeletedUser5002

Guest
Znám pár her, kde jde aktivita vidět, dokonce i kde jí vidí nepřátelé a nelíbí se mi to. Myslím že to je hra ... to už rovnou rozdejte pípačky ... :) Hrál jsem spoustu her a vždy mi bylo jedno, co dělá ta druhá strana. To je prostě hra, já taky musel někdy rozhodnout na úkor hry, i to k tomu patří a když budeme vidět i když tu někdo 10 minut není ... pak mi to přijde zle.
Je to k ničemu, nepotřebuji to.
 

DeletedUser7382

Guest
Abych to upřesnil, ve hře se už nachází něco podobného: zelený čtvereček = aktivní; žlutý čtvereček = déle než 2 dny neaktivní; červený čtvereček = déle než týden neaktivní; modrý čtvereček = režim dovolené; zámeček = zablokovaný hráč.
Ale těžko říct, co autor návrhu chtěl navrhnout, o tom můžeme jen spekulovat.
Ale tak i tak bych rozhodně nechtěl, aby bylo vidět, zda jsem já nebo někdo jiný právě online / offline. Důvody už byly zmíněny jinými výše. Maximálně mít možnost nastavit práva, že to třeba smí vidět pár jedinců, kterým důvěřuju a kteří to můžou využít ve spolupráci se mnou. Ale podle mého je to naprosto zbytečné - holt tu zrovna budu nebo ne, to už stejně spoluhráč většinou nezmění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru