• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Alianční fórum-Více možností hlasování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mám dva návrhy týkající se aliančního hlasování.

Koncept: Jde o to aby šlo v hlasování přidat víc než 12 možností a aby si tam každý mohl přidat svou.

Důvod: Třeba se hlasuje na jakého hráče budou druhý den sesílat kouzla ale můžou jenom 12. A nebo jsou ankety kde máte možnosti ale nic z toho nechcete dát ale jinou která tam není tak aby si to mohl přidat.

Detaily: N/A

Grafika: N/A

Rovnováha: N/A

Podvádění: Každý by tam mohl přidávat blbosti. Dá se tomu vyvarovat tak že to můžou módi smazat.

Závěr: Prosím aby se k tomu moderátoři vyjádřili a taky Hlavní moderátor a Charon. Za každý komentář děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Nezlob se na mě,ale na to,co chceš není potřeba anketa - pokud potřebuješ přidávat kolonky, jednodušší je nejdřív udělat diskuzi v normálním vlákně,a pokud nedojde ke shodě,udělat anketu..Tímhle,co navrhuješ nic nezískáš,jen rozdrobíš hlasy.Klidně to může dopadnout tak,že pokud budeš mít 50 lidí v alianci,získáš 50 různých možností v hlasování.To nefunguje nikde ani v reálu,natož tady.
Navíc:Tahle hra není o takhle široký demokracii,ale o boji,a v boji vždycky rozhoduje velení,pokud to takhle nemáte,bylo by možná lepší přidat se k někomu,kdo to zvládá.
Jen postřeh z mýho působení: Ještě za ty asi 2 roky jsem nezažil anketu,kde by jako možnosti nestačilo: Ano, nee , Je mi to jedno.
 

DeletedUser

Guest
A co třeba když chceš vybrat vlajku? Tam je jich na výběr víc než 12 tak by se to mohlo omezit aspoň na 25 nebo tak nějak nebo taky jaké posloucháte hudební styly? Těch taky není 12.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak se to dá udělat zcela normálně-každý napíše jaká se mu líbí ;) větší počet anketních možností tedy není třeba.
 

DeletedUser

Guest
ale když je jich v alianci 150 a každý napíše jaká se mu líbí tak to nebude moc přehledný
 

Thasoss

Grepolis tým
Počet hráčů v alianci není rozhodující, spíš kolik jich chodí na fórum, což je, jak jistě víš zřídka 30 lidí.
 

DeletedUser

Guest
Pravíš,že to nebude moc přehledný,ale když bude každý mít možnost do ankety dopsat svoji kolonku,musíš tedy každýmu odemknout právo moderátora fóra a to teprv bude guláš:)

Přehledný to může být třeba tak,že v prvním příspěvku požádáš o stručnost,a po vyhodnocení vybereš do ankety jen nejčastěji prezentovaný názory.
 

DeletedUser7382

Guest
Kdysi jsem navrhoval, aby šlo při vytváření ankety vybrat, jestli lze při hlasování vybrat pouze jednu možnost, nebo více možností.
Aby mohl každý přidat si svou další možnost v průběhu hlasování, by jen dělalo zmatek, protože každý by vybíral z jiných možností a také by se zbytečně rozdrobovaly hlasy. A taky proč by měl upravovat cizí anketu někdo, kdo nemá právo moderátora, lepší by bylo, kdyby napsal připomínku rovnou pod anketu - ALE bohužel vytvořené ankety už NEJDOU upravovat, a zřejmě je proto dobrý důvod - dělalo by to v průběhu ankety zmatek (ale i na to jsem kdysi psal návrh).
Navíc na některé otázky ani nejde udělat anketu, někde je prostě lepší mít možnost rozepsat svůj názor. A pokud chceš udělat takovou anketovou otázku jako o těch vlajkách, tak nejdřív vytvoř téma, kde se každý vyjádří, vyber nejčastější odpovědi a z toho možná udělej anketu a není potřeba žádné doplňování možností, když se měl každý možnost vyjádřit.

Ale maximálně 12 možností celkem při vytváření je dobrý limit, dělat anketu na vlajku nebo na hudební styly je docela zbytečné. Ne každá aliance má přístup ke všem vlajkám a taky nemusíš dávat na výběr ze všech, stačí dát na výběr jen ty nejlepší, ke kterým máte přístup, nebo sám nějakou vyber, aby ji neměla žádná jiná aliance. A na ty hudební styly je anketa zbytečná, na podobné věci si udělejte něco jako téma Koutek zábavy a je to praktičtější a smysluplnější.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru