• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Anglická sekce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

napadlo mě, že by se mohla udělat anglická sekce.

Samozřejmě, udělala by se k tomu pravidla, že se tam může mluvit pouze anglicky, s tím, že by to nemělo být v rozporu s pravidly fóra.

Myslím, že se to zkusit může, aspoň si procvičíme angličtinu trošku :D

Co myslíte?

Prosím hlavně o upřímnost, děkuji.

Hyndaér.
 

DeletedUser6172

Guest
....včera jsem chvilku coural na fóru us.grepolis.com...nebylo by právě toto řešení pro ty, kteří si chtějí procvičit angličtinu...tam totiž nemusí, ohledně angličtiny, nikdo pravidla stanovovat...možná by tady bylo lepší, založit českou sekci, dost lidem by to pomohlo ve škole....
 

DeletedUser

Guest
Tak možná jsem udal špatný příklad. Ale určitě bych si chtěl pokecat v angličtině, neboť pokud se nepletu, zde se může používat pouze čeština(slovenština).
 

Thasoss

Grepolis tým
§ 2 Komunikace
• Komunikovat je povoleno pouze v češtině a slovenštině, případně pro menší skupiny jiných národností také v angličtině. Ostatní jazyky nejsou tolerovány.
...

A já osobně ani nevidím důvod a užitek v zakládání této zvláštní sekce.
 

DeletedUser

Guest
No, tohoto pravidla jsem si nějak nevšiml, ale i nadále platí tento můj návrh.
 

DeletedUser75

Guest
Zbytečné, typicky anglicky vedený topic nemá pro českou a slovenskou komunitu praktické využití, jestli má někdo tendence si pocvičit někde angličtinu, může zajít na anglickou mutaci hry Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Dobře, tak tedy si myslím, že to můžete uzamknout a hodit do Archivu.

Děkuji za odpověď.


/Na žádost téma tedy zamykám a přesouvám do Archivu.
Dardevil1
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru