• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Atletika

DeletedUser

Guest
Já jsem celkem ve svém městě uspěšný atlet. Rád běhám 250 - 1000 m. Komu se atletika ještě líbí?Kdo rád běhá?
 

DeletedUser

Guest
Já běžím jednou za rok na šalinu, zapotim se jak vrata od chliva, jdou na mě mdloby a funím jak parní lokomitiva.. takže takový jsem atlet:D
 

DeletedUser

Guest
Taktéž rád běhám,beru to jako druhý koníček místo grepolisu :D
Běhám po celém městě :D
 

DeletedUser

Guest
No, tak já zase moc expert nejsem, ale tady pána Sultána dokonale předhoním, poslední dobou mi ujíždí šalina každý týden :D
 

DeletedUser

Guest
Já od té doby co sem si přetrhal postraní kolení vaz nemůžu bez bolesti dělat nic... :(
 

DeletedUser

Guest
No, já závodně běhám, rád běhám dělší vzdálenosti (tj. 1000-3000m).
Počítám se jako úspěšný lehkoatlet.. :)
 

DeletedUser

Guest
ne, že bych byla fanda sportu, ale co říkáte na zítřejší zápas v boxu Vladimir Kličko - Francesco Pianeta
 

DeletedUser

Guest
bude to těsný, dle mne má ten ital pevnou vůli, odhodlání
 

DeletedUser

Guest
Drahá salupos,ani vůle a odhodlání ti proti kladivu a taktice nejsou nic platný:)))Ale to není výtka,jen konstatování včerejšího zápasu a je to trošku podobné naší hře,jsou prostě jedinci,kterým neodoláš:))))))
 

DeletedUser10314

Guest
jáááj já atletika noc k sobě nejde ale na druhou stranu jezdím na koních a to je samo o sobě dost namáhavé... :D
 
Nahoru