• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

BB Code reader

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
v podstatě je tento koncept tak jednoduchý, že nebudu používat klasické dělení u návrhů.

Mělo by se jednat o okénko kam by šlo zadat BB code a zobrazil by se aniž bych jej někomu poslal nebo dal do fóra. Tento nápad sem dostal tehdy když jsem s kamarádem řešil ASINIBONA (ano - stejný týpek jako u blokády), když jsem psal přes skype kamarádovi o útoku. Jasně mohl jsem mu to poslat zprávou na grepu, ale tý by si jen tak nevšiml. Tenhle koncept mi přijde solidní a snadno proveditelný.
 

DeletedUser9818

Guest
akorat by to byla komplikace navic, pokud ti to nekdo posle pres skype tak staci dat zpravu a nahled:)
 

DeletedUser

Guest
Je to dobrý nápad, např. bych to udělal do nastavení (opravdu by se to mohlo jmenovat "Náhled BBCodů"). Vložíte to tam a zobrazí se vám to... U špionáží můžete kód zobrazit kdykoli, ale pokud chcete zobrazit průběh boje...
 

DeletedUser

Guest
A čo tak Poznámky ?
Tam môžete kód vložiť, uložiť a hneď ho vidíte.
 

DeletedUser7382

Guest
Asi ne. I u zprávy máš tlačítko "Náhled", uvidíš tam vyhotovené BB kódy a přitom ještě zpráva není odeslána. Nebo poznámky prostě uložíš a vidíš upravitelný výsledek. Podle mě je tento návrh zbytečný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru