• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Bit.body za podpůrné jednotky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Napadlo mě že by mohly být bitevní body za podporu jako za obranu.Příklad:pošlu podporu o 300 šermířích a na město zaůtočí 200 práčat vyhrají šermíři a já dostanu 200 bit. bod.

Důvod:
Když si to hráči uvědomí tak budou spíše posílat podpory než doposud(né každému se chce poslat jednotky někam kde je zabijou a on z toho bude mít jen cenu "Čestná smrt"). Bude víc hráčů podporovat z čehož vyplívá že se bude i víc útočit, takže se o troch bude muset více taktzovat, domlouvat a spolupracovat. To bude každého víc bavit.

Detaily:
Pracovat by měl jednoduše:pošlou se jednotky kolik zabijo jednotk tolik bodů bude "v kapse".

Grafika:
Toto se bude normálě objevovat v "hlšení"

Rovnováha:to jsem tady asi popsal v "Důvod"(prostě víc podpor)

Podvádění: Nic mě nenapadá.

Závěr:Ať mam něco, z toho že někoho podporuju:D.
 

DeletedUser

Guest
NIE podpora je o tom ako drzite pri sebe nie o zisku podpora je nieco co je v tejto hre ako zaklad bud mas ludi co za teba polozia aj posledneho vojaka alebo takych co na teba kaslu a tym padom zmen spojko :grepolis
 

DeletedUser

Guest
jo přesně souhlasím je to o tom chtít pomoc, něco jako když staremu člověku pomůžeš s taškou, neděláš to proto aby ti něco dal ale pro dobry pocit a to že i ty můžeš potřebovat pomoci
 

DeletedUser

Guest
Když si to hráči uvědomí tak budou spíše posílat podpory než doposud

Toto urcite nie je dobry dovod. Ked si nechcu pomahat, tak je to ich chyba.

Prakticky by to nebolo lahke zaviest. Predstav si ze na teba ide 100 utokov a podpori ta 50 hracov. Kolko by si potom musel ratat?
 

DeletedUser

Guest
Již to tu také parktár je, stačilo zadat správnou frázi do políčka hledat ;).Kromě výše popsaných důvodů i sami vývojáři hry oznámili, že tuto změnu nechystají.
Zamykám, jedná se o duplicitní téma.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru