• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Ceny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3519

Guest
Koncept:
mohlo by se v cenách oběvit kolik máme příklad lupič 500 surovin a bokem by se oběvilo kolik má ten hráč př:68 surovin

Důvod:
myslím si že by to bylo ve hře velmy dobré proto kolik čeho má

Detaily:
ukáže kolik čeho máte z kolika

Grafika:
nemám nápomocný program

Rovnováha:
nemění

Podvádění:
vyloučené

Závěr:
napadlo mě že by to vypadalo něják takle po najetí myší
lupič 500 sur. (12:28 03/02/2011)
24568/50000 sur
co tomu říkáte
 

DeletedUser

Guest
o chvíli mi to trvalo, ale Lepolis by rád viděl kolik ještě musí získat surovin aby byl lupič..
respektive obecně kolik ještě musí udělat akci, nebo něčeho získat aby získal další vyšší ocenění..
 

DeletedUser

Guest
ako zaujimave ale ja mam vycerpane skoro vsetky ceny skor by som navrhoval dat vyssie stupne :D
 

DeletedUser

Guest
skipii to taky není špatny nápad schválně jestli by někdo získal ocenění že už zabil 1.000.000 vojáků:)
 

DeletedUser

Guest
Osobně bych přidal nové ceny, co jsem koukal, stále je co vymýšlet (-:.
Nevím, zda je dobré takto hrát na ceny, osobně ty medaile mají sloužit jen jako vedlejší motivační věc, k tomu, aby se z lidí stali "lovci cen" rozhodně neslouží. Přijde mi to vcelku jako zbytečné, ale to je názor podřadného moderátora, před samotnou vyšší mocí
grinning-smiley-9522.gif
 

DeletedUser75

Guest
To Leopolis

Pokuď se nepletu, navrhuješ změnu, která je již na Divokých kmenech, že? ;)
 

DeletedUser

Guest
popravdě mi to připadá jak říká kerberos je to z divokých kmenů že
 

DeletedUser

Guest
Rizael ja nehram na ceny ale ako hovoris celkom to par ludom zlepsuje hru ked sa so spoluhracmi dohodneme kto ziska cenu skor dame mali zavod o to ze vytazovy vycistime mesto ze len doplava s OL alebo podobne blbosti alebo mu budeme tyzden klikat kuzla ake bude chciet ale kedze u mna ide dost cien uz na max teda uz ich mam niektore nie ale aj tak vyssie stupne by sa hodili :) urcite ano
 

DeletedUser3519

Guest
respekti ve sem tim myslel kolik nám ulovků jako lupič 25635/50000 a nebo jako mítycké jednotky 36/50 takhle jsem to spíž myslel
 

DeletedUser

Guest
ano s tvojim napadom suhlasim ale ako vravim zachvilu je to zbytocne pretoze dosiahnes max level cien a potom je to nanic ale celkovo ako napad ANO sprehladni to
 

DeletedUser3519

Guest
mě to přišlo jako dobrý nápad jo a spíš mě to napadlo tak trochu z sh**** a fid*** než z divokých kmenů :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co to taky trochu odůvodnit ? Já říkám taky ANO, ale už toho chceme nějak moc, nemyslíte ?;)
 

DeletedUser3519

Guest
to je spíž takový detail to není nic velkého jako třeba nový update takže si myslím že stím to nebude zas takový problém? ne!! :D
 

DeletedUser

Guest
honění za oceněními = větší motivace k hraní = delší výdrž hráče u Grepolis = cíl InnoGames
Pletu se?
Osobně si myslím, že to je jedna z těch změn, které se za vynaloženou námahu na zprovoznění oplatí. :)
 

DeletedUser

Guest
myslím že by to hru zase o něco obohatilo takže něco ohledně cen by se mohlo vylepšit :) říkám ANO
 

DeletedUser3519

Guest
tak to sem rád že se aspon trochu někomu můj návrh líbí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru