• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Chat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim,
tak jsem dnes narazil na takovou malickost,ktera si myslim,ze by mohla byti prinosem a mozna by i zlepsila komunikaci v aliancich. Vim,ze v dnesni dobe Skypu a Teamspeaku je ingame chat tak trochu bokem, ovsem myslim si, ze ne kazda aliance muze mit room na TSku a ne kazdy uzivatel ma Skype,aproto by tahle malickost mohla byt uzitecna.

Vec:

BB cody v chatu.

Design:
Predstavuji si to zhruba tak,ze by do chatu byla pridana lista s BB Cody, nemusi byt ani vsechny,myslim si,ze bohate pro rychlejsi komunikaci staci Player a Town

Rovnovaha:
Nema byt jak narusena, zneuziti dle meho nazoru taky neni mozne.

Duvod:
Snadnejsi a rychlejsi komunikace mezi hraci
 

Thasoss

Grepolis tým
Na všech světech, kde jsem byl, nebo jsem současně, jsem nepostřehl, že by aliance využívala ingame chat. Několikrát za den se už několik měsíců přesvědčuji a kde nikdo, tu nikdo... Takže by to bylo zbytečné. Na plánování akcí je fórum.
 

DeletedUser

Guest
To ano, akce se da planovat na foru,ale pokud chces neco resit hned,tak posilat osobku,nebo obeznik jak pako je na palicu postaveny.
Jak rikam,vyuziva se to minimalne,ale kdyz je to potreba,tak ta funkce proste neni
 

DeletedUser8856

Guest
Já bych byl naopak pro zrušení chatu jako zbytečné aplikace ingame ale zatím nepřekáží :D tak to nechte ale nikdy se čet nepoužíval. A to hraju strašně dlouho to už rači na skype :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru