• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Chelyster

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chelyster2.jpg


Chelyster.jpg


Chelyster je výtvor samotného Poseidona, který ho vytvořil jako druhou jednotku, jako je například Kraken. Tento obrovský mutant má na sobě krunýř, který mu slouží jako pancíř a také jako ubytování potřebných vojáků. Pokud ale ubytujete nějakého vojáka v krunýři, sníží se obrana o 50%. Dvacetimetrová potvora, zničí vše co jí přijde do cesty svou kyselinou vystřikující z tlamy nebo ji sežere. Mýtická jednotka umí plavat, takže dobře poslouží vašemu loďstvu.

Požadavky: Uctívání Poseidona, chrám na 25. úrovni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Super, jednotka vypadá fakt výborně, přesně takhle jsem si to nějak představoval.... Chválím a dávám palec nahoru
 

DeletedUser

Guest
Perfektní:) ale má až moc dobré parametry.. ostatní jen tak dál, jen tak dál:)
 

DeletedUser

Guest
Ano výborná a dobře vymyšlená jednotka... ale jak říká "sult," na to jak je dobrá, je VELMI LEVNÁ, takže

1) dal bych ji za 500 víry a přidal suroviny...
2) nejsem si jistý, jestli by mohla někoho přepravovat...? :)
3) asi by měla zabrat více lidí ve statku!
 

DeletedUser

Guest
Hodnoty jsem upravil, aby nebyla tak levná. Zatím děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No a teď je z toho po úpravách dokonale vytuněná hydra:) prosím o zavedení do hry:)))
 

DeletedUser

Guest
No tak to je jasné, že když vymyslíme vodní jednotku, že bude v podstatě stejná jako ta jediná, která tak je... U těch vodních není takový výběr na změny... jedině, že by tedy mohla přepravovat... Ale zase aby útočila a rovnou přepravovala?! :)
 

DeletedUser

Guest
Proč ne, tím že může přepravovat jednotky a i útočit, je právě vyjímečná a o to právě jde. Každá mýtická jednotka je něčím vyjímečná. Kvůli tomu, že vodní jednotka je jenom jedna, rozhodl jsem se vytvořit tuhle.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já to nezamítám, jen že je to tím pádem možná až moc dobrá jednotka! ;)
 

DeletedUser

Guest
Mimochodem :) nedávno se našla 500 let stará ostnatá (a agresivní) želva, která k našemu návrhu nemá daleko ;) Jen jestli to autor neokoukal :D

012_002_jpg_4905a7d519.jpg
 

DeletedUser

Guest
To je opravdu perfektní vátvor jestli někdo bude mít lepší hold tak to tu budeme mít umělce
 

DeletedUser

Guest
Mimochodem :) nedávno se našla 500 let stará ostnatá (a agresivní) želva, která k našemu návrhu nemá daleko ;) Jen jestli to autor neokoukal :D

Samozřejmě, že jsem se nechal inspirovat obrázkem želvy. Není v pravidlech napsáno, že se nemůžeme nechat inspirovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To ti taky neberu ;) jen konstatuji, že ta tvá "paželva" je velmi podobná této "paželvě" :p
 

DeletedUser

Guest
Jednotka vypadá senzačně. Opravdu gratuluji k tak skvělému výtvoru akorát na to jak by to bylo silné tak to zabírá málo obyvatel.:)
 

DeletedUser

Guest
Jako u minulé soutěže už je znám budoucí držitel medailové pozice.
Gratuluji.
 

DeletedUser

Guest
Ano výborná a dobře vymyšlená jednotka... ale jak říká "sult," na to jak je dobrá, je VELMI LEVNÁ, takže

1) dal bych ji za 500 víry a přidal suroviny...
2) nejsem si jistý, jestli by mohla někoho přepravovat...? :)
3) asi by měla zabrat více lidí ve statku!

500 víry?
Podle mě ses zbláznil (Bez urážky).
To si bude moct dělat jen 1?
Dal bych ji tak za 250 Víry!?!
:grepolis a né Platipolis :) :)
 

DeletedUser

Guest
Prosim tebe jak dlouho to hraješ?! :D zaprvé, víra se ti dodělává, čili jich můžeš mít plný statek a mě osobně víra přetéká a nevím co sní, protože statky mají omezená lůžka ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru