• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

CZxSVK nebo mezinárodní server

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Dobré ráno všem,

tenhle nápad se tady určitě vyskytl, ale myslím si, že čísla a statistiky jsou stále více alarmující a je potřeba to řešit.
Nedávno začal nový svět Athény. Prakticky s tímhle nastavením a stylem dobývání jsem čekal obrovský nával nových hráčů, ale těch starých. Nastavení je nastaveno na perfektní boje. Bohužel nastavení světa se nehodí k počtu hráčů.
Jak psal kolega Šašek, vše je zapříčiněno eventem. Myslím si, že jsou zde 2 možnosti, jak zvýšit přísun nových hráčů.

1. Spojit servery - Myslím si, že by tohle řešení motivoval spousty hráčů srovnávat se s ostatníma z jiných zemí. Měl jsem možnost hrát jié hry, kde právě zavedli mezinárodní servery a bylo to naprosto parádní, spousty hráčů. A hlavně to motivovalo české hráče se spojit a jít např. proti Francouzům. Hra dostala uplně nové otáčky a už to nebyl nudný server o počtu 3000 lidí. Ale server, kde hrálo 30 000 lidí a bojovalo se a taktizovalo se. Myslím si, že spojení se Slovenskou komunitou tak nepomůže, jak přímo mezinárodní server. Protože většina SVK hráčů hráje i na Cz serverech.

2. Zrušit eventy - je tu i další možnost, ale tu jen zmíním, protože vím, že není reálná, protože tímto vlastně podporujeme vývojáře, ale je to hlavní problém úbytku hráčů. Myslím si, kdyby klapl nápad č.1., tak by nikomu nevadil ani event, spíŠe naopak, spousta hráčů by to motivovalo natolik si i ty zlatky zakoupit, protože by měla konkurenci.

Tohle je vše, snad vedení zkusí oslovit vývojáře, protože české servery ztrácí spousty hráčů a brzo to dopadne tak, že bude hrát opravdu hrstka hráčů..

Byl bych moc rád, kdyby hráči, jenž přečtou tenhle článek a myslí si to stejné, tak podpořili tenhle návrh komentářem nebo vlastní zkušeností.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já si stejný nemyslím. Jsem rád, že se můžu hádat česky...
 

DeletedUser7082

Guest
Ale tak komu nebudeš rozumět, tak nebudeš mít důvod hádat se s ním.. :D A s čechy můžeš stále .. :) Jinak, aby jsi se měl s kým hádat na českých serverech .. :)
 

DeletedUser10133

Guest
Kdo se chce hádat anglicky, může už nyní, možností je spousta ... já a spousta jiných to nebude. Proč se zase musíme srovnávat s někým velkým a větším a největším... Uvažujme v měřítku Česko - Slovenska, prostě nebudeme mít 30 000 hráčů ve světě. M*
 

DeletedUser12226

Guest
Poměrně dobrá myšlenka.. snad to podpoří více lidí.. :)
 

DeletedUser12217

Guest
1. návrh je úžasný :) Bylo by super ho realizovat.
2. Eventy mi nevadí :) Spíše jsem za ně rád.
 

DeletedUser10053

Guest
Za mě například pokud se to ve vzdálené budoucnosti někdy stane a opravdu se to sloučí tak já například s grepem končím a myslím si, že bych nebyl zdaleka jediný :) tudíž sdílím názor šaškův a méďův ...
 
Nahoru