• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k budoucnosti světů hrdinů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11289

Guest
Vážení hráči,

dnes byly oznámeny záměry týkající se změn na světech hrdinů. Jste s těmito plány spokoejní nebo byste postupovali jinak?
V tomto tématu máte prostor se k této skvělé novince vyjádřit!
Článek naleznete zde

vyhlášené změny byly určitě k lepšímu, už jenom zmínka o divech vyvolala aktivitu na jinak skomírajícím světě (500 hráčů, z toho aktivních tak 10-15 %?),
zrušením chystaných změn dosáhnete toho, že budeme naštvaní a zase upadneme do letargie,
svět bude nekonečný a skončí až to přestane bavit i posledního nadšence?
nebude lepší svět ukončit a získat prostor a čas pro nový?

myslím, že toto je názor většiny, naší ali určitě!
 

DeletedUser10865

Guest
Vývojáři navíc nezavádějí do hry žádné ptákoviny, ale obvykle jsou to změny k lepšímu (jak už jsem psal), pouze změnami podobným této, kdy budou prvky ze zrušeného SH převedeny na běžné světy, to už trochu přehánějí.

úplně souhlasím přijde mi že tím že převedou ty prvky ze SH na klasické světy pokazí hru,jestli je to myšleno jako zpestření tak je to zbytečné protože dostatečné zpestření je zavedení nové funkce:hrdinů-nechal bych to jak to je a ty prvky ze SH bych na klasické světy vůbec nedával alespoň to je můj názor
 

DeletedUser7382

Guest
To Dan 77
Vlastně nikdy nevím, jestli tady tlacháme zbytečně a jestli Němcům nezáleží jen na názorech hráčů německé a angloamerické komunity, nebo jestli se z českého Grepu naše postoje k dané problematice posílají dál...

Jistě že se návrhy na vylepšení posílají, nejen z Cz mutace hry, ale i z ostatních národů. ;)
Dost těch návrhů bylo přijatých, upravených, a vložených do hry.

Tím jsem měl ale namysli naše názory v diskuzích týkajících se připravovaných změn a updatů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru