• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Nový vzhled fóra

DeletedUser11133

Guest
Jaký z návrhů na nový vzhled se vám zalíbil nejvíce? V čem byste ho případně poupravili? Preferujete světlé, či tmavé odstíny?

Vyjádřete svůj názor na nový vzhled fóra.
 

Thasoss

Grepolis tým
Druhá verze se až nápadně podobá tomu, co jsem kdysi navrhoval já. :D Nicméně, ta třetí je podle mě top. Dostatečně tmavé, dostatečně světlé. Jenom ty přechody mezi jednotlivými prvky jsou příliš ostré, chtělo by to zjemnit nějakým ohraničením.
 

DeletedUser7082

Guest
Jelikož hlavní problém na fóru je si "všimnout" nových témat, tak to hned omezím na 3 návrhy.

Tak máme tady 2. návrh ... Je to určitě zlepšení, ale oproti 3. a 4. je to horší ..

3. Je na tom tématicky nejlépe. Ale pořád je to dosti světlé.

4. Dle mě nejlepší. Pozadí musí být tmavé a nejlépe se z těch návrhů hodí právě sem ..
 

Thasoss

Grepolis tým
Vidíš, ikonky (ne)přečtených sekcí jsem ani neřešil... zapomněl. S tím by bylo tuplem fajn, kdyby něco dělali. Ještě pořád mám problém si vůbec všimnout, co svítí, že je tam něco nového. :)
 

DeletedUser12305

Guest
jj, ten poslední návrh. Sice tam trochu zaniká logo Grepolisu, ale líbí se mi asi nejvíc.
 

DeletedUser12305

Guest
To je detail, já to brala podle barev, co jsou mi příjemný na oči. Když se doladí i ty ikonky u nepřečtených témat, bude to fajn :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jj, popravdě jsem už ani nečekal, že se na tom bude ještě něco měnit, protože nějaký takový plán byl přislibovaný ještě za éry Tobiho Wintera, tzn. pár týdnů po samotné migraci. Uplynul téměř rok a hurá! :D Potěšili mě. Akorát že si ten vzhled se svým rozlišením 1366x768 moc neužiju, páč furt budu mít přes 90 % monitoru content... ale stále lepší jak toto. Vypaluje to až nechutným způsobem oči.
 
Nahoru