• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Apollonia

DeletedUser12865

Guest
A příští svět už bude konečně vzpoura?:) A bude brzy?
 
proč je počet členu tak nízký jaký to má smysl ? kdo to určuje příjde mi to jako nesmysl klasika 80 lidí a je o co hrát a ne samé spojka
 

DeletedUser12629

Guest
Plánuje se do budoucna ( letos to pravděpodobně nebude), protože se nyní zaměřujeme na některé větší projekty.
No táhne mě to zpět a asi někdy v listopadu bych si šel zase zahrát, zkuste zapnout nějakej se začátkem se třemi městy (třeba kombinace s Olympem? :) ) to by mohlo přitáhnout nějakou kvalitní hru :)

Případně, když ne 3 města, tak nějakou pomalou pohodku :)

A zapracujte na té Vzpouře + Olymp, myslím, že by ten svět přitáhl zpět nějaké veterány a pořádně by vydělával :D
 

DeletedUser12865

Guest
No táhne mě to zpět a asi někdy v listopadu bych si šel zase zahrát, zkuste zapnout nějakej se začátkem se třemi městy (třeba kombinace s Olympem? :) ) to by mohlo přitáhnout nějakou kvalitní hru :)

Případně, když ne 3 města, tak nějakou pomalou pohodku :)

A zapracujte na té Vzpouře + Olymp, myslím, že by ten svět přitáhl zpět nějaké veterány a pořádně by vydělával :D

Přesně tak, souhlasím:)
 

DeletedUser12629

Guest
Jako vážně už letos nebude vzpoura? Pořád jen dobývání?:(( Ani na podzim? To ale nemám radost:((( Nedalo by se s tím něco dělat?
Ale zase musime ocenit Olymp ne? Divy jsou mrtvy, tzn. byla "pouze" dominance, takže teď máme alespoň navýběr :)

Navíc od pohledu vypadaji světy menší, což je lepší, protože hráčů je málo :) Navíc budou rychle končit, takže se i třeba nebudu tolik nudit a dohraju to do konce :D
 

DeletedUser12865

Guest
Ale zase musime ocenit Olymp ne? Divy jsou mrtvy, tzn. byla "pouze" dominance, takže teď máme alespoň navýběr :)

Navíc od pohledu vypadaji světy menší, což je lepší, protože hráčů je málo :) Navíc budou rychle končit, takže se i třeba nebudu tolik nudit a dohraju to do konce :D

Mě je jedno jaké je ukončení, ale víc nás baví vzpoura, čekáme už stráášněě dlouuho....
Vím, že dobývání je podle všech nej, ale kdo u toho má člověk trávit 24h?;)

Olymp ? Okey;) Ale lip by se mi to hrálo se vzpourou :D :D

Já bych zakázal ty pomalé světy, fakt jsem jim nepřišel na chuť a k čemu to je ? Jedna budova na lvl 45 se staví 12h a víc? Cože?:D Néé:)
Rychlé a střední světy, jeden dobyvko, druhý vzpoura...Olymp,Dominance, divy jednou za čas:))
 

DeletedUser12629

Guest
Mě je jedno jaké je ukončení, ale víc nás baví vzpoura, čekáme už stráášněě dlouuho....
Vím, že dobývání je podle všech nej, ale kdo u toho má člověk trávit 24h?;)

Olymp ? Okey;) Ale lip by se mi to hrálo se vzpourou :D :D

Já bych zakázal ty pomalé světy, fakt jsem jim nepřišel na chuť a k čemu to je ? Jedna budova na lvl 45 se staví 12h a víc? Cože?:D Néé:)
Rychlé a střední světy, jeden dobyvko, druhý vzpoura...Olymp,Dominance, divy jednou za čas:))
Já hrál několik let dobývko a několik vzpouru a baví mě oboje, takže mi je to jedno, ikdyž bsch dal spíš vzpouru :)

No víš teď nemám moc času řešit hru, takže taková rychlost 2 někdy kolem půlky listopadu by mi vyhovovala + pomalé světy dávají větší důraz na časování ;)
 

DeletedUser12865

Guest
Já hrál několik let dobývko a několik vzpouru a baví mě oboje, takže mi je to jedno, ikdyž bsch dal spíš vzpouru :)

No víš teď nemám moc času řešit hru, takže taková rychlost 2 někdy kolem půlky listopadu by mi vyhovovala + pomalé světy dávají větší důraz na časování ;)

No právě, že mě dobývání nechytlilo tak, jako vzpoura.Vzpoura má své kouzlo a jsem za to rád.Čekáme se svou partou právě na rychlejší svět a Vzp, že tam vlítneme a najednou se budou muset přehodnotit stavy:D 3 měsíce jsem tomu věnoval, abych rekrutoval dobré hráče na to...No hořce se mi dnes spalo..:-(
 

DeletedUser12629

Guest
No právě, že mě dobývání nechytlilo tak, jako vzpoura.Vzpoura má své kouzlo a jsem za to rád.Čekáme se svou partou právě na rychlejší svět a Vzp, že tam vlítneme a najednou se budou muset přehodnotit stavy:D 3 měsíce jsem tomu věnoval, abych rekrutoval dobré hráče na to...No hořce se mi dnes spalo..:-(
Naštěstí v grepu hráči můžou pořád ovlivnit nějaké rozhodnutí, tak uvidíme :)

Snad se někde potkáme, nebyla by alespoň nuda :)

Nehrál jsi náhodou kalydón?
 

DeletedUser12865

Guest
Naštěstí v grepu hráči můžou pořád ovlivnit nějaké rozhodnutí, tak uvidíme :)

Snad se někde potkáme, nebyla by alespoň nuda :)

Nehrál jsi náhodou kalydón?
No kdyby bylo nějaký hlasování, jaký bude další svět, myslim že celá moje aliance hlasuje pro vzpouru :) Čekáme na ní už fakt dlouho a hlavně dobývání bylo už dost :)) Nu ne?;) Vždyť by šel i Olymp do toho zařadit. Na ilustračním videu to i říkají, že to jde :)) Tak proč jen dobývání?;)
Hrál :) Ale Tvůj nick mi nic neříká ?;)
 

DeletedUser12629

Guest
No kdyby bylo nějaký hlasování, jaký bude další svět, myslim že celá moje aliance hlasuje pro vzpouru :) Čekáme na ní už fakt dlouho a hlavně dobývání bylo už dost :)) Nu ne?;) Vždyť by šel i Olymp do toho zařadit. Na ilustračním videu to i říkají, že to jde :)) Tak proč jen dobývání?;)
Hrál :) Ale Tvůj nick mi nic neříká ?;)
Protože na tomto jsem dostal perma :D Hrával jsem pod nickem RealDovahkiin, většinou za Expendables ;)
 

DeletedUser11616

Guest
drp.jpg

Dropnex dneska psal že klidně můžeme zveřejnit jeho fotku ,ale že by vypadal na ní vesele se říct nedá :D:D
 
Silne reci, mnoho lzi a pak resetne svou all.. hloupa hlava hloupi clovek, Dropnexi:) jak sem rikal ty musis byt v zivote strasna tragedie, skoda ze to odnesli lidi co hrali stebou) osobne bych ti jen slapl na krk) Skoda bylo to zajimave a ted kluci co stebou hrali maji jen chut ti rozbit drzku) a ono na to jednou nejspis dojde:)
 
Nahoru