• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Euboia

DeletedUser12811

Guest
omlouvám se, ale toto nastavení je to nejhorší co jsem za ty roky co grep hraji viděl:eek:
snad následující svět bude tímto vykompenzován:rolleyes:
 

DeletedUser13419

Guest
Jako svět škoda že není dobývaní Dominance mne moc nesedla ale jako pújdu sem a snaď spolu dáme dohromady nejakou dobrou partu. Lebo na svéte dyme mi to už stačilo :D
 

DeletedUser12629

Guest
Jakoze ja si řekl, že kašlu na nastaveni světa a půjdu vzpouru, kde se bude bojovat a ne domkovat :) jako tehdy kalydon, coz byl asi nejlepsi svet co jsem hral :) takže pokud se tu sejde par slušných ali, co se nebojí bojovat tak se tam určitě vyskytnu :)

Jinak pomalejsi svet celkem vyhovuje, nemůžu u toho byt 24/7 a hezky se ukáže jak kdo umi časovat :)
 

DeletedUser12811

Guest
budeš na to časování mít spoustu času :D
obrance si bude moct zajít na par piv -pak udela vratku-a zas znova ....hrozna nuda :Do_O


ale tak u vzpoury ani vratka není třeba,takže stačí ve stavu na mol neco naklikat před utoky a je to v suchu :DD
 

DeletedUser11616

Guest
Konečně pořádné nastavení, akorát ta morálka tam nemusela bejt, jinak za mě super :D:D..Sice vzpouru nehraju ale rychlost 1 ta se neodmítá, kdo nehrál 1 néni pořádný hráč a nikdy nebude
 

DeletedUser13419

Guest
Kto ide na tento svet mal by niekto záujem vytvoriť nejakú menšiu partičku lidí hlavne aktívnych? Zahrať si nejakej dobrej svět po dlhej době a ješte s takovýma setings nemôže nikto len tak zahodiť :);)
 

DeletedUser12472

Guest
Apokalypso tebe odnekud znám :D jedu tady jak by byl zájem neco rozjet :)
 
konečně svet se vzpourou, už se těším.

Jen menší dotaz: v kolik hodin jse bude server otvírat ? Opulnoci ?
 
Naposledy upraveno:

mikosansobi

Grepolis tým
Pokusím se otevřít svět okolo 10 dopoledne. Samozřejmě musím počkat na pokyn z centrály. Bez jejich požehnání nemohu svět dříve otevřít. Děkuji za pochopení :)
 
Nahoru