• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Fórum-chat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co kdyby byl dole pod tímto fórem chat? Hráči by si mohli povídat rychleji. Myslím že nic dalšího nemusím vysvětlovat :)
 

DeletedUser6162

Guest
1. Nesplňuje pravidla pro návrh - není podrobný
2. Chat již existuje - najdeš v kolonce nad "Pozvat přátele"
 

DeletedUser

Guest
Pepkasi,možná jsi nepochopil,že mu nejde o chat ve hře,ale tady:)

Doufám,že ti to stačí takhle,podrobněji bych to asi nezvládl
 

DeletedUser

Guest
Koncept: Jedná se o chat. Ne o ten který je dotupný ve hře ale aby byl i tady na fóru

Důvod: Nějaká skupina hráčů si chce povídat ale chat ve hře je jenom alianční a chtěl by si povídat i s ostatními. Na to je sice toto fórum ale není tak rychlé. Proto by bylo dobré ho tu mít

Detaily: Měl by pracovat tak že byste do něho něco napsali a ono by se to hnedka zobrazilo všem co se na něj dívají a jsou přihlášení

Grafika: Něco jako toto:
j8guIdKtMl7DhyFQetNf.png


Rovnováha: Nijak to hru nemění jenom je lepší povídání

Podvádění: Není možné

Závěr: Je to i v ostatních hrách. Dobré by bylo aby to bylo dole pod tímto fórem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Chat na fóru bych také uvítal, bylo by to dobré pro rychlou komunikaci mezi těmi pár aktivními hráči, kteří tu ještě pořád jsou. Navíc si myslím, že by se tam daly psát i ty zprávy, které by jinak zde na fóru mohly být brány jako spam a nebo sbírání příspěvků k vyššímu titulu.
 

DeletedUser231

Guest
Vyjádřit se můžu, to je jasné... (a nejsme admini ale Moderátoři! :) )

Nevyjadřoval jsem se k tomu předtím protože mi to přijde jako absolutní hloupost! Teď se k tomu vyjádřím se stejným postojem... Návrh se mě osobně nelíbí a pokud by byl zaveden funkce fóra by byla naprosto zbytečná a mohlo by se zrušit! Jestliže chceme chat, můžeme vytvořit nějaký absolutně nezávislí na fóru, na společnosti Inno - ta by ho dle mého stejně neschválila. Existuje mnoho chatů, které lze zdarma a jednoduše vytvořit, potom stačí přiložit odkaz na chat a můžete chatovat do aleluja :)
 

DeletedUser

Guest
Svého času tady celkem fungovalo IRC, možná tu ještě někde je návod.. spíš bych to tlačil tímto směrem...
 

DeletedUser7382

Guest
Podle mě by to úplně porušilo podobu fóra. Přece jenom chat a fórum tohoto stylu je velký rozdíl.
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, nevyjadřoval jsem s k tomu, protože jsem Vám nechtěl zkazit radost, každopádně jednou to přijít muselo. Chat zde na fóru je v tuto chvíli asi naprostá utopie, bohužel nemáme taková práva, abychom tu něco takového spustili. Mrzí mne to, každopádně pokud budete chtít a někdo se toho ujme, rádi podpoříme již zmíněný IRC chat. Nebo je tu taktéž možnost konečně rozhýbat sociální skupiny, kterých je tu opravdu hodně. Fantazii se meze nekladou, rádi si poslechneme Vaše názory. Povídejte, přehánějte.)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru