• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Filtr prohlížení

DeletedUser

Guest
Tak trochu to souvisí s předchozím vláknem (Filtr hlášení). Kolikrát si vyšpehuju město, ale momentálně nemám dostatečnou armu. Po dotrénování jednotek se chci podívat, jestli už na to město stačim. Ale proboha jak mám najít to hlášení ze špehování v té hromadě ostatních!!?

Proto bych zavedl Filtr prohlížení jak je tomu i v jiných hrách. Dle mě je to velice šikovná věcička a dost ulehčuje práci a čas! Přikládám screan jak by to mohlo vypadat a pro ukázku, co myslím (samozřejmě screan z jiné hry).


6fw1he.jpg



I po případném rozšíření filtru hlášení se toto myslím hodí.
Vyjádřete se, co na to vy. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
No ideální je kliknout si na špehované město a tam jsou vidět hlášení, která se k městu vztahují:) ovšem vymakání filtrů apod. je určitě žádoucí, něco do základní nabídky něco do PU.
 

DeletedUser

Guest
Sultane, jenomže tadyto co ty popisuješ funguje jenom když máš aktivovaného Správce.
 

DeletedUser

Guest
Nerad bych, aby se tyto návrhy ztratily v hromadě ostatních a nepodali se jako návrh "výše"...
 

DeletedUser

Guest
No a pokud by neměl uspět potřebný rozšířený filtr na posílání reportů, tak by to chtělo aspoň toto...
 

DeletedUser

Guest
Když kliknu na jakoukoliv svoji jeskyni, tak se mi tam zobrazí posledních 10 zpráv od špehů.
 

DeletedUser5567

Guest
já jen tak, jak se to s tímhle pohlo? jeden z lepších nápadů, řekl bych...
 

DeletedUser

Guest
Charon návrhy na filtry hlášené celkově posílal dál. Poslendí dobou toho bylo více, nevím kam se to pohlo, ale vím že víc už proto nemůžeme udělat.
 
Nahoru