• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

FlatOut

DeletedUser

Guest
cover468_82333.jpg


Znáte tuto zábavnou hru? Hrajete jí?

Já jsem tuto hru dříve hrál, teď jsem si na ni vzpomenul a půjdu si ji nejspíš koupit.
Prý už existuje i FlatOut 3, jsem ani nevěděl.
Je to dobrý? Jsou tam změny o proti FlatOutu 2?

Pište :D
 

DeletedUser

Guest
Hru som hrával. Bolo to síce dávnejšie, ale mám na ňu iba kladné spomienky. O ďalšie vydania som sa nezaujímal, takže v tomto ohľade ti neporadím :)
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem hrával 2 i 3.
Ale s tou trojkou jsem se moc daleko nedostal, protože to má strašný nároky na grafiku a nehorázně se to seká, takže to asi bude ta změna :D
 

DeletedUser

Guest
Moja prvá hra ktorú som hral. Ale ja som začínal FO2 ta je podľa mňa trošku lepšia a viac zábavnejšia
 

DeletedUser10159

Guest
ha první pokus a už mě to bavilo tu hru hrát 2 roky pak už mě nudila
 
Nahoru