• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Forum ve hře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím jestli to tu již někde nezaznělo, ale snad jsem se díval pozorně. Měl bych jednu připomínku, respektive návrh k fóru ve hře. Na fóru založím nějaké vlákno například na vkládání reportů o útocích. Během pár dní má ovšem při aktivitě členů toto vlákno 5 i více stran. Vždy, když si někdo smaže hlášení je jeho příspěvek k ničemu. Opět po pár dnech má vlákno již 10 - 15 stránek ale díky smazaným hlášením jsou v něm právě mezi aktuálními i ty příspěvky o ničem. Jde o to, že když to chce člověk promazat aby vlákno zachoval s aktuálními příspěvky, musí mazat každý příspěvek jednotlivě, což zabere hromadu času a nebo smáznout celé vlákno, čímž zase přijde o jisté informace. Doufám, že každý pochopil na co narážím .... jde mi tedy o to, zda by nebylo možné udělat hromadné vymazání příspěvků ve vlákně, která by se označila.
 

DeletedUser5567

Guest
je to cca týden nebo dva, co jsem to sem někam psal... Prej už to šlo nach Deutschland ;-) (ty hlášení co se už nezobrzujouby se možná mohly mazat samy automaticky)
 

DeletedUser

Guest
pokud vím tak do německa šly všechny připomínky týkající se fora, a filtrů hlášení. určitě se ví i o tomto.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru