• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser

Guest
Dobré

Kdo hraje sfgame at sem napise jaky je levl atd....
 

DeletedUser

Guest
Jo hraju fotbal za Velkou bystřici. :cool:

Zdravím vás fotbalisté:)) Sháním pár lidí na fotbal.
FUTSAL CUP 2010 - BRAVINNÉ


Termín konání: sobota 17. července 2010 od 9 hodin

Místo konání: sportovní areál TJ Bravinné

Povrch hřiště: tráva ( možnost osvětlení dvou hřišť )
Areál se nachází mezi Studénkou, Fulnekem a Bílovcem. Pro ty , kteří jsou z daleka, je to na Sev. Moravě.
Jestli má někdo zájem, tak mi napište tady na fóru:cool:

Já bych šel. Ale letos.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Tak hlavně že zase dva příspěvky.... Moderátoři to zmáknou levou zadní, spojijou to a daj doublepost ale proč jim přiděláváš prácu?

Abych nebyl OT. Kdysi, asi v 6-9 letech jsem hrál fotbal za Šebkovice... Pak jsem se ale přestěhoval do města a bylo to v prčicích...
 

DeletedUser629

Guest
Já hraju Fotbal za tým - FK Junior Děčín, hraji za mladší přípravky 2001 :D

PS. Jsem Záložník:)
 

DeletedUser

Guest
Když jsme u toho - Co říkáte na Viktorku. Zvládne odvetu s Kodaní? :)
 

DeletedUser29

Guest
No tak po 3:1, myslím, že zvládne určitě postup, ale sám tipuji remízu nebo 1:2...
 

DeletedUser

Guest
liberec si tusim predloni dovezl z bukuresti vyhru 3:0 a doma to neudrzel a vypadl na penalty... nic neni jiste
 

DeletedUser629

Guest
Vím že je to blbí ale chci se vás zeptat jestli někdo jede na Tipsport Ligu do Děčína?

Pokud chcete vědět víc Koukněte se na FK Junior Děčín do rubriky - Pořádáme a tam Tipsport liga :)

Den

Datum

Čas

Utkání
SOBOTA 07. 01. 2012 11,00 FK ÚSTÍ nad L. - FK TEPLICE

NEDĚLE 08. 01. 2012 13,00 SK ROUDNICE nad L .- FK TEPLICE

STŘEDA 11. 01. 2012 17,00 FK ÚSTÍ nad L. - FK VARNSDORF

SOBOTA 14. 01. 2012 11,00 FC SLOVAN LIBEREC - FK ÚSTÍ nad L.

NEDĚLE 15. 01. 2012 11,00 FK VARNSDORF - SK ROUDNICE nad.L.

STŘEDA 18. 01. 2012 13,00 FK TEPLICE - FC SLOVAN LIBEREC ČT4 18.00

SOBOTA 21. 01. 2012 11,00 FK VARNSDORF - FC SLOVAN Liberec
15,00 SK ROUDNICE nad L .- FK ÚSTÍ nad L.

STŘEDA 25. 01. 2012 13,00 FK TEPLICE - FK VARNSDORF
17,00 FC SLOVAN LIBEREC - SK ROUDNICE nad L


Já tam jedu i když jsem Bohemák :) (Tak když jsem z děčína, tak proč pak tam nejít :) )
 

DeletedUser

Guest
Jsem velký fanda "blues" (Chelsea), jinak v české lize fandím Zbrojovce a na otázku Sparta nebo Plzeň, tak Plzeň :)
 
Nahoru