• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Fulmarovy Cesty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4783
  • Vytvořeno

DeletedUser4783

Guest
Toto je smyšlený příběh, který jsem ve volném čase vytvořil.

Počátek
Kdysi v dávných dobách, na ostrově Atlantis, žil velmi mírumilovný národ. Král Morfeus, který byl mezi obyvateli Atlantidy velmi oblíbený, za svou ochotu pomoci lidem v nouzi, byl prohlášen za poloboha. Avšak Atlanťané měli i své nepřátelé. V malém Syrském impériu, vládl krutý Sultán, jehož pravé jméno se nesmělo vyslovit, jinak by dotyčný člověk byl přísně potrestán. Vyříznutí jazyka. Syrská armáda byla krutá, avšak Atlanťané měli velice vyspělou strategii. Morfeus, jinak nazývaný král polobůh, se na tu hromadnou strátu měst již nemohl dívat. Vyslal pomocníka, Rizaela, najít bojovníka, silného a chytrého. Jeho jméno, bylo Fulmar. Když dorazili do paláce, zvaný Fersiros, král již Fulmara netrpělivě očekával. Vysvětlil Fulmarovi, proč ho přivolal. Nechal Fulmarovi sjednotit nejlepší vojáky v zemi. Byla to na pohled velmi kolosální armáda, avšak Fulmar měl za úkol, je vyhnat z Atlantidy. Fulmar odmítl to mohutné vojsko, a vytvořil pětičlennou družinu, též nazývanou Guardé. Guardi byli velice chytří, odvážní, silní lidé. Tvořili je Fulmar, který byl s mečem v ruce neporazitelný, Rizael, který jako špeh a zároveň skvělý Asasín, který to uměl s vrhacími noži, Jonik, který byl dříve Syr, ale byl Sultánem vyhnán, Charon, dříve převozník mrtvých, ale výborný bojovník s píkou, a Sine Metu, princezna Atlantidy, velice výborná bojovnice, s vrhacími jehlami. Guardé se vydali na cestu, na cestu do vnitra Syrských kolonií.
 

DeletedUser

Guest
Je sice faj že jsi něco vytvořil a zabudoval jsi tam i moderátory fóra atd ale osobně si myslím že nějaké vrhací jehlice si člověk asi těžko představí tak jak by opravdu vypadali a navíc se mi tam leíbý že jsi dle mého názoru "sobecky" vyjářil sebe jako úplně nejlepšího...podle mně má být něco takového alespoň skromné a třeba se ukázat jako nějaký chabý kovář a ne jako úplně ten nejlepší jako to je dle amerických filmů...:)

tohle je můj názor a ikdyž ho nejspíše nebudeš zdílet tak takhle si to myslím ale jinak pěkně napsaný a příběh taky dobrý ale opravdu to ukazování sebe... :hmm to je prostě nad moje zásady :)
 

DeletedUser4783

Guest
gadonking: Jestli tě to nebaví, tak si to nečti.
martinvrbis: Máš pravdu, ale já to chtěl udělat jen ze srandy, ale slibuji ti, že 2.část bude lepší.

Vrhací jehlice
 
Nahoru