• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis 2 - okná

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Okná v Grepolis 2

Koncept:
Navrhy na zlepsenie okien v Grepe 2.

Důvod:
Tie "skakajuce" okna v Grepe 2 su neprehladne a neprakticke. Treba ich zlepsit.

Detaily:

Mal by som par navrhov na zlepsenie okien v Grepe 2.

1) Usporiadanie okien pri zmene mesta
Ak si otvorim nahlad mesta a z neho otvorim kasarnu alebo inu budovu. Mesto je v pozadi, Budova v popredi. Ak prepnem mesto na ine, tak sa mi do popredia hodi nahlad mesta a budova do pozadia co je dost neprakticke. Moj navrh je aby sa poradie okien nemenilo pri zmene mesta.


2) Trhovisko
Ked si vyberiem trhovisko a prepnem mesto, tak sa mi neaktualizuje trhovisko na nove prepnute mesto. Chcel by som aby sa trhovisko aktualizovalo podla vybrateho mesta.

Závěr:
Ak mate nejake postrehy preco su moje navrhy zle alebo mate vlastne napady, tak prosim napiste. Myslim ze navrhy ohladom okien by mohli byt v jednej teme.
 

DeletedUser7382

Guest
Mám stejné zkušenosti a štve mě to taky. A ještě mě štve jedna věc. Jestliže mám otevřené fórum aliance nebo zprávu, přitom odpovídám nebo odepisuji a všimnu si města nebo ostrova v BB kódu, tak dám přejít na, což mi vycentruje mapu na daný objekt, ale okno se zavře ! Proč se tedy neminimalizuje, i když to v normálu jde ? (některá okna nejdou minimalizovat, ale tato zrovna jdou) A vůbec, proč nejdou všechna minimalizovat ?
 

DeletedUser

Guest
Také souhlasím s Wolfy.
A navíc:
V Gamě ještě asi týden po přechodu na 2.14 vyskakovalo okolo 10 hlášek. Když jsem je pozavíral a přepnul město, hlášky naskočily znovu.
 

DeletedUser

Guest
taky mě tyhle věci štvou.. a pak když najedu na hráče a kliknu na jeho město, tak dám přejít na tak často se mi nezobrazí nad tím městem na který jsem máčkla ta šipka a pak prohlížím všechny města na ostrově který to je...
jenom k tomu uspořádání, který mě taky štve... mám takovou fintu, že v 1. městě si třeba otevřu agoru (a chci ji mít otevřenou furt a aby mi tam nepřekážel náhled města.), vypnu si základní náhled města a pak když přejíždím mezi městy tak se mi už nezobrazuje základní náhled města a mám otevřenou jenom agoru.... což mi pomáhá třeba při klikání pochodů nebo tak...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru