• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Grepomaniakální turbosvět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hooj,už nějakou dobu si pohrávám s myšlenkou,jestli by nešlo čas od času odstartovat svět s vysokou rychlostí produkce i vojsk,a to takovou,aby se dal hrát řekněme přes víkend (moje představa je speed 10-20).Doba trvání omezena tím víkendem,v případě,že by se nezdařilo dohrát /postavit divy/,jedna varianta by bylo pokračovat další víkend,druhá,přijatelnější vyhlásit vítěze podle průběžných výsledků.Víkend proto,že při takhle vysokých rychlostech u toho člověk MUSÍ sedět opravdu pořád. Netuším,jaký by byl hráčský zájem,předpokládám,že se chorobní pařani ozvou:)
 

DeletedUser

Guest
to co navrhujes, je tak jak si to predstavujes nesmysl,nicmene je mi jasny,ze se snazis o jistou akcnost a rychlost v podstate na chvilku aby to pekne utikalo a aby to byla v podstate klasicka strategie jako je treba Warcraft I-II-III nebo jina hra na tento zpusob.

Priznam se,ze jsem uvazoval podobnym smerem,nicmene ja jsem uvazoval spis o klasickych PVP arenach rekneme pro 2-6 lidi.

Proste by se vytvorila skupinka lidi,kteri by si chteli zprijemnit jedno odpoledne,klidne i z jedne aliance a byla by tu moznost nejakyho mikro sveta. Tato skupinka by se rozdelila na 2 party podle poctu po 2-3 hracich a mohli by si nakliknout nejakou minimaku,kde bude priklad 5 ostrovu.

Grupa A - by mela sidlo treba v severozapadnim cipu mapy
Grupa B - v protlehlem rohu mapy

A bud by bylo cilem obsadit kompletne ostrov ve stredu mapy a postavit Div,nebo varianta B dostat se a zabrat mesta souperum na jejich ostrove ... to byla jen takova lajcka myslenka

Do zakladu by mel kazdej rekneme 2 vystaveny mesta podobne jak na Achillovi mohli by se mydlit napr jedno odpoledne, s tim,ze by byl na tuhle minimapu nastaven maximalni limit 6 hernich hodin.

V kazdym pripade si myslim,ze tvuj navrh bude zamitnut urcite a muj si mozna nekdo precte a bude zamitnut taky :D
 

DeletedUser

Guest
WoWka jsem nehrál,nějak jsme se minuli:) Představu mám jen mlhavou,šlo mi o to,nastartovat diskuzi a zjistit zájem.Minimapa se mi líbí,ale o něco větší,dovedu si představit,že by týmy nastupovaly už do hry. Akčnost a rychlost :moje myšlenka vyplynula z toho,že za dobu,co tu bojuju jsem potkal hromadu slušných hráčů,kteří ale nevydrželi kvůli nedostatku času v reálu.Tohle by mohlo být řešení,otázka je,jestli se to grepu vyplatí.
K těm "zlatým" hráčům: Nepočítal jsem se zápisným ani s věcnými výhrami,ale jen s oceněními,příp.ekvivalentem "olympijské" tržnice.
Rychlost pohybu jednotek lvl 50 přesahuje hranice mého chápání:)
 

Thasoss

Grepolis tým
No to i mého... pokud by to mělo fakt takovou rychlost (10-20), tak by byl člověk v starém dob. systému dobyt, ani by se nevyspal ;) A já si myslím, že i ta 3 osobně stačí-pokud u toho nesedíte nonstop, nevrážíte stovky (možná i tisíce) do hry, tak jste v žebříčku bůhví kde a i nějaký nezkušený hráč, který má možnost udělat, to co jsem výše napsal, vás předběhne a dá hravě do kapsi ;)
 

DeletedUser

Guest
No to i mého... pokud by to mělo fakt takovou rychlost (10-20), tak by byl člověk v starém dob. systému dobyt, ani by se nevyspal ;) A já si myslím, že i ta 3 osobně stačí-pokud u toho nesedíte nonstop, nevrážíte stovky (možná i tisíce) do hry, tak jste v žebříčku bůhví kde a i nějaký nezkušený hráč, který má možnost udělat, to co jsem výše napsal, vás předběhne a dá hravě do kapsi ;)

K tomuto mohu jen dodat že to byl spíše experiment, a i vzhledem k technickým možnostem nevypadá zatím situace s podobnými světy růžově.. ale uvidíme.. :)
 

DeletedUser5567

Guest
Rychlost 10-20 při době hraní 48 hodin mi příjde celkem malá. Vždyť za tu dobu dobyješ kolik? 10 měst? To se ten svět jen tak trochu rozjede a hned skončí. Zas je fakt, že při 50 stačí si zajít na záchod, abys přišel o město.
 

Thasoss

Grepolis tým
Za 48h ani těch 10 měst nedáš ;-) mně trvalo den (nesedím u toho nonstop) na beta světě hrdinů (rychlost 12) než jsem vystavil slušně město a nějakou armádu. Takže den příprav a jakmile by jsi narazil na beton, tak jsi víš kde-můžeš stavět od znova :D
 

DeletedUser5567

Guest
No, mám dojem že nějak kolem vánoc by ten anglickej speed mohli pustit znova, takže by neměl být problém se vyblbnout tam.
 

DeletedUser7382

Guest
Ten první návrh mi připomíná DK, svět Blesk, taky něco jako speed kola. Tam je rychlost tak velká, že se u toho musí být furt a všechno proběhne hrozně rychle. Jako víkendová hra dobrý no, akorát by nešlo časování útoků, podpor a obrany.
 

DeletedUser

Guest
JJ,že to na DK maká,vím,ale tam mě to nebralo ani při normálních speedech.Tady by to mohlo přitáhnout,a možná i nalákat nový hráče:)
To časování by byl problém,zrovna tak i podpora z ali vzhledem k tomu,že napsat HELP by bylo občas delší než čas doplutí útoku:)
 

DeletedUser7382

Guest
To by bylo mnohem delší. :D Protože ten útok by dorazil třeba za pár vteřin, možná i minut.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru