• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
teču, ale nejsem voda. Shromažďuju se v krbu, ale nejsem oheň.. Ven z krbu se dostávám komínem, ale nejsem kouř.. Můj původ je hluboko a dávno.. Copak jsem? :)
 

DeletedUser

Guest
Magma, neboli na povrchu zemském láva, ale ten santaklaus se mi líbí víc..
 

DeletedUser

Guest
no máš pravdu je to santaklaus, pokračuj sulty ;) [SPOIL]samozřejmě magma/ láva :p[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Víc lidí než zbraň zabije *****. Je to sice citát, ale upravený na hádanku.
 

DeletedUser

Guest
Je to citát Sargu, ne matematika:) blíže je SaraS, ale oba jste vedle jak ta jedle... je to docela filozofické:)
 

DeletedUser

Guest
cheche, vtipálek jdete na to od lesa a pomalu se blížíte, ale pořád samá voda, voda a voda
 

DeletedUser

Guest
dobrej pokus... vše co jmenujete by se dalo určitě použít:) je to hm.. prostředek kterým lidská hloupost (nebo třeba vláda) nebo spousta dalších věcí způsobuje.. dává pokyn ke smrti
 

DeletedUser

Guest
mocná je zbraň, mocnější je právo.. kdopak to zpíval a jak je to dál? :)
(je to další nápověda ne samostatná hádanka:))
 

DeletedUser

Guest
ježiš.. dejte si voraz.. to Vám mám hodit odkaz na tu písničku? :D
jedna z verzí toho citátu je že víc lidí zabijí ústa než nůž
a co leze z těch úst?
 
Nahoru