• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
Přidám ještě hádánky. Pravidla: Kdo uhodně hádanku pokračuje, tedy dává novou. Čeká se na potvrzení zadavatele.
A nebude-li zadavatel, může ověřit odpověď moderátor, ať už sám nepo na něčí žádost. Pokud nedá oprávněná osoba hádanku v dohledné době (cca24-36hod) tak ji tam dá někdo jiný:) ideálně modem nebo zadavatelem vyzvaný.
Pokud si je odpovídající více než 100pro jistý že odpověděl správně tak může dát novou hádanku hned, ovšem splete-li se bude jeho hádanka smazána


POZOR ÚPRAVA PRAVIDEL
dnešním dnem (2.12.2010) počínaje omezuji počet hádanek které můžete v jeden den přidat na dvě.. je mi líto ale jinak v tom je děsný zmatek sami to vidíte.. hádat můžete ale když uhodnete potřetí tak už nemůžete přidat.


Začínám:
Ten, kdo ji vyrobil, ji nepoužije. Ten kdo ji zaplatil, ji nepotřebuje. Ten kdo ji užívá, okem ji nespatřil. Co je to?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to vím a nepovím, jen chci poukázat na úpravu pravidel, která je červeně hned v prvním příspěvku.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem zde, je to tak, Johndere.
Jen tak pro zajímavost je to hádanka z Posla smrti.

PS: Sultane to mě nenapadlo, dobře jsi to upravil, aspoň se nebude muset zbytečně čekat když bude někdo bůh ví jak dlouho, bůh ví kde...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všechno žere, všechno se v něm ztrácí, stromy, květy, zvířata i ptáci; hryže kov i pláty z ocele, tvrdý kámen na prach semele; města rozvalí a krále skolí, vysokánské hory svrhne do údolí.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že odpověď je čas. Nemáš tu hádanku z knihy Hobit aneb cesta tam a zase zpátky???
Do háje gadoking mě předběhl.:grr
 

DeletedUser

Guest
Razili mě a řezali,
tvarovali a chladili
a pak na kruh poutali,
abych vyjevil co ukryli.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem se lekl že na to nikdo nepříe.
Ano je to klíč.
Je to hádánka ze seriálu StarGate - SG1 díl 10×10 Pátrání část 1.
 

DeletedUser

Guest
Peče se to, vaří se to, smaží se to, nejí se to, co je to?:)
 

DeletedUser

Guest
Špejle od jitrnice nebo jelita :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
přesně tak, snad si večer dám jelítko i jitrničku:)
dávej další.
 

DeletedUser

Guest
No, snad se traktůrek neurazí :-D, ale aby nestála řeč taky jednu přihodím.

Uvnitř tebe jsem, vnitřně tě dusím, aby jsi mě zatratil, vyzradit mě musíš.

Neurazí, už proto že tu několikrát byl a nereagoval. S
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ne, trošku napovím :). Jakmile se to dozví někdo další , ta věc okamžitě zmizí.
 
Nahoru