• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Heroes of Might and Magic

DeletedUser

Guest
3 je nej ale 5 je taky fajn.

p.s.která jednotka 3ky je nej silnější? podle mě azurový drak
 

DeletedUser

Guest
Takze, Rizael jaksik nestiha s tym slubom ze tu ukaze obrazky mojich map co som do Heroes 3 vyrobil. Nastastie sa mi podarilo presvedcit sestru aby si nainstalovala Heroes (mne windows to CDecko nevidi, takze to ani nainstalovat nemozem :( ). Takze otvoril som mapku a porobil screeny. Nizsie ich uvidite v 25% zoome. Tu mapku som robil na zaklade 2 farebneho obrazka z windowsu. Ked si na Windows 98 menite casove pasmo, tak tam mate taku mapu celeho sveta. Z nej som vystrihol europu, vyrobil k nej mriezku a postupne prekreslil do roznych pocitacovych hier. Heroes III, Warcraft III, Battle for Wesnoth.

Odporucam najprv vsetko pootvarat na novych kartach. Mimochodom nemozete poradit nejaky dobry hosting obrazkov? Tento co mam sa mi moc nepozdava.

Europe Heroes.png
Europe Warcraft.png
Europe Wesnoth.png

Mapy z Heroes od najstarsej:
Europa1.jpg
Europa2.jpg
Europa3.jpg

Chcel som aj screen z hry, ale to ma uz sestra vyhnala. Mozno nabuduce. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud máte někdo 5ku tak mě napište PM a nějak se domluvíme a zahrajem si :)
 

DeletedUser

Guest
mám HOMAM IV nebo V ted nevím,dříve jsem tuto hru hrával,ale ted už jí nehraji
 

DeletedUser

Guest
Hrál sem od HOMAM 2 všechny díly, a stále je proč to hrát. Tato herní série se opravdu podařila, jen se obávám jestli následující díly, které předpokládám ještě vzniknout už nebudou příliš přeplácané na úkor hratelnosti a určité herní logiky.
 

DeletedUser

Guest
HOMAM 3 byla srdcovka u které jsem strávil spousty hodin svého života. Nebylo nad to dát sraz s kamarády a přes Hot Seat se sklenkou vína to rozjet.
 

DeletedUser11151

Guest
Mám trojky, stříbrnou edici - všechny 3 rozšíření.
Lidi, to se to pak skvěle hraje :D
Hrával jsem jedničky, dvojky a pak i čtyřky, ale ty mě totálně zklamaly a rozhodl jsem se že zůstanu u těch nejlepších, trojek!!!
 

DeletedUser9364

Guest
Co to tady melete? :-D Nejlepší je dvojka a čtyřka (ta zvlášť s datadiskem Winds of War - kde jsou fakt supr jednotky)... Které je Vaše nejoblíbenější? :)
 
Nahoru