• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie- Ich777

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Byl jednou jeden mladý a ne moc zkušený bojovník který chtěl něco dokázat,jednoho dne přišel do vesnice kde vládla panika a chaos, mladý bojovník procházel vesnici křižem krážem a byl velmi zamyšlený jak by mohl vesničanům pomoci. Když ho vtom zastavil jeden stařec a zeptal se ho nad čím přemíšli a bojovník odpověděl, že by jakým si způsobem chtěl vesnici pomoci a stařec bojovníkovy začal vyprávět že kdysi ve vesnici žily beze strachu ale jednoho dne vpadla cizí armáda do vesnice a vyvraždily všechny vojáky ale on jako jediný se schoval do statku "vím že jsem to neměl" ale měl sem strach vyprávěl dál stařec. Bojovníkovi najednou došlo že se musí pokusit udělat z chudého lidu bojovníky jako byl kdyby si on. Začal rekrutovat lidi ve vsi a lidé se začínaly přidávat každým dnem jích bylo stále víc. Když jích bylo konečně dost dali se do opravy poškozených budov a hradeb, na konec si ochočily pegase a harpyje. Poté co vše bylo obnoveno stařec zemřel bojovník neměl dost sil aby uschoval slzy. Když spatřil za bránou pochodující vojsko,bojovník promluvil k lidu z vesnice " za našeho mrtvého přítele" zakřičel bojovník a běžel i s vesničany vstříc do boje. Boj jsme vyhráli "ale není všemu konec" tyto války tu budou ještě dlouho a my také tak to tu do té doby musíme uchránit i za cenu vlastního života, vesničané jen souhlasily.




Tento příběh se stál na Alfě nepoužil jsem práva jména aliance,přátel a protivníka.
Budu rád za komplimenty i za kritiky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nojo jenomže děláme do grepolisu a ne do nějaké knihy...ale asi se to má upravit tak aby tam nebilo to hráč a aliance atd co? :D
 

DeletedUser

Guest
Proč to všichni máte takhle krátké? Já jsem teprve na začátku a mám asi polovinu toho, co ty. :-O
 

DeletedUser

Guest
Myslím že nejde o to jak moc to máš dlouhé, ale spíše jak to máš zajímavé, mně by se určitě nechtěl číst několika A4 román.;)
 

DeletedUser

Guest
Zpráva

Děkují za vaše příspěvky ale "Nejde my o to vyhrát ale zúčastnit"
 

DeletedUser

Guest
To jo, ale jestli to má za něco stát - tak se například podívejte na to, co napsal tragic :)

1.Má to až moc dlouhé.
2.Nikdo nebude číst tak dlouhý příběh.
3.není v soutěži.
4."Není důležité vyhrát ale zúčastnit se" to ti nic neříká?
5.Kde máš ty ten svůj?
 

DeletedUser

Guest
Máš to celkem dobré, moji favoriti jsou: lordvachtar a kaczmi = moje které se mi líbí a kaczmi to má velmi dobré respektive.budu pro tebe hlasovat
 

DeletedUser

Guest
Dík ale určitě se ještě oběvi další hráči s lepšími příběhy než je ten můj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru