• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 6. etapa

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    10
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

s úderem půlnoci byla ukončena 6. etapa soutěže, z celkového počtu 11 etap. Což znamená? Že se soutěžící propsali do druhé poloviny soutěže! :)


Seznam děl spolu s autory:
*kulich*
Bubák ze strašidel
scoot
štírek

Děkujeme za účast v hlasování. Berte také na vědomí, že o konečném pořadí vítězů rozhoduje Grepolis tým s přihlednutím na výsledky hráčské ankety.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser10159

Guest
no konečně je hlasování

jestli to čtou protože scoot skoro pořád vyhrává ale aspoň doufám že budu tentokrát 2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
Ale, první cenu jsem v téhle soutěži ještě nevyhrál, ale jo, druhýa třetí jsem byl už víckrát. =D
 

DeletedUser

Guest
Je jasné, že se dokáže sehnat hlas ve hře. Tedy když scoot má alianci a hráče kolem sebe tak ty hlasy se objeví. Ovšem hlavní slovo má tým moderátorů a uvidíme jak to dopadne. Taková anketa je stejně ovlivněná tím kolik kdo má známých ve hře. Uvidíme ať vyhraje ten nejlepší
 

DeletedUser

Guest
Co to píšeš, ty asi špatně vidíš. Já mám nejméně počet hlasů a ty si tady budeš na něco ztěžovat. To je fakt super. Určitě s velkou pravděpodobností si hráči shánějí hlasy takže taková anketa není objektivní.
 

Thasoss

Grepolis tým
Proto si děláme svou vlastní interní anketu. :) Jinak evidentně zase budu muset řešit potíže s jedním soutěžícím...
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsi celkem blízko... jen zvyš počet účtů. :D Ale jinak pokud to vezmu pouze v rámci soutěže, tak ano, máš 100% pravdu.
 

DeletedUser9897

Guest
Ano, já se klidně přiznám. Hlasy si sháním v ali. ale né stylem že si rozešlu oběžník s odkazem apod. Jen napíši dvěma kamarádům z ali. toť vše. ;)
 

DeletedUser8956

Guest
A pak se ty a tvůj kamarád v ali přihlásíte v tentýž den, tu samou hodinu a tutéž minutu? :) Takovou souhru v ali bych taky chtěl :)
 

DeletedUser9897

Guest
Ne, ne, to zase ne. Ale ke shánění hlasů se přiznám, když je to pravda ..
 

DeletedUser8956

Guest
Jsou hold věci, které neovlivníš :) Například čas posl. přihlášení uživatele Grider a tvůj byl do dneška stejný :) 14.10.13 18:04 :)

No, je to tvoje věc, jak si nahrabat hlasy :) Já si myslím, že už mohl každý pochopit, že tato anketa není až tak důležitá a hlavní je názor Grepolis Týmu, proto nemá cenu si nějaké hlasy vůbec shánět a je lepší to prostě nechat osudu a dalším uživatelům ;)
Nechci tu zbytečně spamovat, počkáme si na rozhodnutí ;)
 

DeletedUser9897

Guest
To je zajímavé, já se neodhlašuji, na fóru jsem pernamentně přihlášen. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru