• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Příběh o mýtické jednotce

Který příběh o mýtické jednotce se vám nejvíce líbil?

  • SINE METU

    Hlasy: 18 40,9%
  • Sargeras

    Hlasy: 3 6,8%
  • Halalí

    Hlasy: 3 6,8%
  • Nikto

    Hlasy: 5 11,4%
  • HANZ11

    Hlasy: 1 2,3%
  • Jambino

    Hlasy: 1 2,3%
  • Luciliuska

    Hlasy: 1 2,3%
  • ivara

    Hlasy: 1 2,3%
  • Rizael

    Hlasy: 1 2,3%
  • ppolda

    Hlasy: 7 15,9%
  • El Horron

    Hlasy: 2 4,5%
  • Xenty

    Hlasy: 1 2,3%

  • Celkový počet hlasujících
    44
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

zde jsme pro vás připravili anketu, kde můžete zvolit příběh, který se vám v naší soutěži nejvíce líbil. Každý může hlasovat jen pro jeden příběh, hlasovat můžete také pro sebe, myslíte-li si, že váš příběh byl skutečně lepší, než ty ostatní...

Vybrali jsme pro vás 12 nejlepších příběhů a z nich následně Grepolis Team na základě vašeho hlasování vybere ty nejlepší, které oceníme.

SINE METU
Sargeras
Halalí
Nikto
HANZ11
Jambino
Luciliuska
ivara
Rizael
ppolda
El Horron
Xenty

Hlasování bude ukončeno přibližně za týden, vítěze vyhlásíme zde na fóru...


S pozdravem Morfeus,
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Taky pro SINE METU, jelikož jsem jiné příběhy ani nečetl a myslím, že nic lepšího tu stejně není... takže do toho :p
 

DeletedUser

Guest
Tím pádem se ale stává souboj o ostatní dvě místa dost zajímavej.. :)
 

DeletedUser

Guest
Helejďte se... :)))
Je to od vás všech opravdu velmi milé, všem vám mocinky děkuji a jsem vážně překvapena...

Nechci vám do toho nějak moc kecánkovat, hehe... ale připadá mi to, že 95% hlasujících je příliš línejch na to, aby četlo (mimo toho prvního soutěžního příspěvku) i ty příběhy další :D

Takže vás jen lehce upozorňuji, že tu je dalších 11 moc pěkných článečků, který stojej určitě za přečtení a za kliknutí na tlačítko "hlasovat" ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Já osobně se musím přiznat že jsem z těch nominovaných ještě 4 nepřečetl.Jinak máš to opravdu moc hezký sinet.
 

DeletedUser

Guest
Jak jinak, nez ze muj hlas putoval SINE METU.

Pripada mi to jako volby do poslanecky snemovny :D
 

DeletedUser

Guest
Celkem se divím že ivara má pouze jeden hlas když se to všem tak strašně líbilo.
 

DeletedUser

Guest
Já nechápu, že to hlasování tak prožíváte, hehe :)
Celé je to spíše svým způsobem takové informativní a o vítězi stejně ve finále rozhodne GrepTeam.
Tudíž konečné pořadí ani nemusí souhlasit s výsledky této anketky ;)
 

DeletedUser

Guest
:) to je pravda minule anketu taky vyhrál charon ale za vítěze byl vyhlášen mates94
 

DeletedUser

Guest
Ani Kaligula nebyl takový blázen, aby šel proti vůli lidu. Takže nebál bych se toho, že to Kvíteček nevyhraje, pokud si udrží až takový náskok.

Jestli ne, tak bude porota ukamenována a probodena, jak se to dělalo ve starém Římě :D
 

DeletedUser

Guest
Johne, mnohokrát děkuji za tvůj názor, je to od tebe velmi milé. Ale víš...opravdu mě přivádíš do rozpaků a mnoha pozornosti nakonec škodí ;)
Nepotřebuji, aby za mne kdokoli loboval :)
 

DeletedUser

Guest
V tuto chvíli za tebe "lobuje" 16 lidí, kteří ti dali hlas v anketě :)
 

DeletedUser29

Guest
[QUOTE=SINE METU;
Mě nepoděkuješ?
:grepolis:grepolis:grepolis:grepolis:grepolis:cool::cool::cool::cool::D:D:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru