• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hospůdka Na růžku.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Zdravím,
zde budu vítat poutníky, kteří zavítají a mají co říci, či třeba námět na to čemu se věnovat, či na co se podívat, co se mu nelíbí, co se mu líbí.
Netvrdím, že mě bude zajímat vše co budete psát :), kdo má taky pořád poslouchat ty hospodské řeči, ale pokud mě něco zaujme, rád se tomu vyjádřím či se toho ujmu.
Tak pouštím Jukebox a otvírám, ať v tu neděli mám ještě nějakou tržbu.
[SPOIL][video=youtube;yfc7cumzpTY]http://www.youtube.com/watch?v=yfc7cumzpTY[/video][/SPOIL]
 

DeletedUser5002

Guest
Koukám, že mi utíkají hosté bez placení. Říkám si, jestli jsem něco nepopletl na té ceduli "dnes zdarma, zítra za peníze".
Už nikdy nebudu nic psát po 36 pivech, tím si jsem jistý, protože tolik piv jsem nikdy ani nevypil :)

Byl bych rád, za nějaký první dojem, který to tu na Vás má. Jak pokryteckou kritiku, tak třeba i pozdrav od starého známého :)
[SPOIL][video=youtube;LiTa5k-V-5w]http://www.youtube.com/watch?v=LiTa5k-V-5w[/video][/SPOIL]

A přidám ještě přání.

Salupos vše nejlepší k tvým krásným dnešním narozeninám. Mnoho štěstí, zdraví, životního optimismu a chuti do života.

To ti přeje Firstazazel a zde, speciálně pro tebe.
[SPOIL]jidlo.jpg
Pití.jpg
[video=youtube;ZNXa_-AUej4]http://www.youtube.com/watch?v=ZNXa_-AUej4[/video][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no dojem zatím dobrý, bude na růžky i možnost seznamky, i v restauraci poznáš spřízněnou duši ?:)
 

DeletedUser

Guest
děkuji jseš hodnej a nikde to neříkej, že tě chválím, byly by řeči :)
 

DeletedUser5002

Guest
Beru to jako prozatimní citovou slabost, která je vlivem nostalgického vzpomínání na tvé narození na tomto světě, stejně tak jako mé přání, které úzce souvisí zcela jistě i se sluníčkem a dovolenou, která mě brzy čeká :) a tudíž má nálada je v dobrém rozmaru a tvé narozeniny jí pozitivně stupňují k takovéto rozsáhlé euforii, která vyústila až k sepsání tohoto přání, ale i tohoto všeho ostatního :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tédy básnické střevo se projevilo, což mou duši pohladilo. i mne se slunce líbí, je vesel den a příjemne je člověk naladěn :)
 

DeletedUser5002

Guest
Salupos je Modrý anděl, pohled její krásný je.
Sestro by jí říkal Ábel, každý jí rád zapěje.

Píseň která štěstí přeje, radost hřeje od srdce.
To co se tu dneska děje, vrátí úsměv na líce.

Dnes se bude, jenom slavit, dlouhý bude dnešní den.
Vždyť Salupos, dneska slaví, pojďme prožít krásný sen.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak jsem si po pár letech chtěl udělat radost a koupil jsem si hru ... Darkspore. Nějaké zajímavé RPG, říkal jsem si, bude mě bavit ....
Ale ejhle, nejde, nešlo, ze společnosti, které to vydávají tak tam jim to nejde a nedokázali mi pomoci, tak mi nabídli, ať si vyberu něco jiného, jen to nesmí být nejnovější hra. Nic se mi tam nelíbilo, až jsem tam zahlédl kolekci zase všech dílu C&C až po nejnovější, které jsem nehrál :) A prej že by to šlo :) Tak mám za 300kč asi 17 dílu Comand&Conq, který si můžu kdykoliv stáhnout kamkoliv do PC :) To byl zase kšeft :)
Tak jdu zkusit ten nejnovější :D

PS:No, ale kdo se v tom má vyznat?.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak co štangasti hospůdky, horko - horko a vrchní first nikde :)
 

DeletedUser5002

Guest
First se zbláznil a jede do Hřenska ... Jsem zvědavej, kolikrát si to budu ještě vyčítat .... Takové vedro, tam bude ještě hůř a já budu obcházet Pravčickou bránu ....
Jestli tam najdu nějaké pěkné místečko s vodou, skočím do něj a už nevylezu :) A tím nemyslím, že se utopím, ale budu se koupat :D
 

DeletedUser

Guest
už jsem se lekla, že se first utopí z nešťastné lásky ke grepolisu, byla by škoda :)
no já jedu konečně o víkendu grilovat ke skoro tchýní a natírat vozík k autu , plavat neumím tak koupání je u mne pasé
 

DeletedUser5002

Guest
Je málo lidí, kteří neplavou. Má mamka taky neplavala, hold jsme národ suchozemců, ale to nevadí, nemusíš umět plavat, jen se případně musíš topit dostatečně dlouho, aby jsme my muži mohly být za hrdinu, měli čas a mohli skákat pro tebe :)
Anebo se dá též odložit oblečení na koupání a to nikdo nemá náladu jen plavat a plavat .) To se cachtá :)
No nic, vyrážím do toho pekla ven ... Ve stínu v 9 hodin ráno 29 stupňů .... Radím všem, nikam dnes nechoďte.
Ahoj po víkendu.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak jsem zpět, bylo tam krásně, bylo to krátké, ale tak už to bývá. Prošel jsem si tam krásnou přírodou a bylo tam fajn Na to, co tam lidé prožívali byli velmi vstřícní, slušný a byla tam pohoda.
Jako výstup na Pravčickou bránu jsem myslel, že mě v tom vedru zabije a to jsem celkem zdatný :)
Takže brzy si tu řekneme zase více o tom, co se událo na Omikronu, ale nyní mě nechte odpočívat zasloužený odpočinek :)
 

DeletedUser

Guest
zdravím, ptám se, jako bloger blogéra, jak to děláš, že ti všude píší, mne jen čtou ?:(
 

DeletedUser5002

Guest
Mě nikdo nikdo nepíše a ani sem nikdo nechodí, já se tu vlastně bavím jen sám se sebou, to mi vyhovuje :) Více pití jen pro mě :)
 

DeletedUser

Guest
no sem nechodí, ale jinde jo, vždyť to mažeme, sem se jím nechce, mne nechodí nikam :)
 

DeletedUser5002

Guest
Tak není ještě moc co psát, až něco bude, někdo napíše a snad slušně :)
 

DeletedUser

Guest
jestli to není, jak s úřady taky tam píšeme jen stížnosti a nebo žádosti, ale nikdy chválu , nebo jen tak ( jak se máte úředníci ) :)
 

DeletedUser7841

Guest
Nejste druzí ale Čtvrtí! A už mi to prosím nikdo NEMAŽTE!:grr

reakce na BN, příště piš sem a nebo do kavárny omikronu a nebudeme to mazat
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru