• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrajete na nějaký hudební nástroj ?

DeletedUser

Guest
Flétna se dá použít v mnoha případech (-: - Dokonce i Metallové kapely je občas vytáhnou (-8
A z klavíru by se časem dalo přejít na klávesy (-:>-*
 

DeletedUser

Guest
Už 8 let

Už hraji na kytaru 8 let,flétna absolvent

Jsem prostě king,budete se mě všichni bááááát!!

:grr
 

DeletedUser

Guest
nastroj

ja hraju na flétnu a na klavír už umim pro elišku jsem velkej talent:p
 

DeletedUser

Guest
nedovolím si tvrdiť, že by som vedela hrať na nejaký nástroj..
pri táborákoch v lete zahrám na gitaru staré trampské klasiky..
ale pokiaľ sa za hudobný nástroj dá považovať aj vlastný hlas, tak potom na niečom hrám aktívne, v hudobke som strávila 4 roky a snád to k niečomu bolo. :D
 

DeletedUser

Guest
koukám, že tady to bohužel nežije :)

už pár let jako sprostej samouk na kytaru, ale teď jsem se zabouchl do basovky. máte nějaký svoje videa na youtube?
 

DeletedUser

Guest
Učím se hrát na kytaru, ale moc to nejde... Zatím...
 

DeletedUser8319

Guest
Zobcovka (zobcová flétna) a téměř všechny druhy a kdo si myslí, že je to hrozně jednoduchý, tak je na omylu. Hraji na flétnu už 9 let a stále je něco, co se dá učit a není toho málo :)
A také skvělý moderní nástroj-Keyboard! :)
 

DeletedUser263

Guest
Hraju na elektrickou kytaru Epiphone Les paul zhruba 2 roky, celkem to jde a už zkouším i v kapele. ;)
 

DeletedUser

Guest
Hraju na brumle. Parádně to uklidní.
Doporučuji to vyzkoušet ;)
 

DeletedUser

Guest
Akordeon 8 let, piáno, jen ta kfor fun + píši básně , občas nějakou zhudebním a také trochu vlastní tvorba :)
 

DeletedUser

Guest
hraju asi 12 let na kytaru.. Lákal by mě klavír, ale nemám odvahu :)
 
Nahoru