• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrdina - Brian878

DeletedUser

Guest
„Hej Evžen vstávej“ Zavolala moje máti. „Když nevstaneš hned teď tak tu tvoji pozvánku do gladiátorské školy přeříznu vejpůl parní pilou! „No jo máti už vstávám“ Tak to bude zase den. Pomyslel jsem si, na tenhle den jsem čekal a nakonec bych zaspal někdy je ta matka opravdu hrozná ale i tak ji mám rád nakonec je to moje máma. Táta by si přál, abych šel v jeho stopách. Můj otec byl gladiátor jeho otec byl gladiátor a tak to pokračuje až na samý počátek naší rodiny a já se gladiátorem chtěl stát. Po hodině velmi pomalé chůze jsem došel ke gladiátorské škole. Měl jsem obavy z toho, co tam na mě řeknou. Nakonec nebyl jsem už nejmladší. Bylo mi dvaadvacet let. Učitel byl taktéž gladiátor ale již ve výslužbě. „Ale, Ale, Ale. Kdopak to k nám přišel“? Řekl tím nejposměšnějším tónem, jaký jsem kdy slyšel. „Chci být gladiátor“ řekl jsem „Mám tady pozvánku, na které je psáno: Ten, jenž vlastní tuto pozvánku je *****, ale i přes inteligenční vadu má právo se stát gladiátorem“ „Nuže dobrá“ řekl učitel „Když chceš být gladiátorem tak tě vezmu, ale budeš trpět“ řekl s podezřelým úšklebkem. A tak léta plynula a ze mě se stával více méně gladiátor. Potkalo mě i mnoho komických příhod jako například když jsem měl cvičit souboj s mečem tak jsem uklouznul na hovnu a spadl jsem na zem tak dobře, že jsem soupeřovi useknul nohy. To byly časy ale dnes je den kdy bude můj první oficiální souboj v aréně. Boje začaly a já měl to štěstí, že jsem všude šel poslední tak jsem viděl to utrpení ostatních. Přišel můj čas já stál tváří v tvář celému publiku, které vydávalo nejrůznější zvuky vstoupil jsem do ringu a komentátor začal svou obvyklou řečí: „Zde v pravém rohu je Evžen Druss náš nováček který po první prohře poběží za maminkou. V protějším rohu máme našeho favorita Drtiče Galeriuse“ Při vyslovení mého jména začalo publikum bučet to mi teda sebevědomí moc nezvedlo. Rozhodčí udeřil do gongu a boj mohl začít Drtič se hned chopil provazů a chtěl se proti mně vystřelit náhoda tomu dala, že jsem měl rozvázaný sandál a sehnul jsem se zrovna ve chvíli, kdy se proti mně vystřelil. Letěl vzduchem a prorazil stěnu arény. Tohle kolo jsem vyhrál při svém štěstí bude můj další protivník ještě větší a ještě silnější. Ohlásili další kolo. „V dalším kole se utká Evžen Druss a malý plamen.“ To jméno mě udivovalo, ale více jsem se divil svému nepříteli byl jím malý kluk, který měl z mého pohledu tak třináct let. Pomyslel jsem si, že to bude lehké to byla ale fatální chyba plamen začal tím, co nesnáším žhavením lebky potom si přitáhl výlohu a rozbil mi ji o hlavu nakonec mě dodělal ohníčkem. Byl to strašlivý den porazil mě malý kluk och bože, proč jsem jen takové pako já a pako to je hrůza. Další den jsem šel domů vyhodili mě z akademie i z města při odchodu jsem slyšel, jak si ostatní při pohledu na mě něco šeptají. Můj život skončil fiaskem odešel jsem do pouště žít jako poustevník ale té přezdívky Evžen malinký se nezbavím kapitola mého života končí jako život sám ach ta hanba nikdo se mnou nepromluví. Zůstal jsem v poušti až do smrti tedy necelé dvě hodiny než jsem vysílením upadl na kaktus bolestí jsem se svalil na štíra který do mě zabodl svůj bodec s jenem a v křečích jsem se doplazil až k hnízdu chřestýšů a tak jsem prý zemřel. Prý ne. Prima no ne?

sepsal jsem to ze zbytku nápadu které mi zbyly není to nic moc ale i tak
 

DeletedUser

Guest
Tohle je dost bláznivý :D Nevim, jestli to patří uplně do tématu soutěže, ale líbí se mi to :D
Z chybek čárky a odstavce.
 

DeletedUser

Guest
a o to mi šlo má to být bláznivé a neobvyklé jo a ty čárky, odstavce to mi nikdy nešlo ;)
 

DeletedUser

Guest
"...nakonec mě dodělal ohníčkem" :D:D:D

KEby tu ide o to, koľko som sa nasmiala, tak máš môj hlas :D Bohužiaľ, ostávam len pri tom, že s pousmiatím prechádzam k inému článku :)

Ale inak, neni to zlé, máš moju pochvalu, aj keĎ to moc neznamená viem :)
 
Nahoru