• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hrdina

DeletedUser

Guest
Jednoho šťastného dne se Billie se svou aliancí vydal na mořskou plavbu.Plul několik dnů i nocí.Jednu noc se mu zjevil Poseidon a řekl mu:„Jednoho dne se staneš nejmocnějším hrdinou celého Grepolis".Billie si myslel, že to byl jen sen, ale mýlil se.Dny přibývali a o dva týdny později po východu slunce spatřil na obzoru část nějaké pevniny.Za pár hodin se společně s několika muži dostali na pevninu.Čekalo je tam spousta bohatství, ale i nebezpečí.Hned, když vystoupili ze člunu, tak slyšeli divné zvuky.A hned to začalo, vynořili se tam dvě příšery a hned začali útočit.Billie vytáhl svůj meč a okamžitě jednu seknul do nohy, ale jenom se povalila na zem.Druhá příšera okamžitě se vrhla a zabila jednoho Billiho vojaka.Za pár desítek minut bitva skončila.Billie zvítězil. Ale zbyli mu pouze 4 lidi.Hned postavili stany a zatábořili se.Kupodivu je už nečekalo zatím žádné nebezpečí.Jednoho večera spatřili loď, která plula kolem.Najednou se loď začala přibližovat směrem k ostrovu.Za pár minut se jim podařilo zkistit, že to jsou spojenci.Začali vysílat různá znamení.Netrvalo dlouho a loď zakotvila.Billie se okamžitě pozdravil s jejím velitelem aliance.Postupně zakládali město i města a za chvíli ovládli celé Grepolis.Billie se tak stal nejmocnějším hrdinou celého světa.
 

DeletedUser

Guest
Zbytečně krátké. Máš to jako delší sms a polovinu zabírá slova hned a okamžitě.
Další kousek u kterého nevěřím, že je myšlen vážně.
Nejste většina těch přííběhů z jedné ali? :D
 

DeletedUser

Guest
Mno... Jedná se opravdu o "SmS příběh". Pravidla to ale splňuje, takže mluvím teď pouze jako kritik, který s tím nemůže nic udělat. Není to úplně na dně příběh, ta bitva není popsaná zas tak mizerně :). Spíš mě udivuje jak připlují spojenci, založí město a najednou mají celý Grepolis svět v hrsti :D. Příště by to chtělo více rozvinout. Na rychlost v našem případě nehrajeme...
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi to takové divné a hlavně se tam opakuje za pár,hned a okamžitě.
 

DeletedUser7227

Guest
Souhlasím s těmi opakujícími se slovy ale zas mám pro změnu něco kladného... Mě se to vůbec krátké nezdálo protože příběh se mi zdál dobře popsaný v určitých řádcích :) ale také bylo dobré že jsi vlastně využil to co znáš z grepolis takže to má + :D
 
Nahoru